Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten nasz Bojan zachowuje się trochę jak taka mała dziewczynka...odnoszę takie wrażenie jak czytam te jego wywiady, może przez tę jego wrażliwość. A prawda jest taka, że trener musi patrzyć na dobro całego zespołu i dbać o wyniki a postawa młodego Bojana w ostatnim jego sezonie na CN nie była najlepsza, grał słabo, stanął jakby w rozwoju, więc trudno aby Pep chodził za nim i co chwilę poklepywał go po ramieniu. Uważam, że dobrze zrobił, że poszedł do Romy, może tam rozwinie skrzydła ale jeszcze lepiej by było gdyby trafił do drużyny La Liga, ten sam styl itd. Kibicuję mu mocno, może jeszcze wróci i będzie wymiatał w ataku ale póki co to trochę pokory, bo pępkiem świata nie jest a jak to mówił Villa - taki pociąg jak Barcelona trafia się tylko raz w życiu, później może już nie jechać!!
0
łezka się w oku kręci jak się patrzy na ten stary budynek na zdjęciu...ma w sobie to COŚ
0
Nie mogę się powstrzymać przed powiedzeniem tego CO ZA HOŁOTA!! Jestem w lekkim szoku, jeśli ktoś mówi, ze takie zachowanie jest normalne...to ten ktoś ma chyba nienormalnie pod sufitem..hehe. Jak nie daje rady psychicznie to niech sobie daruje...TEN PALEC TO ZAPEWNE WINA SĘDZIÓW!!!!!
0
Trexb
Z tym się mogę zgodzić!! Teraz już wiadomo, dlaczego nie strzela goli w najważniejszych meczach, bo psychika mu na to nie pozwala...za bardzo się przejmuje "pierdółkami", on jako profesjonalny piłkarz musi rozumieć, że takie rzeczy się zdarzają i musi być na to przygotowany jak wszyscy w tym sporcie!! jemu się wydaje, że wszędzie bedzie wielbiony i kochany jak na SB w Madrycie a tak nie jest, gdzie tylko wyjedzie może go to spotkać jak całą drużynę!!
0
Najbardziej mnie rozwalają jego wypowiedzi w stylu: "ci którzy naprawdę kochają piłkę nożną przychodzą na stadion, aby zobaczyć Cristiano Ronaldo" itp. On ma większe ego niż cała reszta drużyny Realu!!! Wolałem go jak grał w ManUtd, nieco skromniejszy był...ale ma prawo do swoich wypowiedzi:(
0
Iniesta nie strzela dużo goli ale strzela je w bardzo ważnych momentach...gol z Chelsea w 92 min czy bramka w finale MŚ zostaną w pamięci na długie lata...na zawsze!
0
Uwielbiam tego gracza...jego panowanie nad piłką jest BEZCENNE!!
0
Po ostatnich GD Ramos dużo stracił w moich oczach...Mou niezbyt dobrze mentalnie ich przygotował i gracze realu nie wytrzymywali stresu przez co nie obyło się bez głupich i niepotrzebnych fauli. Osobiście nie uważam aby Ramos wypowiadał się szczerze o graczach Barcy, raczej mówi pod publikę ale jednak Hiszpania dużo traci jak Puiy czy Pique nie grają!!
0
0
Niech wreszcie wywalą tego Wengera na zbity pysk...skończy się podkradanie młodych, zdolnych juniorów!!
0
Trenuj, trenuj....w Barcelonie grają najlepsi, możesz jeszcze nim być ale dużo pracy przed Tobą!!
0
Sir Alex ma tak od kilkunastu lat i dalej trzyma się jednego klubu...oby Pep tak miał w Barcelonie
0
xxxMessi1oxxx
śmieszny jesteś...skąd żeś się tu wziął, adriano na środek to możesz w managerze albo fifie wystawiać
0
Fan Futbolu
Przynajmniej nie mówi, że jest piękny, wysportowany i super gra w piłkę dzięki czemu wszyscy mu zazdroszczą - jak CR. Ale się uśmiałem wtedy...hehe
0
Nie ma co gdybać, było 90 minut na wygranie, jak się nie strzela w tym czasie to trudno! Są inne mecze, które trzeba próbować wygrać
0
Na to czekałem 1-0 dla Levante! taaakkkkkkkkkkkkkkkkkk
0
Levante jest lepsze...oby tak dalej
0
Ale Real cyrk odprawia! Barwy Levante są podobne do naszych i może przez to tak grają...żałosny futbol ale chyba "super genialny trener inaczej" nic innego ich już nie nauczy. Za to do bitki pierwsi
0
Ale Real cyrk odprawia! Barwy Levante są podobne do naszych i może przez to tak grają...żałosny futbol ale chyba "super genialny trener inaczej" nic innego ich już nie nauczy. Za to do bitki pierwsi
0
Ciekawe co na to Arsene Wenger! Az się boję myśleć, mam nadzieje, że będzie się dalej tak rozwijał i już może wkrótce jak niegdyś młody Messi wejdzie do drużyny
0
lione10messi
Kto wymyślił symulowanie Barcy, kto wymyślił, że Barcy sprzyjają sędziowie, kto wymyślił, że gracze Barcy grają na niedozwolonych środkach i wiele innych? No kto...Real i jego kontrabanda, najbardziej przereklamowany klub świata, gdzie by był bez gen. franco
0
Jeszcze Xaviego brakuje!
0
Jak patrzę na Fabregasa to mam wrażenie, że on gra z nami od zawsze! Z Messim się świetnie rozumieją na boisku
0
Ja też dziękuję Messiemu za to, że zarekomendował Pepowi Masche!
0
Jak by Argentyna miała trenera z prawdziwego zdarzenia a nie jakiegoś tam Batiste to Copa America było by ich...Argentyna to dziwny naród
0
dersu
Popieram! Panowanie Iniesty nad piłką i dryblingi były niesamowite. GRATULUJĘ!
0
Chyba sobie żarty francuski cyrkowiec stroji! Messi jest najczęściej faulowanym piłkarzem w Barcelonie i w całej La Liga... wystarczy pooglądać ostatnie GD, co chwilę faulowany przez któregoś z graczy realu
0
Bardzo mądre podejście...niech sobie Madryt zionie ogniem na lewo i prawo aż wreszcie sam się nim sparzy! VeB
0
tzard
Bardzo mądre słowa, szkoda jednak czasu odpisywać takim frustratom co ich rodzice biją a potem przychodzą tutaj swoje żale i kompleksy zaspokajać, bo ich nikt nie widzi! kibic poziomu mułrinho i całego realu...
Visca el Barca y Visca Catalunya
0
poszedł po rozum do głowy, zresztą zawsze go uważałem za człowieka inteligentnego i na poziomie... Mułrinho mu do pięt nie dorasta! Ale prawdą jest, że reprezentacja wygrała MŚ i ME TYLKO I WYŁĄCZNIE dzięki zawodnikom Barcelony! kórewscy o tym zapomnieli no bo jakże, w końcu jakaś tam drużyna z Katalonii nie może być większa od realu...żałosny klub, w którym działaczom słoma z kaloszy wystaje