Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rewolucja123 camera wowo to jedyne co niektórzy fani są w stanie powiedzieć
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Lęborka
2
@Czajka90 wstałem dziś o 2 rano żeby na otwarcie maka być pierwszym w kolejce, ale byłem drugi, był ktoś przede mną
2
@July_6_BcN ja jestem od dawania wam wskazówek a nie podejmowania waszych decyzji. Dałem wam wędkę nie rybę, jeśli ktoś jest zagubiony ale kumaty to dzięki moim wskazówkom wyjdzie na ludzi. @mekston zapisz to gdzieś
15
Bez jedzenia nie ma energii potrzebnej do życia
11
Miłego dnia dla ramblowiczów z Konina i Opoczna
0
@Encore kluby które chcą przegrywać chętnie go wezmą
0
@Encore wpadaj na codzienne wyśmiewanie mistrza Ten Haga
3
@mekston jak jest wywiad z Ciristiano to przerywam wszystko i oglądam
1
Swoją drogą bastion argentyński w Portugalii najsłabsza drużyna w lidze mistrzów xddd. Przegrali z drużyną zarażoną myślą myśliciela Ten Haga, a druga najgorsza drużyna w lidze kiedyś z nim robiła . Śmiać się tylko można i z Benfici ale głównie z Ten Haga
1
@1LY0 no i mówi prawdę argentyńska piłka była przed Messim i będzie po Messim, Portugalię Ronaldo wypromował od zera.
4
Kocham Warszawę ale Katowice dały mi to czeka Warszawa nigdy nie mogła dać.
1
@Kessie @Encore zobacz o co chodzi, dowiedz się.
0
@kewin w La Liga masz Barcelonę Real i ekipę Alvareza, a liga arabska wzmacnia się coraz mocniej i już nie tylko w ataku
9
Fermin Lopez to bardzo dobry piłkarz.
0
@Faro Fermina lubisz?
2
@blakkudium do kadry?
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Sokółki i Raciborza
0
Fermin Lopez jest moim przyjacielem.
1
@Kozinho. Koeman to były piłkarz Barcelony
2
@blakkudium nie ma Fermina w pierwszym = nie oglądam
2
@tomek8756 a skąd wziął się tu nagle Xavi? Co ty kombinujesz? Swoją drogą Xabi to były piłkarz Liverpoolu. @mekston zapisz to gdzieś bo tak dobrze to jeszcze nigdy nie wyjaśniłem
12
Może to Karabach zagra w tym sezonie w finale ligi mistrzów? Nigdy nie wiadomo, to jest piłka nożna
1
@agaFCB ja za to robię duże postępy, może w przyszłości to ja będę rządzić całym światem. @mekston zapisz to gdzieś, będzie dobra wizja przyszłości
0
@Kazragore w moim rekordowym miesięcu zarobiłem 3500 tys, ale przeważnie było coś koło 2000 tys. @lithotripter kilka droższych outifitów było, mężczyzna który nie potrafi się dobrze ubrać to nie mężczyzna
5
Z 5 godzin dziś spędziłem w Galerii Katowickiej, było dobrze, zjadłem dobrze, jutro też się wybiorę
0
Jeśli chodzi o Haaland vs Alvarez(mimo że i drugiego i jednego nie przepadam). Oczywiście można kupić opla w gazie i można nim jeździć, oczywiście można też kupić aventadora, każdy ma własne cele i preferencje
2
@Kozinho. Komu dzisiaj kibicujesz,?
2
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Środy Wielkopolskiej i Namysłowa
1
W końcu Argentyńczycy zrobili coś dobrego, raz na jakiś czas to nawet oni coś zrobią dobrego..