2

@macio_944 Nie, nie mam jakiegoś kolegę z tego kraju

2

Frytki marchewkowe tak tak tak. Zdecydowanie. Moje ulubione

1

@macio_944 kupisz mi to?

0

@Lionel_Messi10 szkoda że 3 lata temu Thuram tak nie gra

0

Sędzia jest jak jest kartka i gwizdek

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lanosss nie oglądam tv. Wstyd

1

@JohnKennedy Alexis

1

@July_6_BcN no talent do piłki nożnej musi być. lecę do Brazylii niedługo. Może się uda

0

Ile metrów kwadratowych potrzebują rodzice z synem?

0

W Liverpoolu jest tylko jeden dobry piłkarz. Oczywiście jest to Alexis

0

@maciekofcb i po co było łamać regulamin?

0

@D10SLEO ja miałem podobną reakcję jak dowiedziałem się że Maja ma chłopaka

0

@FcPortoFan1999 oczywiście że pro. Teraz bym z silvera nie wyszedł ale kiedyś łatwo czalendzek wchodził

0

@Encore ja wolę CS. W Lola słaby byłem, kiedyś linie na Perkza wygrałem, ale to fart na solo q. W CS pro playerów robiłem jak chciałem wiele razy

3


@PatrychoO chyba moja ulubiona interakcja z fanami w historii WWE

0

@Starrk Alvarez na spokojnie do końca kariery przebije go w golach

0

@Starrk liczę tylko ligi europejskie, a nawet jakbym liczył i inne to nie jest najlepszym zawodnikiem kolejki

1

Kolejka jeszcze się nie skończyła, ale i tak moim zdaniem. Najlepszy napastnik kolejki -Alvarez, najlepszy pomocnik-Mastantuano, najlepszy obrońca- Cuti Romero, najlepszy bramkarz - Dibu Martinez

0

@Eklerek w jakiej on teraz drużynie gra?

1

@Encore dosyć kompromisowania się.
@Lionel_Messi10 tak, Mastantuono jest najlepszy i Alvarez też

1

Niestety ale Pedriemu dużo brakuje do Mastantuono

0

@Gary kto wygrywa ćwierćfinał ten gra w półfinał?
@Frimpong niech zacznie grać normalnie, póki co ufam tylko Mendesowi z tej całej bandh

4


Takich przygłupów należy izolować od społeczeństwa. @PatrychoO @mordini123 @lucas/catalan

0

@Czajka90 przecież ja fanem Gyokeresa jestem od jego pierwszego dnia w Sportingu

0

@JORD10 ja ich meczów nie oglądam i to nie wstyd

4

Ogólnie kibic Barcelony który ogląda mecze Realu to kompromitacja. Real Madryt = nie wspieram i nie oglądam

0

@Sysia11 żółta kartka

1

@Frimpong niech lepiej zacznie grać dobrze bo odwala strasznie.

3

@Kessie zgłoszone jesteś za promowanie braku moralności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?