1

Strasznie słaby jest Jonas na tej Vuelcie, ale to jeszcze bardziej świadczy o Almeidzie. Lipowitz w formie z touru rozwaliłby tu wszystkich w górach(pomijając że na pagórkach by stracił) @JohnKennedy

1

@PatrychoO nigdy za to nie grałem w ghosta ale oglądałem i klimat fajny, system walki też mi się podobał, może kiedyś

1

@PatrychoO wolę assassin's Creed Shadows. Pozdro

0

Dałem szansę E33, 3 godzinki sobie dziś pograłem, dramat. Nie mam zamiaru w to więcej grać, nie wiem co tu ludzie chwalą.

4

Kupiłem kebaba tylko po to żeby go od razu wyrzucić do śmieci. Kto to je?

0

@mekston a będzie tylko gorzej, dla mnie lepiej

0

@D10SLEO Argentyna się popisała ładnie

0

Widzę że Enner Valencia zbyt mocny. Aż strach pomyśleć jaki byłby wynik gdyby Antonio dalej grał. @mekston i ty też @Encore

4

@mordini123 kompromitacja Santosa, niech poda sobie rękę z Ten Hagem

0

@Encore zobacz sobie ich mecz z Argentyną.

1

@Encore tymczasem po drugiej stronie barykady Curacao. Xddd

0

@Eklerek fani reprezentacji 2022?

0

Sławna osoba do której ostatnio pisałeś? Ja po zakończeniu meczu napisałem na ig do Joao Nevesa

1

Ciężkie czasy w piłce nożnej czekają fanów 2022.

1

@Encore dajcie mi Boliwię albo Wenezuelę

1

@Eklerek rozumiem ja ogólnie dzisiaj większość jestem w Dolce & Gabbana

0

@Eklerek oglądam w pasku Off-White

2

@macio_944 to co uważasz że Versace lepsze?

1

Ile masz ubrań z Prady?

1

@Stinger_ nie żartuj sobie panie żądło

0

@Vekk czyli Messi ma już przeciwnika do nabijania golów

0

Santos zawsze będziesz beznadziejnym trenerem i farciarzem.

0

Bluza Supreme w 2025 roku. Opłaca się obecnie to nosić?

1

@Kessie mój ulubiony piłkarz MLS to Pedro de la Vega
@D10SLEO Ronaldo się cieszy jak jego koledzy są w formie

1

Wyobrazacie sobie że Ronaldo podchodzi do Nevesa i mówi mu że nie będzie grać w kadrze tylko dlatego że pokonał go w jakimś meczu? Oczywiście że nie bo Ronaldo docenia rywalizację i chce żeby jego koledzy stawali się jeszcze lepsi...

1

Jeśli chodzi o codzienny ubiór. Moim zdaniem Burberry to podstawa

5

Nic nie daje większego szacunku na dzielni niż torba Gucci

0

@JohnKennedy ja chcę budować kosmos. To podstawa

4

Lepiej płakać w Balenciaga niż być szczęśliwym w mniej prestiżowych ubraniach

0

@Eklerek do roboty niech idzie lepiej, a to wybitny trener

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?