Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valerie Allman świetna sylwetka i zwycięstwo w rzucie dyskiem
0
@michal26 jest dla mnie przereklamowana i to bardzo, a cała rywalizacja z Sydney jest wyimaginowana
0
@michal26 Femke ma mało wspólnego z najlepszymi, bardzo mało
0
@Stinger_ niezbyt duże niespodzianki
2
@JohnKennedy przede wszystkim wynik tego meczu to dramat
0
@Kozinho. Alkohol powinien być zabroniony i zakazany jak najszybciej. Dość rozpijania społeczeństwa
2
@Ku84fcb wszystkie w których Barcelona wygrywa ligę mistrzów finał i finał Mundialu 2014 i finał Euro 2016 i finał Copa America 2016 pozdro
0
@gumaz water to mój ulubiony
0
Kahlina zdecydowanie mój ulubiony bramkarz w tym momencie, reprezentacja Chorwacji powinna rozważyć zabranie tego piłkarza na mundial
0
@partymaker a kto myślał że będzie inaczej? Przecież to wstyd. Terence to świetny pięściarz, uprawia boks bardzo dobrze
1
@blakkudium nie ma. W La Liga Atletico są najgorsze, oprócz Reala ale to inna kategoria
1
@blakkudium ja nie lubię tego klubu i to bardzo. Taka Benfica ligi hiszpańskiej. Wstyd ogromny
4
Fajnie jakby Atletico spadło z ligi
1
@blakkudium Xddd Simeone
0
Zawsze cieszy jak Inter M przegrywa, obojętnie który
11
@Kessie a on może chce wygrywać trofea? Witam serdecznie. Pozdro
0
Niestety Aston Villa dziś sfarciła i bramki nie straciła
0
Kto jest twoim ulubionym sędzią piłkarskim?
1
@JohnKennedy Bora strata koszulki i nieudana walka o podium. Gulio słabszy niż na Giro. Hindley będzie miał problem w hierarchii, Roglic słyszałem plotki o Movistarze ale chyba zostaje ale stary, Lipowitz nie potrafi się pozycjonować i słaby na pagórkowatych etapach(bardzo słaby) Remco na ratunek
0
@addept oczywiście że nie, nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób wspierać Real Madryt
1
@blakkudium Madryt
3
Od finału ligi mistrzów 2018 nie oglądałem żadnego mecza Reala i tak powinno być
0
@Encore a ile słusznie?
6
Oby pan Grealish dziś strzelił dużo golów
1
@Eklerek czekałem na dni takie jak te xdd
1
@zadafcb ale miałaby problem z tego toru zejść do środka, dla mnie decyzja mimo wszystko dobra
1
@michal26 Crouser jest goatem i nie tylko kuli ale ogólnie konkurencji rzutowych u chłopów
1
@Eklerek Za Arsenalem dzisiaj jesteś? Pozdro
0
@JohnKennedy w życiu bym nie powiedział że Pidcock pojedzie czasówkę lepiej niż Hindley
0
@clyde to wszystko to spisek, w telewizji chcą by ludzie myśleli że jest tak jak oni mówią, zakłamują rzeczywistość. Wyłącz TV, włącz myślenie