1

@gumaz lejsi i pepsi

9

Miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Paryża

4

@mekston akurat Chicago zawsze byłem fanem. @PatrychoO

37

Jutro rozpoczynam październik bez żadnego kontaktu z kobietami, na dobry początek wychodzę jutro na miasto w dres Real Madryt. Pozdro

3

@mekston to poszedłbym w Versace do jakiejś restauracji w Warszawie

2

@MessiForeverTheBest byle nie wiadomo kto

0

@Eklerek a kupisz mi coś za to?

8

Trzeba wejść na vitkac kupić nowe ubranka

19

Lepiej wygrać wszystkie mecze niż wygrać trochę i przegrać trochę i zremisować trochę .

0

Ile najwięcej zapłaciłeś za obiad w restauracji? Było warto ?

2

@Jakchcesz zazdro, mnie niestety nie stać na bilet i nawet gdybym chciał to mam zbyt mało, były jakie ładne kibicki?

1

Jakie perfumy żeby dobrze pachnieć na boisku?

1

@Comentateiro robię październik bez żadnego kontaktu z kobietami... Pozdro

0

@Michael24 lubisz Guardiole?

1

Miłego dnia dla ramblowiczów z Poznania i Warszawy

1

@Sysia11 Pacho lepszy. Go Ekwador

5

Jeśli nie chcesz przypału na studiach, nie warto wyzywać wykładowcę podczas wykładu

0

Jako że jesteśmy blisko inauguracji roku akademickiego, pozdrawiam serdecznie wszystkich studentów z Częstochowy i Wrocławia.

1

@Encore wiesz dobrze komu Encore. To był ostatni mecz Realu jaki oglądałem, jeszcze nie miałem tu konta

4

@kulek22 lidlowego

0

@Encore a ja nie bo zabrał złotą piłkę

7

Idę jutro rano kupić kurczaka

1

@gumaz nie wiem jakiś kleik ryżowy z bananem skyrem i masłem orzechowym ale wszystko na oko

0

@Kessie co to za muzyka?

5

Real przegrał, Inter Miami nie wygrał, jeszcze Barcelona wygra i piękny koniec tygodnia.

0

Sean Johnson, brawo, panie USA chcecie się liczyć na mundialu? Bierzecie tego pana. Hahaha @mekston

3

@mekston pisałem kiedyś z dziewczyną z Toronto

1

@gumaz od pół roku nie robię takich rzeczy, natomiast nigdy nie korzystałem z awokado w ten sposób.
@agaFCB tenisistę?

1

Do czego dobrze wykorzystać awokado oprócz guacamole?

6

Kolacja 400 gramów łososia, dwie torebki ryżu i 3 pomidory. I oby Atletico następny mecz już przegrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?