Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 najlepszy pomocnik w historii i najlepszy piłkarz w historii. Dobra ekipa
4
Nigdy nie byłem fanem Marvela, zawsze tylko DC w sercu.
1
Powinny być w F1 przepisy, że jeśli kierowca się kompromituje i jest słaby to musi oddać punkty kierowcy który jest najlepszy.
0
@Encore tym razem nie zgłoszę pana
0
@mekston szacunek dla Inigo za dwa kluby!
2
@Encore ja fanem zgłoszeń nie jestem, ale zgłosić muszę
0
@Stinger_ ja tak nie wiem kto będzie, optymalnie dla mnie Coleman na start, Lyles i Bednarek, a na czwartego ktokolwiek, prywatnie co jest nie możliwe ale dałbym Raia Benjamina bo szanuję go jako jednego z najlepszych w swojej dziedzinie, a czysto pod względem szybkości zawsze był od Warholma szybszy
4
@mekston kup mi ktoś koszulkę Lando
1
@blakkudium Ronaldinho nie wygra bo jest zbyt stary.
0
@Eklerek daj Lando, jesteś najlepszy w historii
0
@Stinger_ w sumie to nie wiem, nie wchodziłem dawno na jego ig, natomiast bez niego to oni by nic nie zrobili, bo są dramatem, tylko prowokują jak Bednarek a potem z płaczem
1
@Kgorecki2500 @blakkudium goatem jestem ja, zawsze podaję co jem na obiad, śniadanie i kolację
0
@Eklerek a po co tak im źle życzyć?
0
@Stinger_ RPA odpadli i dobrze bo kolegów Lylesa taki przeciwnik przerasta.. może się uda wygrać
0
@Stinger_ a to jest wina systemu w USA i tego że na trzeba być na podium mistrzostw krajowych i różne wynalazki robią formę na mistrzostwa krajowe i potem nie awansują do półfinałów na ważnych imprezach. Mimo że nieudacznika Bednarka nie lubię i to bardzo to on potrafi być w formie i tu i tu
0
@Stinger_ ale ważne że wyjaśniony, Kishane jeszcze toleruję. Najgorsze że nieudacznik Bednarek może skończyć ze złotem, ale będzie musiał prosić króla o wybaczenie i pomoc, Coleman nadaje się tylko do startowania, nie wiem kto na czwartego, wszyscy są słabi, najlepiej niech Kerley poczeka z tymi igrzyskami dopingowymi i wróci na chwilę
0
No i napinacz Oblique wyjaśniony, inna kwestia jest taka że te nieudacznicy ze Stanów to bez Lylesa nawet podium nie zrobią.
2
Kompromitacja USA w sztafecie, biedny Rai Benjamin, ale i tak w finale ostry łomot od Botswany byłby. @Stinger_
4
Jeśli Real Madryt przegra mecz to będzie dobrze
0
@spiderman1899 z byciem najlepszym ma tyle wspólnego co Vardy
0
@LukaszFan i bardzo dobrze, jest to najlepsza pora roku na budowanie mięśni i bycie na nadwyżce kalorycznej
0
Duże ambicje u mało ambitnej osoby to najgorsze co może być
3
@KamQiX u mnie jest sama prawda, 24/7, chcę dać przykład ludziom, zwłaszcza młodym i niepewnym siebie chłopakom, ale też i kobietom, kto posłucha moich rad ten uratuje się przed zepsuciem tego świata.
0
@gumaz nie, ale staram się jeść kalorię, 4 tysiące najlepiej, musi być siła żeby trenować drybling
4
Jak chcę sobie uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz to lecą zdrowe źródła typu orzechy, a nie kompromituje się i wychodzę na kebaba
0
@Stinger_ Noah musi wygrać za 2 lata w wieku 30 i udowodnić kto jest goatem 200
1
Musi Sha Carri wrócić do formy, bo póki co to nie ma rywalki dla Meliski
0
@D10SLEO i dobrze jest najlepszy w dziedzinie to niech pokazuje światu a nie się ukrywa
0
@gumaz ale Portugalczyk
0
I pięknie i o to chodzi Portugalczyk mistrzem świata w trójskoku