0

@Aragorn33 najlepszy pomocnik w historii i najlepszy piłkarz w historii. Dobra ekipa

4

Nigdy nie byłem fanem Marvela, zawsze tylko DC w sercu.

1

Powinny być w F1 przepisy, że jeśli kierowca się kompromituje i jest słaby to musi oddać punkty kierowcy który jest najlepszy.

0

@Encore tym razem nie zgłoszę pana

0

@mekston szacunek dla Inigo za dwa kluby!

2

@Encore ja fanem zgłoszeń nie jestem, ale zgłosić muszę

0

@Stinger_ ja tak nie wiem kto będzie, optymalnie dla mnie Coleman na start, Lyles i Bednarek, a na czwartego ktokolwiek, prywatnie co jest nie możliwe ale dałbym Raia Benjamina bo szanuję go jako jednego z najlepszych w swojej dziedzinie, a czysto pod względem szybkości zawsze był od Warholma szybszy

4

@mekston kup mi ktoś koszulkę Lando

1

@blakkudium Ronaldinho nie wygra bo jest zbyt stary.

0

@Eklerek daj Lando, jesteś najlepszy w historii

0

@Stinger_ w sumie to nie wiem, nie wchodziłem dawno na jego ig, natomiast bez niego to oni by nic nie zrobili, bo są dramatem, tylko prowokują jak Bednarek a potem z płaczem

1

@Kgorecki2500 @blakkudium goatem jestem ja, zawsze podaję co jem na obiad, śniadanie i kolację

0

@Eklerek a po co tak im źle życzyć?

0

@Stinger_ RPA odpadli i dobrze bo kolegów Lylesa taki przeciwnik przerasta.. może się uda wygrać

0

@Stinger_ a to jest wina systemu w USA i tego że na trzeba być na podium mistrzostw krajowych i różne wynalazki robią formę na mistrzostwa krajowe i potem nie awansują do półfinałów na ważnych imprezach. Mimo że nieudacznika Bednarka nie lubię i to bardzo to on potrafi być w formie i tu i tu

0

@Stinger_ ale ważne że wyjaśniony, Kishane jeszcze toleruję. Najgorsze że nieudacznik Bednarek może skończyć ze złotem, ale będzie musiał prosić króla o wybaczenie i pomoc, Coleman nadaje się tylko do startowania, nie wiem kto na czwartego, wszyscy są słabi, najlepiej niech Kerley poczeka z tymi igrzyskami dopingowymi i wróci na chwilę

0

No i napinacz Oblique wyjaśniony, inna kwestia jest taka że te nieudacznicy ze Stanów to bez Lylesa nawet podium nie zrobią.

2

Kompromitacja USA w sztafecie, biedny Rai Benjamin, ale i tak w finale ostry łomot od Botswany byłby. @Stinger_

4

Jeśli Real Madryt przegra mecz to będzie dobrze

0

@spiderman1899 z byciem najlepszym ma tyle wspólnego co Vardy

0

@LukaszFan i bardzo dobrze, jest to najlepsza pora roku na budowanie mięśni i bycie na nadwyżce kalorycznej

0

Duże ambicje u mało ambitnej osoby to najgorsze co może być

3

@KamQiX u mnie jest sama prawda, 24/7, chcę dać przykład ludziom, zwłaszcza młodym i niepewnym siebie chłopakom, ale też i kobietom, kto posłucha moich rad ten uratuje się przed zepsuciem tego świata.

0

@gumaz nie, ale staram się jeść kalorię, 4 tysiące najlepiej, musi być siła żeby trenować drybling

4

Jak chcę sobie uzupełnić dzienne zapotrzebowanie na tłuszcz to lecą zdrowe źródła typu orzechy, a nie kompromituje się i wychodzę na kebaba

0

@Stinger_ Noah musi wygrać za 2 lata w wieku 30 i udowodnić kto jest goatem 200

1

Musi Sha Carri wrócić do formy, bo póki co to nie ma rywalki dla Meliski

0

@D10SLEO i dobrze jest najlepszy w dziedzinie to niech pokazuje światu a nie się ukrywa

0

@gumaz ale Portugalczyk

0

I pięknie i o to chodzi Portugalczyk mistrzem świata w trójskoku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?