Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobre...zobaczymy co będzie po następnych GD
0
Mułrinho jest idealnym odzwierciedleniem całego Madrytu! Niech dziękują za 30 tytułów mistrzowskich gen. Franco, tylko dzięki niemu są kim są...żałosny klub
0
I tak będzie przepraszał co mecz? przecież zarzucił graczom w tym Cescowi symulowanie, on już jest tak przechłonięty durnotą Mułrinho, że zaczyna gadać jak on! Dobrze, że Xavi nie odebrał telefonu...najłatwiej jest zawrze nawrzucać za kołnierz a potem przepraszać
0
"Pep według madryckich gazet w czasie meczu poszedł do kibla i nie spuścił wody... " no to się znowu zacznie, teraz pozostaje czekać na jakiś filmik na yt i oficjalne stanowisko kórewskich w tej sprawie, może jakas konferencja mułrinho!!
0
Lfc1980
Miejsce takich buraków jak ty jest w polu i tam powinny dognijać!
0
messi199
Niestety ale masz rację!
0
abelek
wygląda na to, że coś zamierzał, może niekoniecznie go kopnął ale nic innego raczej nie mógł robić...jakaś paranoja z tym wariatem, on i Pepe są siebie warci
0
Casillas się robi taki jak Mou nic mu nie pasuje, myśli, że jest alfą i omegą, może każdego ustawiać...straciłem do tego pajaca jakikolwiek szacunek!
0
"Zdaniem dziennikarzy madryckiego dziennika AS, ten gest mógł sprowokować zawodników Blancos do zachowań, jakie miały miejsce bezpośrednio przed ostatnim gwizdkiem sędziego." - co te żałosne madryckie gazety jeszcze nie wymyślą!
0
Jaki Pan taki kram...gratuluję Mourinho...sprawdza się w jego przypadku w 100 %!
0
wlodi
Przecież Xavi dostał żółty kartonik!
0
Barca tak...Real nie!!!
0
"Niestety całe zajście sprowokowali zawodnicy (i nie tylko) Barcelony"
K****a jaki ty durny jestes..
0
RMCFMADRID
Mój lewy but jest mądrzejszy od Ciebie
0
puto_crack
coś musiało byc na rzeczy skoro Villa z ławki rezerwowych poleciał walnąc tego pajaca...zresztą cała drużyna Realu to jedno wielkie G!!
Real aż pieni się z zazdrości
0
Aryon
Bzdury...Mou , Pepe, Marcelo powinni się leczyć na głowy! I pewnie nie wiele to juz da...ale dzieki temu graja jak graja bo mają drwali i innych złomiarzy zamiast piłkarzy! Po wczorajszym meczu straciłem jakikolwiek szacunek do tego czegoś co plami czystą biel i hańbi cały futbol na świecie...powiedz mi czemu Barca akurat jest niemiłosiernie koszona i poniewierana tylko gdy grają z Realem...ten żałosny "mniej niż klub" powinien skończyć w muzeum bo juz dawno przestali coś sobą prezentować! ech...szkoda słów!
0
Ja tam podziekował bym Arsenalowi za wyszkolenie Cesca... jakby został u nas a nie przechodził do nich to by jednak było jeszcze lepiej ale czasu się nie cofnie... długo ten Arsenal istnieje:) od 200 roku, a mam pytanie n.e. czy p.n.e...hehe
0
Izzy_97
najlepiej niech wraca tam skąd przyszedł...ale jutro już go nie będzie jak przegrają. Gen. Franco kiedys przegrał więc jego klub tez wieczny nie będzie, klub do którego się idzie tylko dla kasy! Patrz-> "Sergio i Di Maria grozi Realowi odejściem, żądając większych zarobków". Tam się idzie tylko dla kasy i sławy, w końcu taki Mou tylko na to liczy robiąc sobie z hiszpańskiego klubu prawie portugalski!
0
skubus1995
Mam nadzieje, że w następnym meczu Alves tak skosi Pepe, że nie będzie mógł zejść o własnych siłach. Ale Alves to nie bezmózg z szatni Realu Madryt, marionetka Mourinho... Z kazdym dniem Real jest bardziej żałosny i oby tak dalej!! A jak będą przegrywac podczas rewanżu i zacznie się chamska gra to kazdy zobaczy jaki jest Real w formie...Real, który w formie remisuje z drużyną bez formy-> dobre no ale czasy gen. Franco dawno się skończyły więc juz tak łatwo Realowi nie idzie. REAL HAŃBI BIEL JAKĄ MA NA KOSZULCE, moze powinien ktoś wystąpić do uefa albo fifa aby zakazali temu klubowi gry w białych barwach bo to żałosne jaki futbol i zachowanie przy nim prezentują!
