Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Czajka90 a komu kivicuejsz? @Encore wygra premier league
3
Brawo @Encore premier league wasza.
1
@PatrychoO chyba 20 ale nwm czy dob że czytałem
1
@Eklerek pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli
1
@gumaz w sensie w kwestiach ustroju państwa i podejmowania ważnych decyzji
1
Czy liberum veto było dobre?
1
@PatrychoO oglądacie jak CM Punk zostanie mistrzem świata?
1
@Filipem znam. Byłem na takim.
@July_6_BcN bez wódki to podstawa. A jedzenie powinno być zdrowe, dużo warzyw, dużo białka, tłuszcze jedynie ze zdrowych źródeł typu awokado orzechy
3
Najgorsze dla świadka to jak czuje coś do panny młodej...
2
Jaką grę najczęściej przechodziłeś/aś? u mnie zdecydowanie far cry 3, pewnie koło 20 razy przeszedłem
7
@PatrychoO Trzeba umieć strzelać. Trzeba też wywalczyć najpierw. A w tym MLS to nic się nie dzieje.
1
@macio_944 zależy pod jakim względem prześcignę. W sprincie na 100 metrów zarówno Messi ale też i Cristiano byliby ze mną bez szans
1
@macio_944 nie jem kebsa bo chcę zostać najlepszym piłkarzem na świecie
0
A na kolację wlatuje 30 rolek sushi
3
@Eklerek ciekawostka. Allegri był kiedyś fanem Juventusu
1
Czy uprawa awokado jest w ogóle etyczna? Rozumiem że jest to dobre źródło tłuszczów, ale czy warto... W imię czego..
2
@Luciano99 Mastantuono lepszy
0
Już za dwa lata, już za dwa lata, Bayer będzie mistrzem drugiej bundesligi. Ten Hag specjalista udowodni tym razem w Bayerze że to Ronaldo był problemem
1
@Bocheno1 z życia wzięte. Znam taki związek
1
@Hshdhrhdh to nie ma być ze śmiechu. To jest przykre
1
Ten moment kiedy mężczyzna przyłapuje swoją kobietę jak kibicuje Southampton...
1
@JohnKennedy byłem przekonany że Widar też jest 05 zawsze mi się myli. Ale i tak ja wolę Fina
1
No i Seixas rozjechał na górskiej czasówce. Wyścigu może nie zdominował kompletnie, ale rywale potężni. Cały rocznik 06 zapowiada się wybitnie. Nie tylko Seixas . Finn jest bardzo mocny, Omrzel mimo słabszego wyścigu to też duży talent, na Ramireza też trzeba zwracać uwagę. @JohnKennedy
0
@MichuZ44 dawaj Lando. Będzie wyścig
5
Jakie plany na dziś panowie i panie? U mnie teraz far cry 3 na PS3, może potem far cry 5 na ps 4 i na noc albo far cry na laptopie albo far cry 6 na ps5
2
@Jakchcesz Ubisoft jakoś normalnie potrafi produkować te Asasyny, jeszcze po drodze czasem jakiegoś Far Kraja zrobią, a ile trzeba czekać na wiedźmina?
2
@Encore miałem dużo lepsze
2
@Encore pisałem ostatnią z moją pierwszą byłą, głosowała na lewicę w pierwszej turze
7
Tylko Popitek może reprezentować Ramble na arenie międzynarodowej.
0
@A4ron zgłoszone. Choć oczywiście dawaj Kamil