3

Najlepszy strój dla dziewczyny na siłownię, moim zdaniem długa, luźna koszulka i krótkie spodenki

1

@fart mam to na budzik ustawione. Żeby wstawać o czwartej. W pewnym momencie swojego życia zacząłem tolerować zwykły budzik... Potrzebowałem zmiany, najpierw ten Messi na budziku mi nie przeszkadzał, potrafiłem z 5 drzemek sobie robić, ale im bliżej mundialu, czasem nawet minutę przed budzikiem się budzę byle tylko tego nie słyszeć. Dobra dawka motywacji

3

@Kessie Ronaldo jak zwykle ustanawia trendy. Pamiętam był wtedy sezon osiemnastek chodziłem po stołach i zabierałem flachy i kładłem ma stół water

5

Dbanie o odpowiednie nawodnienie. To podstawa

1

Dzisiaj przez 8 godzin grałem w nowego Assassin's Creed. Pozdro @PatrychoO

1

Brak Madagaskaru na mundialu może utrudnić pewnemu piłkarzowi strzelenie swojego pierwszego hat trika na tymże turnieju, jednak to nie koniec jego szans

4

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sosnowca i Siemianowic śląskich

1

@PatrychoO a wyślesz mi parę fotek z nowego asasyna?

8

Dyscyplina to podstawa. Miałem kiedyś problem ze wstawaniem na czwartą. Uznałem że trzeba coś zmienić, ustawiłem sobie na budzik Messi, dzięki temu budzę się zwarty i gotowy by przeżyć dzień jak najlepiej

0

@Kasy zawsze mecz Cristiano Ronaldo jest numerem 1

2

@Ojciec5tkidzieci to może być zbyt trudny przeciwnik dla bandy 2022, oni wolą jakiś Madagaskar pewnie

4

Najgorsze to jak masz już 72 lata i przypominasz sobie że 53 lata temu na domówce koleżanka prosiła cię żebyś ją odprowadził do pokoju, a ty jej nie odprowadziłeś tylko wytłumaczyłeś jak tam trafić.

2

@Jakchcesz a co to za brednie i herezje? Dramat

4

Życzę Yamalowi żeby był lepszym piłkarzem niż Messi... I o to chodzi @macio_944

1

@Kgorecki2500 Popitek12. Najmądrzejszy

0

@BorzyKrzys ja po wf zawsze uciekałem przed dziewcynami

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Otwocka i Pruszkowa

3

@PatrychoO wolałbym ghost of fif albo ghost of Argentina, ale ja gram w asasyna nowego. Pozdro

1

3

Reprezentacja na P dużo osiągnie na mundialu.

1

@Ku84fcb żeby pokazać że go wspieram

1

Ja jedyne co bym śpiewał na meczu to Ronaldo, Ronaldo

3

@Adran360 widzisz @Jakchcesz ? Jedno proste pytanie, a nawet pod takim pytaniem ludzie muszą się kłócić. W tym czasie Messi kombinuje jak wygrać mundial i co zrobić żeby nie wygrał Cristiano.

0

Czy wierzysz w życie po śmierci? Tak czy nie.

2

@MessiForeverTheBest zawsze będę przeciwko Realowi Madryt.

1

@Arkon wszystkich o odmiennych poglądach w stosunku do moich

1

Najgorsze to jak masz 60 lat i jest zjazd twojej dawnej klasy i wtedy ta jedna koleżanka w której byłeś wtedy zakochany, mówi ci że podobałeś jej się kiedyś i cały świat wywraca się do góry nogami.. Ciągłe myśli o przeszłości i o tym co można było zrobić lepiej

0

Zamówiłem sushi, zobaczymy co to będzie.

2

Wśród nocnej ciszy głos się rozchodzi. Zbliżają się święta.

7

@Jakchcesz mój rekordowy miesiąc to 3500 tysięcy, ale to rekord był

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?