2

@July_6_BcN tak ale to cukier bez cukru

4

Ten moment kiedy pomyliłeś sól z cukrem i pijesz herbatę

4

Już Liverpool lepszy od Arsenalu.. mamy dopiero początek sezonu.

1

Kibicujemy dzisiaj wszystkim drużynom z premier league.

2

@Hshdhrhdh z Ronaldo pewnie nie, ale nie widziałem jeszcze w życiu lepszego napastnika od Alvareza.

4

Dziś gra Liverpool
@Czajka90 przestańcie się kompromisować i kupcie Alvareza i wygracie może nawet nie tylko premiera league ale jeszcze i ligę mistrzów. @Encore

1

Cristiano Ronaldo podchodzi do ciebie i mówi że czas się zbierać.. co robisz?

1

@blakkudium czemu nie głosujesz na Alvareza?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mekston Shelton to jeszcze nawet dobry jest. Drapacz to dramat. @Encore ja już pisałem kiedyś układ Alcaraz Sinner Draper Djokovic zniszczy ten sport

0

@Czajka90 z kim grają? Ja nie będę oglądać. Pozdro

13

Moja sytuacja wczoraj w żabce.
Pani kasjerka - proszę 87 zł
Ja - nie

0

@mekston z pewnością będę brał pod uwagę opinię piłkarza Realu

0

Dużo trudniejsza jest kategoria C niż B na prawko? Bo trochę musiałem się męczyć z B

0

Kto jest największą legendą Arsenalu?

1

@Kessie na tym się akurat nie znam. Znam się na to na zerowych szansach Arsenalu na wygranie ważnego trofeum

0

@Herato nie wiem. Wiem że Arsenal nie wygra premier league

1

@Hshdhrhdh Nie. Maja wzięła już ślub, a ja nie chcę oszukiwać potencjalnej żony, a w trakcie przysięgi myśleć o Mai

1

@PatrychoO a ja lubił, podczas jedneog wywiadu o wymarzonego rywala powiedział że nie powie wprost ale że time będzie clobberował

0

Ślub to piękne wydarzenie w życiu każdego mężczyzny.

1

Ciekawe czy dziewczyny z mojej klasy gimnazjalnej do dziś zastanawiają się co gdybym była z nim

2

Nigdy w życiu nie byłem na imprezie, ale to jest powód do dumy nie do wstydu. Imprezy to często alkohol, głośne tańce połamańce

3


A łysol już zapomniał jak razem z Hallem Nashem i swoim psiapsi HBK złamał kurtynę przytulając się z nimi jak odchodzili? Wielki szef który nie ma nic do gadania, bo The Rock ma go w swojej garści. @PatrychoO

0

Z każdym dniem dzień końca świata jest coraz bliżej.

0

@Hshdhrhdh oby za rok. Oby ostatni

0

@Hshdhrhdh jeszcze nadejdą dni wielkiej radości

0

@Hshdhrhdh ja Realowi Madryt kibicować zamiaru nie mam

1

@Encore nie rozśmieszaj mnie. Złota piłka to jakieś głosowanie wybitnych speców. Ciekawe co gdyby publiczność wybierała. Wiemy dobrze co

0

@macio_944 nie.

1

Piłka nożna to już nie to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?