Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Widziałem na siłce młodego chłopaka, ma potencjał ale ćwiczy że lekko, potem patrzę a on robi ławę i patrzę jak lekko mu to idzie, uznałem że mu pomogę dorzuciłem mu po 25kg na stronę w trakcie kiedy on wyciskał. Żeby być najlepszym trzeba trenować ciężką
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Jastrzębia-Zdroju i Świętochłowic
0
@Encore może czas przejść na stronę Novaka?
0
@Arden ale taki energetyk faktycznie coś daje, sam przyznam się że przed siłką czasem wypiję takiego Red bulla
5
@Sysia11 na meczach B klasy też jest doping, nie świadczy to jednak że jest tam poziom. @mekston zapisz to gdzieś bo dobra riposta
2
@marcin62 bo energetyk przynajmniej coś daje, sam czasem takiego Red bulla przed siłownią wypiję
0
@MessiForeverTheBest na taki los się nie pisałem
5
@agaFCB ja wczoraj nie wytrzymałem i złapałem za szklankę.. ciężką jest trzeźwieć.
1
@TR3YWAY coś tam w szafie pewnie się znajdzie
1
Kurtka moncler w zimę to podstawa.
1
@Robert_Kubica a dlaczego?
1
@Bocheno1 zależy w co. W biegu na 60 metrów w hali bym go pokonał bezproblemowo
3
Węgry przyniosły wstyd.
2
Totalna demolka na boisku, brawo chłopaki
0
@Encore a kto nigdy nie zmienił zdania?
3
@gumaz dokładnie, słabo z tym u mnie .
2
@gumaz co ty za herezję wypisujesz?
4
Kiedyś życie było bardziej... Kolorowe... Jakby świat zaczął tracić swoje kolory..
0
@Eklerek dramat, ale doceniam Szczęsnego
3
@clyde bo drwal był i dlatego. Jutro wyjeżdżam, miał być kierunek Gdańsk ale może na 2 dni zatrzymam się w Olsztynie
3
Dziś przekonamy się czy w Poznaniu można zjeść dobrą pizze hawajską. Pozdro
2
@FcPortoFan1999 2027 nie ma żadnego znaczenia, wszystko co ma znaczenie zakończy się 19 lipca, potem będzie już tylko dlc to słabej/dobrej gry. @PatrychoO
2
Kiedy 2025 się skończy rozpocznie się 2026, od tego nie ma już odwrotu.
7
Miłego dnia dla ramblowiczów z Żywca i Raciborza
2
@blakkudium będzie blisko
1
@blakkudium brawo tego chciałem
1
@blakkudium w końcu
1
@blakkudium brawo
3
@blakkudium tak.
2
@Czajka90 kogut