0

Valerie Allman świetna sylwetka i zwycięstwo w rzucie dyskiem

0

@michal26 jest dla mnie przereklamowana i to bardzo, a cała rywalizacja z Sydney jest wyimaginowana

0

@michal26 Femke ma mało wspólnego z najlepszymi, bardzo mało

0

@Stinger_ niezbyt duże niespodzianki

2

@JohnKennedy przede wszystkim wynik tego meczu to dramat

0

@Kozinho. Alkohol powinien być zabroniony i zakazany jak najszybciej. Dość rozpijania społeczeństwa

2

@Ku84fcb wszystkie w których Barcelona wygrywa ligę mistrzów finał i finał Mundialu 2014 i finał Euro 2016 i finał Copa America 2016 pozdro

0

@gumaz water to mój ulubiony

0

Kahlina zdecydowanie mój ulubiony bramkarz w tym momencie, reprezentacja Chorwacji powinna rozważyć zabranie tego piłkarza na mundial

0

@partymaker a kto myślał że będzie inaczej? Przecież to wstyd. Terence to świetny pięściarz, uprawia boks bardzo dobrze

1

@blakkudium nie ma. W La Liga Atletico są najgorsze, oprócz Reala ale to inna kategoria

1

@blakkudium ja nie lubię tego klubu i to bardzo. Taka Benfica ligi hiszpańskiej. Wstyd ogromny

4

Fajnie jakby Atletico spadło z ligi

1

@blakkudium Xddd Simeone

0

Zawsze cieszy jak Inter M przegrywa, obojętnie który

11

@Kessie a on może chce wygrywać trofea? Witam serdecznie. Pozdro

0

Niestety Aston Villa dziś sfarciła i bramki nie straciła

0

Kto jest twoim ulubionym sędzią piłkarskim?

1

@JohnKennedy Bora strata koszulki i nieudana walka o podium. Gulio słabszy niż na Giro. Hindley będzie miał problem w hierarchii, Roglic słyszałem plotki o Movistarze ale chyba zostaje ale stary, Lipowitz nie potrafi się pozycjonować i słaby na pagórkowatych etapach(bardzo słaby) Remco na ratunek

0

@addept oczywiście że nie, nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób wspierać Real Madryt

1

@blakkudium Madryt

3

Od finału ligi mistrzów 2018 nie oglądałem żadnego mecza Reala i tak powinno być

0

@Encore a ile słusznie?

6

Oby pan Grealish dziś strzelił dużo golów

1

@Eklerek czekałem na dni takie jak te xdd

1

@zadafcb ale miałaby problem z tego toru zejść do środka, dla mnie decyzja mimo wszystko dobra

1

@michal26 Crouser jest goatem i nie tylko kuli ale ogólnie konkurencji rzutowych u chłopów

1

@Eklerek Za Arsenalem dzisiaj jesteś? Pozdro

0

@JohnKennedy w życiu bym nie powiedział że Pidcock pojedzie czasówkę lepiej niż Hindley

0

@clyde to wszystko to spisek, w telewizji chcą by ludzie myśleli że jest tak jak oni mówią, zakłamują rzeczywistość. Wyłącz TV, włącz myślenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?