Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN tak ale to cukier bez cukru
4
Ten moment kiedy pomyliłeś sól z cukrem i pijesz herbatę
4
Już Liverpool lepszy od Arsenalu.. mamy dopiero początek sezonu.
1
Kibicujemy dzisiaj wszystkim drużynom z premier league.
2
@Hshdhrhdh z Ronaldo pewnie nie, ale nie widziałem jeszcze w życiu lepszego napastnika od Alvareza.
4
Dziś gra Liverpool
@Czajka90 przestańcie się kompromisować i kupcie Alvareza i wygracie może nawet nie tylko premiera league ale jeszcze i ligę mistrzów. @Encore
1
Cristiano Ronaldo podchodzi do ciebie i mówi że czas się zbierać.. co robisz?
1
@blakkudium czemu nie głosujesz na Alvareza?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mekston Shelton to jeszcze nawet dobry jest. Drapacz to dramat. @Encore ja już pisałem kiedyś układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic zniszczy ten sport
0
@Czajka90 z kim grają? Ja nie będę oglądać. Pozdro
13
Moja sytuacja wczoraj w żabce.
Pani kasjerka - proszę 87 zł
Ja - nie
0
@mekston z pewnością będę brał pod uwagę opinię piłkarza Realu
0
Dużo trudniejsza jest kategoria C niż B na prawko? Bo trochę musiałem się męczyć z B
0
Kto jest największą legendą Arsenalu?
1
@Kessie na tym się akurat nie znam. Znam się na to na zerowych szansach Arsenalu na wygranie ważnego trofeum
0
@Herato nie wiem. Wiem że Arsenal nie wygra premier league
1
@Hshdhrhdh Nie. Maja wzięła już ślub, a ja nie chcę oszukiwać potencjalnej żony, a w trakcie przysięgi myśleć o Mai
1
@PatrychoO a ja lubił, podczas jedneog wywiadu o wymarzonego rywala powiedział że nie powie wprost ale że time będzie clobberował
0
Ślub to piękne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny.
1
Ciekawe czy dziewczyny z mojej klasy gimnazjalnej do dziś zastanawiają się co gdybym była z nim
2
Nigdy w życiu nie byłem na imprezie, ale to jest powód do dumy nie do wstydu. Imprezy to często alkohol, głośne tańce połamańce
3
A łysol już zapomniał jak razem z Hallem Nashem i swoim psiapsi HBK złamał kurtynę przytulając się z nimi jak odchodzili? Wielki szef który nie ma nic do gadania, bo The Rock ma go w swojej garści. @PatrychoO
0
Z każdym dniem dzień końca świata jest coraz bliżej.
0
@Hshdhrhdh oby za rok. Oby ostatni
0
@Hshdhrhdh jeszcze nadejdą dni wielkiej radości
0
@Hshdhrhdh ja Realowi Madryt kibicować zamiaru nie mam
1
@Encore nie rozśmieszaj mnie. Złota piłka to jakieś głosowanie wybitnych speców. Ciekawe co gdyby publiczność wybierała. Wiemy dobrze co
0
@macio_944 nie.
1
Piłka nożna to już nie to samo.