1

@Adran360 dla mnie to jest śmieszne.

1

@Eklerek a komu będziecie kibicować?

0

Z jakiej racji drwal ma być najpierw w Poznaniu? Będę specjalnie jechał z Krakowa do Poznania żeby zjeść drwala na premierę.. kto tym zarządza...

1

@mekston gdzie Curacao

1

@Kessie gdzie piwo? Gdzie kebs?

0

Czas opuścić Katowice, kierunek Kraków.

0

@Sysia11 jego mniej

0

@Sysia11 ja lubię Como, mam ogromny szacunek do ich pana trenera, ale bardzo nie lubię jednego z ich piłkarzy

1

@D10SLEO na wf zawsze jak zaliczyłem asystę nawet do mojego przyjaciela, czułem wściekłość i rozczarowanie samym sobą. Dajcie mi asyst dior

0

@mekston a.kiedy wygrała Portugalia ostatni raz?

2

Jeśli ktoś uważa że Al Nassr nie robi top 5 La Liga to nie zna się na piłce. W Hiszpanii nie ma mocnych średniaków to nie premier league,.na spokojnie graliby o europejskie puchary, mocną drużyna z ligi arabskiej jest mocniejszy od średniaka La Liga

0

Keria marnuje się na supporcie, powinien odgrywać ważniejszą rolę. Jak Faker skończy karierę to Keria powinien zostać ich nowym midem

0

@mekston ja nie wiem jaka tu matematyka skoro 800 jest większe niż 900, a prymasem z matmy nigdy nie byłem

2

Miłego dnia dla ramblowiczów z Chrzanowa i Chełma

2

@fart ja jestem tak pijany że mało rozumiem, Katowice to najlepsze miasto w Polsce

2

Pozdro fani Arsenalu

1

@Kozinho. Ja bardzo często zamawiam jedzenie i mi wiozą. Mak KFC i inne tego typu. Pozdrom

7

@Kgorecki2500 zgłoszone jesteś

14

@gumaz mniej. Nie ma co się oszukiwać

10

Dużo ludzi podobno przechodzi na stronę Brauna, ja zdecydowałem że jednak w następnych wyborach pójdę na Zandberga bo póki co poglądy gospodarcze są dla mnie bardziej istotne

0

@MessiForeverTheBest jestem sprinterem, 400 metrów to ostatni dystans na którym jestem szybszy niż najszybsze kobiety.

1

@barcelonaLM ile jest z Katowic do Czech?

1

@MessiForeverTheBest Raphinha powiedział prawdę, ma mój szacunek

1

@Rewolucja123 camera wowo to jedyne co niektórzy fani są w stanie powiedzieć

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Lęborka

2

@Czajka90 wstałem dziś o 2 rano żeby na otwarcie maka być pierwszym w kolejce, ale byłem drugi, był ktoś przede mną

2

@July_6_BcN ja jestem od dawania wam wskazówek a nie podejmowania waszych decyzji. Dałem wam wędkę nie rybę, jeśli ktoś jest zagubiony ale kumaty to dzięki moim wskazówkom wyjdzie na ludzi. @mekston zapisz to gdzieś

15

Bez jedzenia nie ma energii potrzebnej do życia

11

Miłego dnia dla ramblowiczów z Konina i Opoczna

0

@Encore kluby które chcą przegrywać chętnie go wezmą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?