4

@JohnKennedy bo trzeba jeść odpowiedni podział białko węglowodan i tłuszcz, zadbać należy też o witaminy a nie jeść aby jeść. Np słynny kebab obok piwa to wróg ludzkości

2

@MichuZ44 Speed szacunek i Siuuuu

0

@Encore Alcaraz to słaby jest

2

@FcPortoFan1999 Ronaldo jeszcze gra

1

@mordini123 nie jestem fanem, zbyt dużo niepotrzebnego podnoszenia głosu, coś co u Suprona wychodzi jednak naturalnie, też nie podoba mi się jego czytanie dialogów

0

@Arkon a ja uwielbiam kawkę pyszna

1

Oglądam sobie All Ina ma extreme. Komentarz pana Andrzeja uwielbiam, ale ogólne wrażenie takie średnie. @mordini123

1

@Kessie ja też brałem i co?

3

@LambiPL myślę że przewyższam intelektualnie 99.999 procent społeczeństwa. Pozdrawiam i tym razem życzę miłej nocy

3

@LambiPL i szacunek za to. Jakbym miał jednak możliwości finansowe to poświęciłbym się w pełni rozwojowi. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru

5

Oj jeśli chodzi o medycynę to mam ogromne wątpliwość do większości twierdzeń lekarzy.

2

@Encore nie oglądam takich filmów nawet.

1

@Kapitan hawk warto porównać poziom lig

6

W trakcie mojej gimnazjalnej kariery zawsze podczas meczów przeciwko 2b, strzelałem co najmniej jednego gola. I nikt nie wypisywał na Rambli jaki ja super jestem.

1

Moim zdaniem Wilder dałby radę wygrać z Usykem. Pozdrawiam serdecznie

2

Peter Parker nie ma żadnych szans z Usykem

1

10-0 dla Cristiano

1

@Adran360 dramat ja jakbym miał tyle hajsu co oni to obałbym wszystkie kłamstwa

3

@MessiForeverTheBest nie oglądam TV już 10 lat. Jesteśmy okłamywani co do rzeczywistości.

2

Swoją drogą niesamowite że boksery tyle zarabiają, na takie pieniądze zasługują naukowcy, którzy budują wszystkie bzdury którymi karmią nas media

1

@blakkudium w boksie nie ma bramek

1

Mogli zrobić boks walkę Ronaldo vs Messi. Ale byłoby zbyt brutalne. Haha

0

@Encore Nie zgadzam się z tobą. Mam inne zdanie

1

Ja będę kibicować dzisiaj Usyk

1

@zadafcb nie jest Pogacar jednak chciwy, tak samo kwestia punktowej koszulki o górskiej, gdyby chciał obie by wygrał

0

@gumaz obiecałem sobie kiedyś że jak zrobię 140 to robię sobie przerwę, ale nie udało mi się tego dokonać z kostką na brzuchu niestety

2

Podciąganie z doczepionym ciężarem jest zdecydowanie lepsze niż podciąganie z własną masą ciała, po co robić powyżej 10 powtórzeń na serię jak można sobie podczepić talerz i zrobić mniej powtórzeń a siła lepiej rośnie

2

@JohnKennedy 87. Na 60 metrów myślę że mógłbym zostać mistrzem świata

4

@JohnKennedy ja biegam setkę poniżej 10.00 więc wjechać bym wjechał, a na dobry wynik to zbyt ciężki jestem

2

@JohnKennedy a ja jestem już dziś po 3 kuflowych mocnych. szczerze powinien odejść z drużyny. Tylko nie wiem gdzie Red Bull? Sojusz z Jumbo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?