9

Widziałem na siłce młodego chłopaka, ma potencjał ale ćwiczy że lekko, potem patrzę a on robi ławę i patrzę jak lekko mu to idzie, uznałem że mu pomogę dorzuciłem mu po 25kg na stronę w trakcie kiedy on wyciskał. Żeby być najlepszym trzeba trenować ciężką

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Jastrzębia-Zdroju i Świętochłowic

0

@Encore może czas przejść na stronę Novaka?

0

@Arden ale taki energetyk faktycznie coś daje, sam przyznam się że przed siłką czasem wypiję takiego Red bulla

5

@Sysia11 na meczach B klasy też jest doping, nie świadczy to jednak że jest tam poziom. @mekston zapisz to gdzieś bo dobra riposta

2

@marcin62 bo energetyk przynajmniej coś daje, sam czasem takiego Red bulla przed siłownią wypiję

0

@MessiForeverTheBest na taki los się nie pisałem

5

@agaFCB ja wczoraj nie wytrzymałem i złapałem za szklankę.. ciężką jest trzeźwieć.

1

@TR3YWAY coś tam w szafie pewnie się znajdzie

1

Kurtka moncler w zimę to podstawa.

1

@Robert_Kubica a dlaczego?

1

@Bocheno1 zależy w co. W biegu na 60 metrów w hali bym go pokonał bezproblemowo

3

Węgry przyniosły wstyd.

2

Totalna demolka na boisku, brawo chłopaki

0

@Encore a kto nigdy nie zmienił zdania?

3

@gumaz dokładnie, słabo z tym u mnie .

2

@gumaz co ty za herezję wypisujesz?

4

Kiedyś życie było bardziej... Kolorowe... Jakby świat zaczął tracić swoje kolory..

0

@Eklerek dramat, ale doceniam Szczęsnego

3

@clyde bo drwal był i dlatego. Jutro wyjeżdżam, miał być kierunek Gdańsk ale może na 2 dni zatrzymam się w Olsztynie

3

Dziś przekonamy się czy w Poznaniu można zjeść dobrą pizze hawajską. Pozdro

2

@FcPortoFan1999 2027 nie ma żadnego znaczenia, wszystko co ma znaczenie zakończy się 19 lipca, potem będzie już tylko dlc to słabej/dobrej gry. @PatrychoO

2

Kiedy 2025 się skończy rozpocznie się 2026, od tego nie ma już odwrotu.

7

Miłego dnia dla ramblowiczów z Żywca i Raciborza

2

@blakkudium będzie blisko

1

@blakkudium brawo tego chciałem

1

@blakkudium w końcu

1

@blakkudium brawo

3

2

@Czajka90 kogut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?