Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@JohnKennedy bo trzeba jeść odpowiedni podział białko węglowodan i tłuszcz, zadbać należy też o witaminy a nie jeść aby jeść. Np słynny kebab obok piwa to wróg ludzkości
2
@MichuZ44 Speed szacunek i Siuuuu
0
@Encore Alcaraz to słaby jest
2
@FcPortoFan1999 Ronaldo jeszcze gra
1
@mordini123 nie jestem fanem, zbyt dużo niepotrzebnego podnoszenia głosu, coś co u Suprona wychodzi jednak naturalnie, też nie podoba mi się jego czytanie dialogów
0
@Arkon a ja uwielbiam kawkę pyszna
1
Oglądam sobie All Ina ma extreme. Komentarz pana Andrzeja uwielbiam, ale ogólne wrażenie takie średnie. @mordini123
1
@Kessie ja też brałem i co?
3
@LambiPL myślę że przewyższam intelektualnie 99.999 procent społeczeństwa. Pozdrawiam i tym razem życzę miłej nocy
3
@LambiPL i szacunek za to. Jakbym miał jednak możliwości finansowe to poświęciłbym się w pełni rozwojowi. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru
5
Oj jeśli chodzi o medycynę to mam ogromne wątpliwość do większości twierdzeń lekarzy.
2
@Encore nie oglądam takich filmów nawet.
1
@Kapitan hawk warto porównać poziom lig
6
W trakcie mojej gimnazjalnej kariery zawsze podczas meczów przeciwko 2b, strzelałem co najmniej jednego gola. I nikt nie wypisywał na Rambli jaki ja super jestem.
1
Moim zdaniem Wilder dałby radę wygrać z Usykem. Pozdrawiam serdecznie
2
Peter Parker nie ma żadnych szans z Usykem
1
10-0 dla Cristiano
1
@Adran360 dramat ja jakbym miał tyle hajsu co oni to obałbym wszystkie kłamstwa
3
@MessiForeverTheBest nie oglądam TV już 10 lat. Jesteśmy okłamywani co do rzeczywistości.
2
Swoją drogą niesamowite że boksery tyle zarabiają, na takie pieniądze zasługują naukowcy, którzy budują wszystkie bzdury którymi karmią nas media
1
@blakkudium w boksie nie ma bramek
1
Mogli zrobić boks walkę Ronaldo vs Messi. Ale byłoby zbyt brutalne. Haha
0
@Encore Nie zgadzam się z tobą. Mam inne zdanie
1
Ja będę kibicować dzisiaj Usyk
1
@zadafcb nie jest Pogacar jednak chciwy, tak samo kwestia punktowej koszulki o górskiej, gdyby chciał obie by wygrał
0
@gumaz obiecałem sobie kiedyś że jak zrobię 140 to robię sobie przerwę, ale nie udało mi się tego dokonać z kostką na brzuchu niestety
2
Podciąganie z doczepionym ciężarem jest zdecydowanie lepsze niż podciąganie z własną masą ciała, po co robić powyżej 10 powtórzeń na serię jak można sobie podczepić talerz i zrobić mniej powtórzeń a siła lepiej rośnie
2
@JohnKennedy 87. Na 60 metrów myślę że mógłbym zostać mistrzem świata
4
@JohnKennedy ja biegam setkę poniżej 10.00 więc wjechać bym wjechał, a na dobry wynik to zbyt ciężki jestem
2
@JohnKennedy a ja jestem już dziś po 3 kuflowych mocnych. szczerze powinien odejść z drużyny. Tylko nie wiem gdzie Red Bull? Sojusz z Jumbo?