0

@Czajka90 a komu kivicuejsz? @Encore wygra premier league

3

Brawo @Encore premier league wasza.

1

@PatrychoO chyba 20 ale nwm czy dob że czytałem

1

@Eklerek pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli

1

@gumaz w sensie w kwestiach ustroju państwa i podejmowania ważnych decyzji

1

Czy liberum veto było dobre?

1

@PatrychoO oglądacie jak CM Punk zostanie mistrzem świata?

1

@Filipem znam. Byłem na takim.
@July_6_BcN bez wódki to podstawa. A jedzenie powinno być zdrowe, dużo warzyw, dużo białka, tłuszcze jedynie ze zdrowych źródeł typu awokado orzechy

3

Najgorsze dla świadka to jak czuje coś do panny młodej...

2

Jaką grę najczęściej przechodziłeś/aś? u mnie zdecydowanie far cry 3, pewnie koło 20 razy przeszedłem

7

@PatrychoO Trzeba umieć strzelać. Trzeba też wywalczyć najpierw. A w tym MLS to nic się nie dzieje.

1

@macio_944 zależy pod jakim względem prześcignę. W sprincie na 100 metrów zarówno Messi ale też i Cristiano byliby ze mną bez szans

1

@macio_944 nie jem kebsa bo chcę zostać najlepszym piłkarzem na świecie

0

A na kolację wlatuje 30 rolek sushi

3

@Eklerek ciekawostka. Allegri był kiedyś fanem Juventusu

1

Czy uprawa awokado jest w ogóle etyczna? Rozumiem że jest to dobre źródło tłuszczów, ale czy warto... W imię czego..

2

@Luciano99 Mastantuono lepszy

0

Już za dwa lata, już za dwa lata, Bayer będzie mistrzem drugiej bundesligi. Ten Hag specjalista udowodni tym razem w Bayerze że to Ronaldo był problemem

1

@Bocheno1 z życia wzięte. Znam taki związek

1

@Hshdhrhdh to nie ma być ze śmiechu. To jest przykre

1

Ten moment kiedy mężczyzna przyłapuje swoją kobietę jak kibicuje Southampton...

1

@JohnKennedy byłem przekonany że Widar też jest 05 zawsze mi się myli. Ale i tak ja wolę Fina

1

No i Seixas rozjechał na górskiej czasówce. Wyścigu może nie zdominował kompletnie, ale rywale potężni. Cały rocznik 06 zapowiada się wybitnie. Nie tylko Seixas . Finn jest bardzo mocny, Omrzel mimo słabszego wyścigu to też duży talent, na Ramireza też trzeba zwracać uwagę. @JohnKennedy

0

@MichuZ44 dawaj Lando. Będzie wyścig

5

Jakie plany na dziś panowie i panie? U mnie teraz far cry 3 na PS3, może potem far cry 5 na ps 4 i na noc albo far cry na laptopie albo far cry 6 na ps5

2

@Jakchcesz Ubisoft jakoś normalnie potrafi produkować te Asasyny, jeszcze po drodze czasem jakiegoś Far Kraja zrobią, a ile trzeba czekać na wiedźmina?

2

@Encore miałem dużo lepsze

2

@Encore pisałem ostatnią z moją pierwszą byłą, głosowała na lewicę w pierwszej turze

7

Tylko Popitek może reprezentować Ramble na arenie międzynarodowej.

0

@A4ron zgłoszone. Choć oczywiście dawaj Kamil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?