3

@Popitek12 na patelsona wrzucamy 100ml oliwy i trochę Red bulla, wrzucamy kilogram piersi z kurczaka i trochę bekonu, smażymy na dużym ogniu ale nie największym, na koniec wrzucamy na patelsona awokado i trochę cebuli

2

Łapcie przepis na fit kurczaka dla kobiet. @agaFCB @July_6_BcN

3

Lubię dodać trochę Vegety do kurczaka

1

@PatrychoO Jamajka Curacao o 2 w nocy jest, będzie ostro!

1

Decyzja zapadła. Nie kupię gry Wiedźmin 4.

2

@PatrychoO pozdro, też lubię Inieste

2

@Comentateiro jeśli nie śpisz to nie zostaniesz najlepszym piłkarzem na świecie

0

@PatrychoO oglądasz jutro mecza?

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Józefosława i Straszyna

1

@LeszekFCB jako przeciwnik reprezentacji 2022, zawsze kibicuję Jamesowi i spółce w takim meczu

1

Ładne te Maltanki

1

@PatrychoO energetyk przynajmniej coś daje sam przyznam że czasem piję takiego Red bulla przed siłownią

1

@macio_944 już w środę decydujący mecz. Jamajka Curacao, jeśli Curacao wygra to możliwe że Argentyna wygra,.będę oglądać z drwalem w ręku

2

@Czajka90 nie zmienia to faktu że wiadomo kto nie wygra wiadomo czego. @mekston zapisz to gdzieś bo ładna riposta znowu wpadła

3

Piłkarze są od grania nie od dziewczyn podrywania!, zbyt słabo ich Flick pilnuje, nie podoba mi się to

1

@Jakchcesz niech się zajmie grą bo z tym niezbyt mnie przekonuje a to najważniejsze

5

W środę drwal wróci do całej Polski. No i super. Środa to także mecz o wszystko Jamajka Curacao, wbrew pozorom ten mecz może zdecydować kto wygra mundial.

0

@July_6_BcN Julianna pozdro. A ty @mekston zapisz to gdzieś

1

@Bolton liczyłem że Retegui zostanie współczesnym kapitanem Ameryką, dużo u mnie stracił ostatnio

9

Widziałem na siłce młodego chłopaka, ma potencjał ale ćwiczy że lekko, potem patrzę a on robi ławę i patrzę jak lekko mu to idzie, uznałem że mu pomogę dorzuciłem mu po 25kg na stronę w trakcie kiedy on wyciskał. Żeby być najlepszym trzeba trenować ciężką

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Jastrzębia-Zdroju i Świętochłowic

0

@Encore może czas przejść na stronę Novaka?

0

@Arden ale taki energetyk faktycznie coś daje, sam przyznam się że przed siłką czasem wypiję takiego Red bulla

5

@Sysia11 na meczach B klasy też jest doping, nie świadczy to jednak że jest tam poziom. @mekston zapisz to gdzieś bo dobra riposta

2

@marcin62 bo energetyk przynajmniej coś daje, sam czasem takiego Red bulla przed siłownią wypiję

0

@MessiForeverTheBest na taki los się nie pisałem

5

@agaFCB ja wczoraj nie wytrzymałem i złapałem za szklankę.. ciężką jest trzeźwieć.

1

@TR3YWAY coś tam w szafie pewnie się znajdzie

1

Kurtka moncler w zimę to podstawa.

1

@Robert_Kubica a dlaczego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?