0
masterxx
fajne foto, mam nadzieję, że zobaczymy Cesca w środę na murawie!
0
Kiedyś oglądałem mecze Arsenalu aby zobaczyć Cesca w akcji, teraz jest u nas. Mam nadzieje, że Pep poukłada te klocki jak najlepiej...może ma już w głowie inne ustawienia, będzie szersze pole manewru no i mamy 2 najlepszych rozgrywających na świecie młodego pokolenia w klubie który umie grać piłka jak nikt inny...po prostu fantastycznie!
0
środa 23.00
0
barcam23]
Bo tak krety postępują! Najbardziej śmiac mi się chciało z Mou jak gestykulował przy ewidentnych faulach graczy Realu czy jak Pepe kopnął Alvesa...tak machał rekami jakby nie wiedział co na boisku ma robic ale już dawno powiedziano, że Pepe do tego właśnie jest Mou potrzebny
0
dawid22d
dobre...przewagę może i mieli ale z taką grą to mogą ogrywać 3 ligowe drużyny jak to robili podczas presezonu...szału nie ma ale prawda jest, że kilka było dosyć ładnych, tyle, ze oni to ćwiczą prawie w kółko więc profesjonaliści powinni to wykonywac porządnie, w końcu za coś biorą te 100 czy 150 tys tygodniowo! Podczas tych "niesamowitych" wygranych po 6-0 czy 7-0 zachwytów było tyle jakby LM wygrali! rozbawiłeś mnie dzieciaku...masz klapki na oczach i wydaje Ci się, że wszystko z Realem jest OK, ale coś tu jest nie tak. Czego jednak oczekiwać kiedy się zatrudnia takiego jak Mou...on i Pepe z jednej gliny są ulepieni
0
Zapytany o arbitrów, odparł: "Real Madryt się poprawił, ale są rzeczy, które wydaje się, że nigdy się nie zmienią".
Co za debi***m! Inaczej się tego nie da okreslić. Z całym szacunkiem do Realu...ale Mou sciąga ich w dół! Oni za każdą porażkę obwiniają sędziego. A najbardziej chce mi się śmiać z tego, że wszędzie mówią, że zagrali fantastyczne spotkanie -> Odbiór i podanie 30 metrów, odbiór i podanie 30 metrów...żałosny sposób na grę no ale jak inaczej się nie umie. Chociaż, to pewnie tez wina sędziego!
W presezonie wygrywali z 3 ligowymi drużynami...Chciałbym wreszcie zobaczyć Real z jajami...oni nawet na boisku nie są wstanie grac z honorem, znowu te durne faule. Jak sobie nie radzą to najlepiej niech zejdą z boiska. Zobaczymy co nasi pokażą w srodę, mam nadzieję, że katalońscy kibice zgotuja im powitanie na jakie naprawdę zasługują!
0
W środę mam nadzieje, że zobaczymy jak gra Barca z Ceskiem w pomocy bo Xavi pewnie będzie odpoczywał i ogramy Real za CdR!
0
Przydał by się później jaki filmik z jego prezentacji lub jakieś foty:) I może zobaczymy Cesca w srode na murawie!
0
gooner92
Bo Man Utd w znacznej mierze opierał się na wychowankach a dokładniej młodziezy i późniejszych gwiazdach angielskich...dlatego Arsenal powinien opierać się na piłkarzach ukształtowanych i wychowanych w Anglii jak młody Chamberlain, którego ostatnio zakontraktowali czy taki Walcott, Wilshere czy Ramsey. Oni stanowią o sile tej nowej drużyny. Rozumiem uwielbienie Wengera do ładnej gry i do czegos takiego potrzeba takich piłkarzy jak np. Cesc który ma we krwi taką grę ale jak widać nie do końca chcą sie wiazać z Wyspami na całe życie. CR7 tez nic nie brakowało a pamiętamy wszyscy jak to wyglądało...odejdzie, nie odejdzie itd.
0
Mam nadzieję, że Eric się troche ogarnie i złapie formę bo wczoraj grał w nieswojej lidze!
0
THIAGO i ALEXIS zagrali bardzo dobrze, Thiago swietnie poczynał sobie w 2 linii a Alexis to bardzo waleczny i swietnie wyszkolony drybler a jaki balans! Gratulacje dla Pepa, obok Villi powinien to być jego najlepszy transfer! Czekam na kolejne mecze!