Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Darkstar
Chłopcze chyba pomyliłes stronki..idż gdzie indziej!!! Jeśteś tak śmieszny że się płakac chce...Szkoda że się jeszcze nie położyli na murawie i może fajke zakurzyli jak mieli tyle czasu.... żanada aż czołem wychodzi! Tylko się tu osmieszasz..
0
Gra na czas:)
Mam nadzieje że obaj dostaną po 3 mecze zawieszenia za takie zachowanie... ma ronaldo szczęście że skonczył arbiter mecz bo pewnie też by kartke zarobił, on też miał już żółte na koncie
0
A może by JIMMY J. spróbował jakoś "nakłonic" tego frajera do szacunku NAJWIĘKSZEMU KLUBOWI ŚWIATA!!!! Jego drewno niech sobie dalej gra..w klubie po 40-stce. Tam to chociaż może podryblowac w lesie!!
0
Niech sobie oglądnie powtórki swoich meczów to zrozumie czemu odszedł...ja jak bym miał drewno w drużynie to też bym się go pozbył za wszelką cenę a zwłaszcza jeśli mu się do tego wydaje że jest najlepszy...hehehe śmmieszny jest ten człowiek.
0
Różnice to będzie widac na końcu...Ibra grał coraz gorzej a Villa dopiero się rozkręca!!!
0
Pewnie że pomagają!!! Cała Hiiszpania poza Katalonią woli Real bo jest hiszpański, ich a nie Barcelone bo reprezentuje rejon kataloński który walczy o swoją niezależnośc. Mówi się, że w 2015 mają się odłączyc od Hiszpanii i stworzyc własne Państwo (Wiem bo byłem tam i rozmawiałem z hiszpanami). Dlatego to co mówi Pique jest absolutną prawdą!!!
0
constantine
A jak ma mówic?? Lepiej dobrze niż źle...ale to się akurat zgadza...trafne spostrzeżenie!! pozdr
0
Maciek i dawid...
Wreszcie jacyś rozsądni ludzie na tym forum!!!
Czytam to co niektórzy piszą i polew na sali... Zastanównie się następnym razem jak kogoś zwyzywacie od małego IQ czy jeszcze czegoś!! To nie on ma małe IQ ale Ci (z całym szacunkiem) co go oczerniają (IQ=0 tak to wygląda)!!! Niech sobie pisze z Hiszpani...większośc ludzi już dawno się domyśliła o co chodzi, czytajcie więcej książek, podobno poszerzają horyzonty...komuś się to może przydać... Wydaje mi się że moderatorzy powinni trochę ostrzej podejśc do czegos takiego, w końcu jesteśmy tu aby czytać i dyskutować o Barcelonie a nie wylewać na kogoś pomyje!!!!! Najłatwiej jest zawsze anonimnowo bo nikt nie patrzy, nikt nie zna.
0
ZEUS1899
JESTEŚ ŚMIESZNY!!! Leo jest jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy u nas! I po co by miał odejśc... tu jest szczęśliwy, to Barca mu pomogła jak tego potrzebował. Wielokrotnie mówił że chce grac u nas tak długo jak tylko będzie mógł!
0
Przedostatnie pytanie powinno byc z kim się NIE pokłóciłeś..on się kłóci z wszystkimi. Dlatego cenie Guardiole za to że jest uczciwym człowiekiem i nie robi tego co Zlatan! Też bym go wywalił za to jak grał a dokładnie że nie grał!!!!
0
Bez sensu to...jak ktoś ma Barce w sercu to nie powinno mieć żadnego znaczenia czy jest się socio czy też nie. Osobiście od małego jestem przywiązany do tego klubu i nie stanowi to dla mnie żadnego problemu czy ktoś jest socio czy też nie. Tak czy siak prawie cała katalonia to jedno wielkie socio, tam każde niemowle jest zapisywane przez swioch rodziców do socio i tak dalej będzie. Ograniczy sie tylko napływ nowych kibiców do fanklubu którzy polubili klub za ostatnie sukcesy...a co będzie jak klub zacznie słabiej grać??? będą kibicować wtedy realowi... co do pierwszej drużyny to powinni dawac mozliwośc zapisania sie do socio ale zawodnikom którzy mają duży wpływ na odnoszone sukcesy i są w klubie dobre kilka lat a nie każdemu kto ma na to ochote bo jest w barcy. To jest moja opinia. Barca - Més que un club!!!
