4

A może @Comentateiro się mylił? Może to celowe? Xavi od grudnia! @mekston zapisz to gdzieś

1

@Encore @mekston ze względu na moją wściekłość po meczu obaj jesteście dzisiaj zgłoszone, ale nie tylko wy, calma

2

Carvajal jak zwykle pierwszy do prowokowania, xddd. Miał może Alba swoje odpały ale w porównaniu do kolegi z reprezentacji to był święty człowiek.

1

@Kgorecki2500 on nie jest od nabierania pokory i myślenia co ma paplać tylko od dobrego grania, czego dzisiaj zabrakło

1

@Jakchcesz ja za kiero to tylko gaz w podłogę wciskam i siuuu

12

@Luciano99 to już było

0

Jesteś w barze i chlejesz wódkę, nagle pojawia się Laporta który mówi że jest tobą zawiedziony i gdybyś lepiej się prowadził to dałby ci kontrakt, co robisz?

0

Rubik tak czy nie?

3

@Bolton ja dalej śmieję się z Ten Haga na pierwszym miejscu

0

@MesQueUnClub_87 ale przynajmniej z Argentyną pojechał :)

1

@MesQueUnClub_87 tak że Mastantuono i reszta bandy będzie płakać w szatni i to ostro

4

Nie chcesz żeby Yamal dziś strzelił gola = nie jesteś kibicem Barcelony = zgłoszone

9

@Encore ogłoś że każda osoba kibicująca dziś dla Realu będzie zgłoszona.

0

@bezalkoholowy nie powinno, moja seria miłego dnia. Jest zawsze przemyślana a decyzję jakiem ramblowiczom z jakiego miasta składać miłego dnia. Są zawsze DoKłAdNiE analizowane

2

@Faro dla mnie nie wiem. Oglądam większość meczów Barcelony w sezonie ale klasyka nigdy, bo się brzydzę, od 7 lat nie oglądam, tak jak żadnego innego meczu druzyny na R

0

Miłego dnia dla ramblowiczów z Barcelony i Madrytu

0

@Eklerek Enzo zostaw w spokoju!

2

@mekston kto im pozwala na takim czymś jechać

1

@Encore jako kibic Mastantuono nie mam takich problemów

1

@Azi Real Oviedo.

0

Póki co kompromitacja Verstappena, nie pierwszy raz w tym sezonie

1

@tomek8756 nie będzie a aktorzy są już za starzy by grać swoje rolę albo nie żyją

3

Swoją drogą Amorim dostał trochę czasu i już udowadnia jakim nieudacznikiem trenerskim jest łysy z Holandii.

2

@Encore spokojnie na boisku jest jeszcze sędzia. 23 graczy mamy

1

@blakkudium każdy zespół z top 8 wygrałby z tym piłkarzem w składzie

2

Nie zmienia to faktu że Arsenal znowu nie wygra premier league

0

@bezalkoholowy dałoby, wieczny 2016

1

Zmiana czasu będzie, szkoda że nie można jeszcze cofnąć się w czasie.

2

@Kessie @Eklerek @Czajka90 kto jest obecnie najlepszym piłkarzem Newcastle? Xd

4

@Eklerek ja już zgłosiłem. Ale delikatnie,.gdyby chodziło o Alvareza to bym zgłosił mocniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?