Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
K**** m** same komentarze kibiców Arsenalu najeżdżających na kibiców Barcy!! Na stronach kanonierzy.com czy reszcie jest dozwolone jechać po rywalach ale tylko w jedną strone, tam takie dyskusje zaraz by były zbanowane! WSZYSTKIE!! Zostawiają tylko te kibiców Arsenalu a oni jeszcze tu przychodzą wylewać swoje żale! Nie do pomyślenia!!
0
ZACZYNA SIĘ!!!
o kim to rano czytałem..ano o krytyce Man U i Man City, a ostatnio o Chelsea, wcześniej to chyba jechał po UEFA. Ten człowiek ma sklerozę, coś mowi a na drugi dzień już tego nie pamieta
0
ZACZYNA SIĘ!!!
o kim to rano czytałem..ano o krytyce Man U i Man City, a ostatnio o Chelsea, wcześniej to chyba jechał po UEFA. Ten człowiek ma sklerozę, coś mowi a na drugi dzień już tego nie pamieta
0
Jakby Cesc miał jaja to już by było wszystko pozałatwiane...im dłużej to trwa tym lepiej, niech sobie zostanie tam gdzie jest nawet do 35 lat i oglada jak Barca wygrywa tu czy tam, nie oszukujmy się ale -> kibice Arsenalu
0
zaloguj
Mów co chcesz ale zdania nie zmienię!
Ty patrzysz na wszystko pod katem kibicowania Arsenalowi i uważasz, że wszystko było fair a ja nie i Wenger na każdym kroku pokazuje jakim jest hipokrytą i dwulicowcem a takich ludzi po prostu nie cierpię i nie mam zamiaru się znowu rozwodzić na tym, że poucza wszystkich i krytykuje jak mu się żywcem podoba a potem sam praktykuje zagrania nie fair bo WYKORZYSTYWANIE LUKI W PRAWIE PO TO BY WYCIAGNĄĆ NAJZDOLNIEJSZĄ MŁODZIEŻ Z PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZEJ SZKÓŁKI MŁODZIEZOWEJ NA ŚWIECIE to nie jest pokaz umiejetnosci menedżerskich tylko czego innego! Prawda jest taka, że młodym proponują przede wszystkim znacznie większe pieniądze niż mogą dostać za kontrakt amatorski w Hiszpanii! Fabregas na pewno by się przebił do składu Barcelony podobnie jak zrobili to Xavi, Iniesta, Busi i powoli robią to Thiago czy Fontas. Człowiek młody jest głupi i jesli zawróci się mu w głowie to idzie za mamoną:( I jak pisałem wcześniej Wenger w taki sposób stara się wyciągnąć kogo się da z cantery Barcy, bardzo ale to bardzo nie fair! Kiedy Wenger odejdzie z Arsenalu na pewno się to wszystko skończy - oby jak najszybciej bo nie po to Barca wychowuje i inwestuje w wychowanków aby taki klub jak Arsenal ich wykradał czy jak wolisz "transferował"!
Zrozumiałeś czy jeszcze nie...co Ty na to jakby wam ktoś tak wykradał młodych, dalej obstawał byś przy założeniu, że to tylko transfery? Machnął bys ręką? Przeciez zawsze można takiego zawodnika odkupić, co to 40-50 mln za piłkarza
0
zaloguj
Wcale im życzyć źle nie muszę bo sami się w wielki bagno pchają, tylko UEFA im może pomóc zmianą przepisów odnośnie kosmicznych transferów i wydawaniem tyle ile same kluby zarobią - do tego czasu nie mają szansz man utd czy Chelsea, może w pojedyńczych meczach ale nie na wygranie ligi
0
eriko
Więc niech sobie tam siedzi i zdobywa trofea z Arsenalem...
0
zaloguj
Weź gówniarzu nie świruj bo nie ja Cię pierwszy nazwałem nienormalny tylko Ty więc masz swoją odpowiedź, i do tego masz szczęście, że jest forum bo w 4 oczy po takich słowach to zęby byś szukał po podłodze...jeszcze się obruszy, mysli, ze może jechac po kimś jak mu pasuje a wszyscy mają mu przytakiwać!
0
zaloguj
Nie chodzi mi o to by się z kimś kłócić ale wkur*ia mnie ten wysoki pajac, który wszystkim wytyka a sam chamskie chwyty stosuje! Więc albo się ma jakies zasady moralne albo się ich nie ma, a jak nie to się nie oczernia innych! Lubiłem Arsenal ale teraz zyczę im jak najgorzej bo albo sie gra fair jak się to wyznaje albo nie!
0
zaloguj
Tak, tych dwóch młodych co niedawno odeszło bo się im nagle coś odwidziało to tez przypadek, że akurat do Arsenalu, jak Merida i kilku innych! Zajebis*y przypadek, tylko slepiec jak Ty może tu się doszukiwać checi grania w pierwszym zespole itp. Ciekawe czy by tak odchodzili jak by w Hiszpanii było takie samo prawo jak w Anglii odnośnie kontraktów z młodymi!
0
zaloguj
bez mózgu to Cię coś zrobi*o! Potem przychodzi na strony Barcy wylewać swoje żale, idź tam gdzie jest pełno takich jak TY!
0
zaloguj
jeszcze jedno pseudo bar****ie, jak nie zauważyłeś to nie ja stoję za transferami Villi i Masche!