0
Cule...
I po co to piszesz??? Dziwny jakiś jesteś...
0
Katalonczykowie
Ibra sam się zmarnował swoim zachowaniem, Pep zrobił co mógł najlepszego. Pozbył się go na chwilę żeby nie psuł atmosfery. Teraz widac jakim jest egoistą i narcyzem, dla niego liczy się tylko on sam. Owszem jest to zawodnik o umiejetnościach jakich mało ale nie tylko to się liczy.
Co do Mesuta Ozila to może nam to jeszcze na dobre wyjśc, wystarczy popatrzec co robi Ronaldo w Realu. Jest tak pochłoniety tym że jest ktoś bardziej lubiany przez kibiców niż on sam, że na siłe próbuje robic z siebie lidera. A kibice Ozila pokochali z miejsca a na Ronaldo gwiżdżą dośc często ostatnio! Kopie na bramkę skąd tylko ma okazje. Przez coś takiego tylko może real stracic, ponieważ w końcu ktoś z drużyny nie wytrzyma i dojdzie do kłótni!! Tu może nawet Mourinho nad tym nie zapanowac...
0
Ja osobiście go lubiłem jako piłkarza, był bardzo szybki i skuteczny, pasował idealnie do szybkiej Barcy, dostawał podanie i strzelał. Teraz mamy jednak Davida! On pasuje do nas jak żaden inny snajper...aczkolwiek szkoda że odszedł on i przyszedł Zlatan - jeszcze większy pyszałek i egoista. Całe szczęście że go już nie ma. Nie mogłem na niego patrzec jak grał...przepraszam, chodził po murawie jakby wszystkim łaskę robił!!!!pozdro
0
FcBarca92
Nic 2 razy się nie zdarza...niestety
0
Xavi zasługuje na złotą piłkę jak nikt inny!! Zwłaszcza w tym sezonie dzielił i rządził w pomocy jak mało kto. Zdobył mistrzostwo ligi w cholernie trudnej lidze gdzie Real deptał po piętach do samego końca i oczywiście MŚ. Robben raczej złotej piłki nie dostanie. Wygrał tylko ligę - bo wygrac musieli, podobnie jak Inter w lidze poza nimi to reszte duzo słabsze ekipy. Sneijder grał dobrze ale nie tak jak Xavi, mam nadzieje że zostanie to docenione!!
0
alienek
Popieram!!!!!!
0
Nie!!!! Zostawcie Dos Santosa, jest to bardzo dobry piłkarz ale wcześniej w jednym z wywiadów na liverpoolfc.com.au mówił, że woli grac dla interu. Teraz zmienił gadke
0
Barcelona go odkryła, wyszkoliła a Arsenal tylko zabrał i czerpie korzyści. Jeśli Cesc nie chce wracac to niech zostaje w swoim arsenalu, słabeuszy nam nie potrzeba.
0
Przed mundialem Cesc mówił, że rozmawiał z wengerem i powiedział żeby zostawił to (czyli transfer) w jego rękach, on zajmie się jego sprawą. A on ma sie skupic na mundialu. I jak się zajął?? Nie chce go puścic, on go po prostu okłamał. Chciał zyskac na czasie i przeciągac sprawe jak najdłużej. Byle Cesc nie odszedł...robi to z premedytacja. Po czyms takim już dawno powinien stracic cierpliwośc i wypowiefdziec się publicznie że chce odejśc. To wszystko jest smieszne, skoro Fabregas nic nie mówi to może nie chce wracac... Po ci nam taki zawodnik, który nie wie czego chce i nie ma swojego zdania
0
gukwa
masz racje , zabrali go i nikogo nie pytali i o zdanie
Cesc powinien postawic sprawe jasno ODCHODZĘ! Inaczej Wenger go nie puści, bo widzi że cesc jest zmieszany i jeszcze bałamuci mu w głowie. Jak powiedział" niech zostanie i niech wygrywa razem z nami" tylko co? W pokera?! Nic innego mi nie przychodzi do głowy. Mami go że będą transfery...ale za 10 lat. Arsenal miał kiedyś tam świetlaną przeszłośc ale przyszłości to nie widac!!!!!
