Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek @Czajka90 jak tam nastroje przed meczem ważnym z ludźmi @Encore
1
Kibicujemy we wtorek Realowi? = Nie jesteś kibicem Barcelony!
0
Kto jest najbardziej przereklamowanym piłkarzem Barcelony w historii?
1
@mekston oby Sinner
0
@Lanosss tu jest Barcelona! Nie Inter Miami
0
@D10SLEO Triple H wszędzie musi wciskać swoje brudne łapska.
0
@mekston nikogo nie obchodzi to pierwsze. A drugie ogromny szacunek
0
Piłkarz który miał talent i faktycznie na chwilę stał się jednym z najlepszych na swojej pozycji, ale szybko spadł i zaczął być słaby?
1
@mekston Alcaraz zaczyna mnie denerwować.
0
@mekston ta debata jest już rozstrzygnięta, ale Yamal idzie po drugie miejsc
1
@MichuZ44 haha oby do Realu trafił
1
@blakkudium Talisca... Gdzie ty jesteś człowieku?
0
Jaka jest najlepsza gra typu assassin's na PlayStation albo PC?
0
Jedynym realnym zagrożeniem dla Barcelony w tym sezonie może być Julian Alvarez
3
@macio_944 spokojnie to nie finał ligi mistrzów, ten będzie zdecydowanie później
0
@D10SLEO Barcelona Mallorca
0
Oj niezbyt podoba mi się gra
0
@Encore dość tego kompromisowania się kibicuj Barcelonie
0
Sunderland nawet lepiej od Arsenalu
0
@macio_944 przecież Majorka to wstyd
1
@Kessie a ja piję wodę i słucham Beethovena
0
Kibicowanie Majorce to wstyd
0
Im więcej przegrywa Real tym lepiej
2
@Astad jak mężczyzna w dzisiejszych czasach nawet traktorem nie potrafi robić to się nie dziwię kobietom
0
@mekston dlatego jeśli się nie da.. niech uda się przynajmniej Alonso
1
Jeśli Max nie da rady za rok wygrać mistrza... Niech wygra Alonso... @mekston @Kessie
0
@mekston hatrikus na mundialikus nie strzelikus? To sądzę że jest dramat. 5 mundialow i nie dał rady
1
@Jakchcesz a to już znak upadku naszej cywilizacji, kiedyś piramidy budowali, wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.. teraz nie potrafią nic zbudować.
3
Dziewczyny co sądzicie o chłopakach którzy nie potrafią jeździć traktorem? Dla mnie dramat.
3
To że drużyna gra dobrze w premier league nie oznacza że będzie dobrze w lidze mistrzów