Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mężczyzna który nie potrafi się ubrać to dramat. Ubiór to wizytówka mężczyzny
2
@Kessie jazda Kanonierzy mistrz
0
@Eklerek ja to bym wyszedł w 69.minucie pozdro
4
Nic do Olmo nie mam, ale nawet jak strzeli 40 goli i 30 asyst w sezonie to ja i tak wolę Fermina.
1
@Kessie Tylko Arsenal
0
@mekston tylko gdzie Fermin?
1
@macio_944 i bez Fermina
1
Cieszę się że Fermina mogę nazwać moim przyjacielem. Świetny piłkarz
1
@macio_944 ja nie oglądam meczów w których Fermin nie gra.
0
Brawo gol. @mekston zobacz tego gola raz jeszcze
1
Nienawidzę Bayernu całym sercem. Ale. Bayern historycznie to najlepsza drużyna w Niemczech
1
@mekston lubisz go?
1
@Kessie jak lider może zostać wyrzucony?
3
Największym historycznie klubem w Anglii jest zdecydowanie Liverpool
1
@Eklerek on grał kiedyś na euro 2012 i strzelał gola. Jazda jazda
2
@Eklerek chyba macie kolejnego do war games @PatrychoO
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Paryża i Oslo
1
@Stinger_ z najprzystojniejszym mężczyzną na świecie synem Steinera
1
Szwedki i Norweżki
2
Survivor series war games już niedługo..nigdy nie było mocniejszego składu @PatrychoO
Popitek 12, Piers Morgan, IShowSpeed, Trump
5
@mekston coś pięknego.
@Culer9002 co ty A głupoty wygadujesz.
0
@vivalaice21 ja akurat jestem najmądrzejszym użytkownikiem ma tej stronie. Potwierdź to @mekston
7
@vivalaice21 przecież też musiałeś się uczyć cyfr arabskich na matematyce i to już we wczesnej podstawówce.
1
@FcPortoFan1999 dla nich pojęcie lider było zbyt obce. A że zostałem wyrzucony przez nowego lidera fanklubu reprezentacji Portugalii to musiałem sobie poszukać nowego miejsca..
1
@Kessie na jestem liderem, jak się nie podoba to do fankluba Liverpool zapraszam
4
Jako nowy lider fankluba Arsenalu oświadczam że @Eklerek zostaje wyrzucony z fankluba. @Czajka90 @Kessie pozdro
1
@PatrychoO pozdrawiam z far cry 6. Do mnie idzie teraz koszulka wyjazdowa Lautaro
1
@Eklerek kupisz mi coś z tej okazji? Kup proszę
6
Miłego dnia dla ramblowiczów z Siedlec i Rypina
0
@Fc112 otwarty związek jeśli facet w pełni z niego korzysta jest akurat super rozwiązaniem, ale jeśli faktycznie korzysta z możliwości a nie mówi że jestem w otwartym związku żeby wstydu nie było