Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Strasznie słaby jest Jonas na tej Vuelcie, ale to jeszcze bardziej świadczy o Almeidzie. Lipowitz w formie z touru rozwaliłby tu wszystkich w górach(pomijając że na pagórkach by stracił) @JohnKennedy
1
@PatrychoO nigdy za to nie grałem w ghosta ale oglądałem i klimat fajny, system walki też mi się podobał, może kiedyś
1
@PatrychoO wolę assassin's Creed Shadows. Pozdro
0
Dałem szansę E33, 3 godzinki sobie dziś pograłem, dramat. Nie mam zamiaru w to więcej grać, nie wiem co tu ludzie chwalą.
4
Kupiłem kebaba tylko po to żeby go od razu wyrzucić do śmieci. Kto to je?
0
@mekston a będzie tylko gorzej, dla mnie lepiej
0
@D10SLEO Argentyna się popisała ładnie
0
Widzę że Enner Valencia zbyt mocny. Aż strach pomyśleć jaki byłby wynik gdyby Antonio dalej grał. @mekston i ty też @Encore
4
@mordini123 kompromitacja Santosa, niech poda sobie rękę z Ten Hagem
0
@Encore zobacz sobie ich mecz z Argentyną.
1
@Encore tymczasem po drugiej stronie barykady Curacao. Xddd
0
@Eklerek fani reprezentacji 2022?
0
Sławna osoba do której ostatnio pisałeś? Ja po zakończeniu meczu napisałem na ig do Joao Nevesa
1
Ciężkie czasy w piłce nożnej czekają fanów 2022.
1
@Encore dajcie mi Boliwię albo Wenezuelę
1
@Eklerek rozumiem ja ogólnie dzisiaj większość jestem w Dolce & Gabbana
0
@Eklerek oglądam w pasku Off-White
2
@macio_944 to co uważasz że Versace lepsze?
1
Ile masz ubrań z Prady?
1
@Stinger_ nie żartuj sobie panie żądło
0
@Vekk czyli Messi ma już przeciwnika do nabijania golów
0
Santos zawsze będziesz beznadziejnym trenerem i farciarzem.
0
Bluza Supreme w 2025 roku. Opłaca się obecnie to nosić?
1
@Kessie mój ulubiony piłkarz MLS to Pedro de la Vega
@D10SLEO Ronaldo się cieszy jak jego koledzy są w formie
1
Wyobrazacie sobie że Ronaldo podchodzi do Nevesa i mówi mu że nie będzie grać w kadrze tylko dlatego że pokonał go w jakimś meczu? Oczywiście że nie bo Ronaldo docenia rywalizację i chce żeby jego koledzy stawali się jeszcze lepsi...
1
Jeśli chodzi o codzienny ubiór. Moim zdaniem Burberry to podstawa
5
Nic nie daje większego szacunku na dzielni niż torba Gucci
0
@JohnKennedy ja chcę budować kosmos. To podstawa
4
Lepiej płakać w Balenciaga niż być szczęśliwym w mniej prestiżowych ubraniach
0
@Eklerek do roboty niech idzie lepiej, a to wybitny trener