4

Może w 2040 ja będę stał w tym miejscu i przemawiał do zgromadzenia narodowego?

1

@clyde kiedyś kobiet nie było i świat jakoś funkcjonował.. hmmm

2

@Jakchcesz nie wiem, ale duma, w parlamentarnych na PiS nie będę głosować.

7

Dobrze że Nawrocki wygrał, nie mogę się doczekać zaprzysiężenia.

2

@JohnKennedy tyle samo co Arsenal lig mistrzów

6

@gumaz jestem na emeryturze, zakończyłem karierę

0

@JohnKennedy Arsenal i tak zakończy sezon bez ważnego trofeum

1

Miłego dnia dla was ładnych ramblowiczek

3

@PatrychoO jego były klub i tak nie wygra premier league

2

@Frimpong haha. Dest spoko ziomek, szacuneczek

2

@Encore Arsenal i tak nigdy nic nie wygra i są słabi

0

@mekston trochę za późno. Ja Popitek12 oświadczam że nie wiedziałem, wyrażam skruchę.

1

@barcelonaLM oj nie wiem czy da radę pokonać Bye

2

@Jakchcesz moim zdaniem to są wordowcy, 17 razy u nich robiłem, ale niedługo pewnie wrócę z kategorią C

2

Lando Norris to najlepszy kierowca na świecie. @Eklerek i @MichuZ44 są słabi, a najsłabszy jest Verstappen. @mekston @Kessie

3

@Hosh Arsenal i tak nic nie wygra.

0

@Hshdhrhdh oczywiście że nie, wzięła ślub

0

@gumaz oglądałem z moim najlepszym przyjacielem Mateuszem i Mają mecze euro

0

@gumaz w 2016 było najlepiej

2

@Commando a to był 2015, fajna dziewczyna była, ale zerwałem bo chciałem być z Mają @Hshdhrhdh

4

Mężczyzna zawsze będzie pamiętać swoją pierwszą dziewczynę. Ja to dziś pamiętam Karolinę

0

@misterio no a jaki ma być? Dobrze napisałem

0

Najlepszy fps pierwszoosobowy na konsole/pc?

1

@macio_944 Nawrocki, głosowałem

6

Już jutro mój kandydat zostanie prezydentem.

1

@Astad jeśli ktoś w ten sposób wychował dziecko to nie poradził sobie z rolą rodzica

0

Kto jest obecnie najgorszym piłkarzem w Barcelonie?

1

@Sysia11 Bravo to jeden z lepszych bramkarzy. I chyba mój ulubiony

0

0

Czy Ter Stegen jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?