1

@Rewolucja123 camera wowo to jedyne co niektórzy fani są w stanie powiedzieć

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Lęborka

2

@Czajka90 wstałem dziś o 2 rano żeby na otwarcie maka być pierwszym w kolejce, ale byłem drugi, był ktoś przede mną

2

@July_6_BcN ja jestem od dawania wam wskazówek a nie podejmowania waszych decyzji. Dałem wam wędkę nie rybę, jeśli ktoś jest zagubiony ale kumaty to dzięki moim wskazówkom wyjdzie na ludzi. @mekston zapisz to gdzieś

15

Bez jedzenia nie ma energii potrzebnej do życia

11

Miłego dnia dla ramblowiczów z Konina i Opoczna

0

@Encore kluby które chcą przegrywać chętnie go wezmą

0

@Encore wpadaj na codzienne wyśmiewanie mistrza Ten Haga

3

@mekston jak jest wywiad z Ciristiano to przerywam wszystko i oglądam

1

Swoją drogą bastion argentyński w Portugalii najsłabsza drużyna w lidze mistrzów xddd. Przegrali z drużyną zarażoną myślą myśliciela Ten Haga, a druga najgorsza drużyna w lidze kiedyś z nim robiła . Śmiać się tylko można i z Benfici ale głównie z Ten Haga

1

@1LY0 no i mówi prawdę argentyńska piłka była przed Messim i będzie po Messim, Portugalię Ronaldo wypromował od zera.

4

Kocham Warszawę ale Katowice dały mi to czeka Warszawa nigdy nie mogła dać.

1

@Kessie @Encore zobacz o co chodzi, dowiedz się.

0

@kewin w La Liga masz Barcelonę Real i ekipę Alvareza, a liga arabska wzmacnia się coraz mocniej i już nie tylko w ataku

9

Fermin Lopez to bardzo dobry piłkarz.

0

@Faro Fermina lubisz?

2

@blakkudium do kadry?

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Sokółki i Raciborza

0

Fermin Lopez jest moim przyjacielem.

1

@Kozinho. Koeman to były piłkarz Barcelony

2

@blakkudium nie ma Fermina w pierwszym = nie oglądam

2

@tomek8756 a skąd wziął się tu nagle Xavi? Co ty kombinujesz? Swoją drogą Xabi to były piłkarz Liverpoolu. @mekston zapisz to gdzieś bo tak dobrze to jeszcze nigdy nie wyjaśniłem

12

Może to Karabach zagra w tym sezonie w finale ligi mistrzów? Nigdy nie wiadomo, to jest piłka nożna

1

@agaFCB ja za to robię duże postępy, może w przyszłości to ja będę rządzić całym światem. @mekston zapisz to gdzieś, będzie dobra wizja przyszłości

0

@Kazragore w moim rekordowym miesięcu zarobiłem 3500 tys, ale przeważnie było coś koło 2000 tys. @lithotripter kilka droższych outifitów było, mężczyzna który nie potrafi się dobrze ubrać to nie mężczyzna

5

Z 5 godzin dziś spędziłem w Galerii Katowickiej, było dobrze, zjadłem dobrze, jutro też się wybiorę

0

Jeśli chodzi o Haaland vs Alvarez(mimo że i drugiego i jednego nie przepadam). Oczywiście można kupić opla w gazie i można nim jeździć, oczywiście można też kupić aventadora, każdy ma własne cele i preferencje

2

@Kozinho. Komu dzisiaj kibicujesz,?

2

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Środy Wielkopolskiej i Namysłowa

1

W końcu Argentyńczycy zrobili coś dobrego, raz na jakiś czas to nawet oni coś zrobią dobrego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?