0
zaloguj
Następne zdolne NEO się odezwało, widzę, że tu się roi od jakiś fanatyków Arsenalu!
0
Arsenal jak nie wykradnie zdolnej młodzieży za młodu to potem nie ma szans aby tam przyszli! Nikt tam już nie chce grać, to klub bez ambicji jak to piszą niektórzy rozgoryczeni kibice na kanonierzy.com! I to dokładnie widać
0
soy17
Ne nauczyła Cię mama, że jak się coś ukradnie to się to powinno oddać
0
Por que?
0
sharur
Szkółka,która kradnie innym klubom wychowanków to nie jest żadna szkółka!!! Ale jak juz musimy ich jakos nazwać to powinno być "Złodziejska Szkółka Piłkarska Arsenal Londyn"
0
Real nie umie grać uczciwie to co dopiero mówić o uczciwym, honorowym przegrywaniu! Niech zerwą stosunki, bo Real nie zasługuje na swoje przywileje. To nie królewski klub, to klub gen. Franco! A on zaszczepił im nienawiść do lepszych, tym bardziej do Barcelony. Wiele tytułów zdobyli nieuczciwie i po nieuczciwych zagraniach, na szczęście wszyscy o tym wiedzą
0
Reçber Rüştü:)
0
mnie najbardziej żal Yaya Toure oraz Eto'o a najwieksze nadzieje pokładałem w przyjsciu Ricardo Quaresmy! Saviola nigdy mnie nie przekonywał a za to żal, że nie powiodło się Riquelme - swietny grajek a pamiętam jak na kazdym kroku wypominano mu, ze nie potrafi grać defensywnie. szkoda, ze odszedł tez niedoceniany Thiago Motta, w Barcelonie tez by się rozwinął jak inni.
0
Abismail
Uważaj bo za coś takiego bany lecą:(
0
marcinveb
Wygrali CdR ale po jakiej grze! Nasi ciśli, parli i nic, totalna blokada a wystarczyła jedna nieszczęsna kontra i gol! Szkoda pucharu no ale cóź, nie wszystko da się wygrać:(
0
królewski94
Taktyka jedenastu na sędziego to taktyka Realu, kibic królewski a nie wie. Real ginie od własnej broni hehe! Zauważ, że kazdy kto przychodzi do Realu mówi, że Real to najlepszy klub ale zawsze coś wspomni o Barcelonie, a przychodzi do Realu. REAL jak MAN CITY-liczy sie tylko kasa!! Co Wy byście zrobili jakby nie gen. Franco!
0
Dni Wengera są już policzone - NARESZCIE!
0
Mówcie co chcecie ale piękną kartę historii Real sobie kupił i to poprzez zwykłe chamstwo...pewnie kibice Realu już nie pamiętają gdzie miała grać ich legenda Di Stefano...ano w Barcelonie ale kolega, wierny kibic i sponsor pseudo-najlepszej drużyny w historii gen. Franco postawił ultimatum Alfredo, albo Real albo nikt w Hiszpanii! A wszystko prawie było już ustalone - PRAWIE! Nikt nie mówi, że Braca jest najlepsza na świecie! Mówią prawie wszyscy (poza oczywiście ludźmi związanymi z Realem), że prawdopodobnie gra najlepszą piłkę w historii a to różnica!Barcelonie brakuje sporo do liczby trofeów jakie ma Real...ale niestety nie wszystkie wywalczone uczciwie a to jednak robi różnicę. Więc pseudo-dzieci Realu, którym się robi mokro na widok CR - dajcie sobie siana! Nikt nie lubi przegrywać, ale to co Real odstawia to już jest PARODIA! Z mistrzem KLAUNEM Mou! Aż miło patrzeć, biedne niewiniątka, wszyscy im kłody pod nogi kładą, ach jak ich żal. Zróbcie sobie zapasy chusteczek na przyszły sezon, bo UEFA wam na pewno nie pomoże a łzy lubicie wylewać:(
0
DOBRE! Realu nikt nie pokona, Real jest najlepszy...czasy gen. Franco już dawno się skończyły! Co on niedouczony czy co, już nie jest tak łatwo Realowi zwyciężać
0
Jak ja nie lubie tego dwulicowca Wengera, karci wszystkich a sam robi co nie powinien! Juz niedługo sie to skończy....ten sezon na pewno maja stracony bo wszyscy się zbroją a w Arsenalu letnia wyprzedaż tzw. "ratuj się kto może". Kibice arsenalu tez juz stracili cierpliwość, więc wkrótce zaczną się zmiany. Kilka porażek na rozpoczęcie sezonu i koniec Wengera!! A morale w tym zespole jest niskie jak nigdy
0
K94
jeszcze jedno, Real jest jak ManC, tam się idzie tylko dla kasy jak to Figo zrobił i całą reszta z CR na czele!
0
królewski94
Dobre, wszyscy ci piłkarze na stówe przeklinają transfery do Realu i pewnie cały klub...podobnie jak jego wychowankowie, tylu młodych jest a żaden w pierwszej drużynie. Real to hańba całej ligi hiszpańskiej, żadnego klubu tak nienawidzono jak teraz Realu za kadencji wielki-EGO Mou i jego ksiecia CR! Każdy ma wrogów ale Real najwięcej...i do tego durnych neo-kibiców:(
0
Ale nazwę bym zostawił...jak słyszałem czy czytałem słowa "La Masia" to ciarki na plecach miałem...tradycja stoi za tymi słowami. A tu koniec!