1

@PatrychoO sprzedawczyk przegra, bez jaj Cody wygra, beznadziejna walka

1

@FcPortoFan1999 nie miałem. W CS miałem ogromny talent, w Lola byłem słabszy, ale kiedyś na solo q wygrałem na Perkza linie

0

@Encore ja w swoim prime robiłem fejmów a nawet pro plajerów. Obecnie pewnie niska ranga by była

0

Piastri ratuj ten świat

4

@JohnKennedy Skaza z króla lwa

1

@PatrychoO jak Tony dobrze to rozegra to zyska nowego fana, ale dwie osoby muszą przeprosić w tym on sam. A królik baks to największa kompromitacja w historii wrestlingu. Teraz gram w SVR 2011 i nawalam Punkem Huntera

1

AEW może zyskać wielu fanów, wystarczą tylko przeprosiny od dwóch osób. Pierwsza to Adam Page, wolę Swerva, ale Page mimo że gadał głupoty to coś tam potrafi, powinien przeprosić Punka i publicznie odciąć się od Królika Baksa. Druga osoba to Tony Khan, który pierwszą walkę Punka powinien zrobić z Królikiem Baksem, po której to walce bracia muszą opuścić federację i przestać się kompromitować, a pierwszy feud powinien być z Adamem Pagem i Punk wygrałby mistrza w squash matchu. @negreanu @PatrychoO

0

@partymaker jesteś zgłoszone. Obłuda Rollins nic nie potrafi i wszystko niszczy tylko

1

@Stinger_ widzę że jesteś zgłoszone

0

@Transu96 drew mimo że nie lubi Punka jest dobry. Gdyby Cody miał jaja to we trzech by założyli nową federację, ale nie ma

1

@Transu96 nic mi nie zrobicie. Mam gry takie jak SVR 2008, 2011, WWE 12, 13 i 2k14. W każdej z nich okładam teraz Huntera Punkem

1

CM Punk = GOAT. W końcu dobra decyzja Triple H

3

W końcu heelowie wygrali, uff, czyli Gunther spokojnie może przegrać.
Swoją drogą czemu to jest tak wcześnie?
Swoją drogą 2, dobrze że Drew wygrał, szkoda że ma rok jaki ma po świetnym poprzednim. Mimo że Szkot nie lubi CM Punka(co jest złe) jest świetnym graczem, lubię takich co dostają mikrofon i roastują wszystkich, zawsze było mi szkoda że Samoa Joe nie osiągnął więcej(też miał dobre bitki z młodym CM Punktem) @PatrychoO

1

@PatrychoO tak ale to jest mniej istotne, najważniejszy jest CM Punk

0

@Hshdhrhdh nie no, siła nigdy nie była jakoś moją mocną stroną, ale też i nigdy się nie skupiałem na tym

4

Niedługo rotrzygnie się czy Triple H jest człowiekiem godnym. Widziałem filmik jak wyciskał 140kg aby na 3 razy, to ja na raz wziąłem nawet a z 20kg mniej ważyłem. @PatrychoO

1

@PatrychoO sprzedawczyk Cena dziś nie bije

0

@D10SLEO u mnie całe życie FWB

1

@gumaz nie piję alkoholu, wolę zachować trzeźwość

3

Sznycel wiedeński na kolację, to jest to

1

@tomek8756 nie jem pizzy bo chcę zostać wybitnym piłkarzem

0

@Encore dość tego kompromisowania się. Dwójka z Maklarena pod względem umiejętności nawet nie stoi przy Leclercu.

0

@Lanosss nigdy nie kibicowałem i nie mam zamiaru.

1

Nie opłaca się w tym sezonie kibicować Realowi

6

@Eklerek przepuść Piastriego i blokuj Lando jutro.

0

@Eklerek już Piastri lepiej.

0

@Encore ja słucham Mozarta i Chopina a nie takie coś.

0

@FCB24 nie, EGOwiec Triple H jest słaby i bał się zawsze że Punk będzie większą gwiazdą niż on i był.

0

@negreanu mam już dość. Wrócił a zamiast go szanować i dziękować i całować to dają mu przegrywać. Koniec tego, jeśli dziś przegra to przerzucam się na AEW, mimo że tam tylko Swerva wysoko cenie, no i weteranów typu Samoa Joe ale oni starzy już, ale nie wybaczę Hunterowi i reszty bandy tego.

1

Jestem ogromny stres, ale nie ma co, za 20 godzin będzie już wielki sukces, oby obłuda Rollins niczego nie zepsuł. @PatrychoO @negreanu @D10SLEO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?