0
marcin00001019
Ale się uśmiałem jak przeczytałem to co piszesz....wstyd, widac że się chłopak nie zna...hahahahhaha
0
Rivaldo
Ile ty masz lat??? Kupmy jeszcze Kakę, Lamparda, Gerrarda, Torresa, Pato, Muellera, Forlana i ....frytki do tego. W końcu sezon jest długi jak napisałeś!
0
Arsenal i w tym sezonie bedzie grał dobrze na początku a w drugiej części sezonu zostaną w tyle. Od 5 lat czy nawet więcej tak to wygląda. Cesc się tam zestarzeje ale nic nie wygra, on to doskonale wie!!!!! Nie dziwie się chłopakowi że chce wrócic do domu, gdzie ma mnóstwo przyjaciół i ładną pogodę, nie to co w anglii. Wiem co mówie, byłem tam przez 1,5 roku. Jak zaczęło padac we wrześniu to skończyło w styczniu:)
0
Czytam wypowiedzi użytkowników i Ci którzy są za kupnem Fabregasa myślą tylko o tym co tu i teraz a nie co będzie póżniej. Xavi i Iniesta są nie do zastąpienia!!! Nie można wydawać 40-50 mln na swojego wychowanka, który odszedł bo chciał odejść. Teraz są inni młodzi, zdolni i należy ich wprowadzać do zespołu. Iniesta na poważnie zaczął odgrywać wielką rolę w drużynie dopiero w wieku 24 lat. Wchodził powoli ale nie zrażał się jak musiał siedzieć na ławce. Ogrywał się powoli i nabierał doświadczenia. Warto stawiać na młodych i swoich bo nic się na nich nie płaci a do tego nie mają wysokich kontraktów, chociaż wiąże się to z ryzykiem z powodu braku doświadczenia. To co robi Real jest CHORE! Za dużo gwiazd, za dużo indywidualności, my tego nie wiemy ale na pewno są u nich jakieś nieporozumiena, wystarczy popatrzyć jak gra Ronaldo. Jest dobrym piłkarzem ale jak nie idzie to płacze, widać to było na mundialu. On nie ma j.. . I niech mi nikt nie wmawia że to z myślą o przyszłości, bo wątpię żeby chciał siedzieć na ławce a na DP raczej go nie widze. Pep zrobi co uzna za stosowne, a że szumu duzo wokół transferu to wina mediów bo rozdmuchują wszystko, nawet fikcje!
0
Co do dzieciaków to są przyciągnięci sukcesem Barcelony w ostatnich latach, piszą różne rzeczy ale niech trzymają z Barceloną a nie jak real wygra Ligę to pójdą się logowac na jego strone, bo to jest juz nienormalne i chore a niestety na pewno kilku się tu takich znajdzie!!!
0
Thiago to rzeczywiście jest wielki talent a ma dopiero 19 lat. Chłopakowi trzeba dac szansę bo możemy stracic go podobnie jak Cesca. Nie bez powodu La Masia jest najlepszą szkółką młodych talentów. Niech tak pozostanie i niech powoli wprowadzają młode wilki do gry
0
Na początku też byłem do niego sceptycznie nastawiony ale teraz zmieniłem o nim zdanie. W końcu jak by mu socios nie ufali to by go nie wybrali, gdy Laporte wybieralii to też nie było dużo lepiej, a to zły prezes a to tamto....i co, lepszego sobie nie mogę teraz wyobrazić!
0
Villa nie powinien grać na skrzydle tylko w ataku!!! On potrafi strzelić gola z niczego, jest niesamowicie szybki, nie to co Ibra. Najlepiej było by go sprzedać i kupić klasowego skrzydłowego. Z drugiej strony zawsze trzeba dać drugą szansę zawodnikowi...a może rzeczywiście błyśnie
0
Oj nie podoba mi się to...mam nadzieje, że nie będzie kopał dołków pod Pepem. Oby tylko nie zrujnował tego co do tej pory osiągnięto