Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnKennedy @D10SLEO biorę teraz w obronę Ayuso, nie dlatego że lubię jego buntowniczy charakter(chociaż lubię) to 3 wspólna vuelta Ayuso i Almeidy. Ayuso dwukrotnie był mocniejszy o Almeidy, g**no mu Portugalczyk wtedy pomógł. Całe UAE bez Pogacara to jest wyścig szczurów i wiadomo są zawodnicy bardziej buntowniczy typu Christien, McNulty czy Soler jadący po miejsce pod koniec 10 w gt. Jak jest Pogacar wszyscy natomiast jak jeden mąż, Panie Pogacar kawki herbatki? Może sznurówki panu zawiązać? Oczywiście nie ma problemu oddam panu dzisiejszy obiad. Ayuso jako jedyny zbuntował się przeciwko Pogacarowi i ponosi tego konsekwencje. Co więcej jestem przekonany że gdyby Almeida i Del Toro pojechali na wspólny GT i Almeida byłby w słabszej formie i walczył o przykładowo 5 miejsce to nic by nie pomógł Meksykowi walczącemu o zwycięstwo. A ciężką mi jest być obiektywnym bo Ayuso jest pośród moich ulubionych kolarzy, a Almeida jest na przeciwnym biegunie.
Ale mam bardzo duży szacunek do Ayuso za bunt przeciwko Pogacarowi, zaryzykował, nie udało się i oczywiście poniesie teraz sluszne konsekwencje. Mimo wszystko było wtedy ryzyko że Pogacar może być zmęczony po Giro, pierwszy raz jechał dwa GT w jednym sezonie, Vingegaard obity po Baskach, Ayuso zwęszył szansę na zostanie nowym the final bossem. Poległ
I rozumiem też że Almeida może mieć traumę po Giro i Evenpoelu, dalej jeśli chce pokazać że jest graczem to musi pokonać sam Vingegaarda na tym wyścigu. A mam wrażenie że Jonas nie jest w optymalnej formie
0
@mekston z kim w finale?
0
@Starrk nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością
0
@Kgorecki2500 to z 2000 tysiące na miesiąc wpadną?
1
@gumaz oczywiście że zarobki w złotówkach, chyba że ktoś za granicą robi. Jeszcze na tyle mądry by kursy walut w przeglądarce sprawdzić jestem
0
@FeriFcb a ja zbyt mało. A ile konkretnie
0
Czy ktoś na Rambli jest na tyle odważny by przyznać się ile zarabia?
1
A szkoda komentować co się wydarzyło...
1
Trzeba sprawdzić czy Joan nie ma portugalskich korzeni, a trener niech dalej stawia na specjalistów typu Unai
0
@Luciano99 przecież to początek sezonu dopiero...
0
Bez bramkarza nie da się wygrać meczu.
0
Czy chciałbyś żeby twój ulubiony klub wstrzymał się trochę z transferami a pieniądze inwestował trochę w krypto?
2
@Frimpong gdybym miał więcej hajsu to chętnie
1
Jak ktoś jest kibicem Barcelony to w dzisiejszym meczu kibicuje Barcelonie i nie ma żadnego "ale"
0
@Eklerek zastanawiam się ile bym miał gdyby każdy z ramblowiczów przez rok oddawał mi swoją pensję. Pozdro
0
@Eklerek ile zarabiasz miesięcznie?
0
@mekston oby zawodnik z bandy czworga przegrał
1
@mordini123 nie ma dziewczyn
1
@Laminedependencia ale przecież to zmienia absolutnie nic
4
Damian do mnie dzwoni.. dawno z nim nie rozmawiałem, ciekawe czego chce
2
Się ramblowicze produkują o jakiś transferach, ten do tego klubu, ten do tego i inne takie bzdury. A ja zdrowy rozsądek, od początku pisałem że nic to zmienia w kontekście zerowych szans Arsenalu na wygranie trofeum które ma znaczenie. JK zawsze wyszło na moje
3
Lepiej późno nic wcale. I tak wstyd @Frimpong
0
@mekston w karnych nie, bo nie było by karnych i przegrana w regulaminowym xdd
0
@NeroTFP1 Liverpool wydaje za dużo
0
Almeida w tej firmie to dostałby baty od Lipowitza, już nawet nie mówię o Remco. Bardziej ofensywne ściganie i Cicone nie ma.. chyba Gall jest moim faworytem do 3 miejsce mimo że mam wrażenie że jego progress nie idzie jak powinien. Swoją drogą syn Belokiego świetnie dziś. @JohnKennedy
0
@Encore nie jest nawet blisko Onany
1
@Frimpong haha. Będę się śmiać
1
@fart ja kibicuję Liverpool żeby przestali w końcu marnować pieniądz
2
Po co Liverpool tyle wydaje na kolejnego piłkarza... Zamiast szastać pieniądzmi mogli by dać mi.
0
@sergio5 a ja uważam że Ten Hag. A moje zdanie jest ważniejsze