Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Adran360 dla mnie to jest śmieszne.
1
@Eklerek a komu będziecie kibicować?
0
Z jakiej racji drwal ma być najpierw w Poznaniu? Będę specjalnie jechał z Krakowa do Poznania żeby zjeść drwala na premierę.. kto tym zarządza...
1
@mekston gdzie Curacao
1
@Kessie gdzie piwo? Gdzie kebs?
0
Czas opuścić Katowice, kierunek Kraków.
0
@Sysia11 jego mniej
0
@Sysia11 ja lubię Como, mam ogromny szacunek do ich pana trenera, ale bardzo nie lubię jednego z ich piłkarzy
1
@D10SLEO na wf zawsze jak zaliczyłem asystę nawet do mojego przyjaciela, czułem wściekłość i rozczarowanie samym sobą. Dajcie mi asyst dior
0
@mekston a.kiedy wygrała Portugalia ostatni raz?
2
Jeśli ktoś uważa że Al Nassr nie robi top 5 La Liga to nie zna się na piłce. W Hiszpanii nie ma mocnych średniaków to nie premier league,.na spokojnie graliby o europejskie puchary, mocną drużyna z ligi arabskiej jest mocniejszy od średniaka La Liga
0
Keria marnuje się na supporcie, powinien odgrywać ważniejszą rolę. Jak Faker skończy karierę to Keria powinien zostać ich nowym midem
0
@mekston ja nie wiem jaka tu matematyka skoro 800 jest większe niż 900, a prymasem z matmy nigdy nie byłem
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Chrzanowa i Chełma
2
@fart ja jestem tak pijany że mało rozumiem, Katowice to najlepsze miasto w Polsce
2
Pozdro fani Arsenalu
1
@Kozinho. Ja bardzo często zamawiam jedzenie i mi wiozą. Mak KFC i inne tego typu. Pozdrom
7
@Kgorecki2500 zgłoszone jesteś
14
@gumaz mniej. Nie ma co się oszukiwać
10
Dużo ludzi podobno przechodzi na stronę Brauna, ja zdecydowałem że jednak w następnych wyborach pójdę na Zandberga bo póki co poglądy gospodarcze są dla mnie bardziej istotne
0
@MessiForeverTheBest jestem sprinterem, 400 metrów to ostatni dystans na którym jestem szybszy niż najszybsze kobiety.
1
@barcelonaLM ile jest z Katowic do Czech?
1
@MessiForeverTheBest Raphinha powiedział prawdę, ma mój szacunek
1
@Rewolucja123 camera wowo to jedyne co niektórzy fani są w stanie powiedzieć
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrowca świętokrzyskiego i Lęborka
2
@Czajka90 wstałem dziś o 2 rano żeby na otwarcie maka być pierwszym w kolejce, ale byłem drugi, był ktoś przede mną
2
@July_6_BcN ja jestem od dawania wam wskazówek a nie podejmowania waszych decyzji. Dałem wam wędkę nie rybę, jeśli ktoś jest zagubiony ale kumaty to dzięki moim wskazówkom wyjdzie na ludzi. @mekston zapisz to gdzieś
15
Bez jedzenia nie ma energii potrzebnej do życia
11
Miłego dnia dla ramblowiczów z Konina i Opoczna
0
@Encore kluby które chcą przegrywać chętnie go wezmą