Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dajcie im trenera z prawdziwego zdarzenia to zaczną grać!!
0
Luisa Enrique jeszcze bardziej krytykują, bo Roma ostatnimi czasy gra bardzo słabo
0
Ja tam liczę na to, że ten młody chłopak szybko dojrzeje, zacznie dobrze grać i wróci do DOMU!!
0
A jak ma niby powiedzieć o największym rywalu...normalne, że jest za swoim a nie za rywalem. Nic nowego!! Boisko wszystko weryfikuje i pokazuje kto jest najlepszy, szkoda czasu na polemizowanie
0
Jako kibic Barcelony rzadko krytykuję zawodników Barcy ale oglądam prawie wszystkie mecze Barcelony od 10 lat i doskonale widać na przestrzeni tych lat jak rozwijał się ten zawodnik, jego początki nazwać "trudnymi" to lekkie słowo, ja bym tu użył "tragiczne" w moim odczuciu (nie mogłem patrzeć na jego interwencje, jeden z najsłabszych punktów drużyny, fatalne błędy). Jednak chłopak nabrał doświadczenia i broni dobrze, czasem świetnie ale nazwać Go najlepszym bramkarzem świata to póki co przesada...bo wcale nim nie jest, świetna obrona, długie kontrolowanie piłki podczas meczu całej drużyny sprawiają, że nie musi bronić tyle strzałów co inni zawodnicy przez co nie traci dużo goli. Jest to świetny zawodnik ale czy najlepszy...
Tutaj poprę wypowiedź kolegi FRESHA:
"Z dzisiejszego punktu widzenia myślę, że Valdes jest najlepszym na świecie bramkarzem dla Barcelony..."
0
Oby tylko naszym dał trochę odsapnąć a nie ciężki trening w czasie zgrupowania i 90 minut w meczach o pietruszkę...może okaże trochę rozsądku. Chociaż jak wiadomo, lubi Madryt więc wszystkiego można się spodziewać
0
Sam sobie winien, mógł chociaż tym razem wykopać trochę dalej a tak strata, kontra i gol.. cóż, błędy się zdarzają
0
Do co niektórych -> zejdźcie na ziemie!!
Pisząc, że Valdes nie poradziłby sobie w kadrze Hiszpanii piszecie głupoty! Taki klasowy bramkarz bez najmniejszego problemu dałby radę zastąpić Ikera. Nie popełnia dużo błędów, jest pewny siebie więc trema nawet w ważnych meczach by go raczej nie zjadła, no i ma refleks. Oboje mają swoje wady i zalety, jeden lepszy w tym, drugi w innym i jak dla mnie porównywanie tych dwóch obecnie najlepszych bramkarzy nie ma sensu!!
0
Obiektywnie rzecz biorąc jest świetny. Miał trudne początki w klubie (nie jeden raz wyłączyłem przez niego telewizor) ale teraz gra super, pewny bramkarz ale najlepszym na świecie to bym go jeszcze nie nazwał, raczej jeden z wielu. Mam jednak nadzieje, za kilka lat powiemy , że najlepszy!
0
Pep znajdzie rozwiązanie!!
0
Ale chrzani... już te $$ mu w głowie poprzewracały...zostałby na kontrakcie 60 czy 70 tys. jak tam dawali 150 tys!!
0
"powinien korzystać z czasu jaki mu tam (w Brazylii - przyp. red.) pozostał i słuchać rad ludzi, którzy są jego prawdziwymi przyjaciółmi"...
Czyżby miał na myśli Daniego Alvesa:)
0
Sam bym go porządnie ochrzanił za to odkopniecie piłki przy karnym, więc nie dziwne, że Cesc się wkurzył!! Ale Kanoute zachował się jak PAJAC!!!
0
Marca i wszystko jasne...może Mou im podpowiedział co Cesc powiedział
0
Zasłużyli na remis...można tak powiedzieć zwłaszcza jak się patrzy na statystyki z meczu:( nic tylko gratulować, więcej takiego szczęścia mogą już nie mieć
0
To Real gra w piłkę...jakoś wczoraj tego nie widziałem. Wow!! zmiany tempa, to że zawodnik raz biegnie, raz stoi nazywasz zmianą tempa - typowy kibic realu. Real ma bardzo dużo szczęścia, czego nie ma Barca - 4 strzały, 4 gole...szok!! Ale obrona była z innej ligi, amatorzy
0
To Malaga w ogóle gra w defensywie...żenada nie gra!! Ciekawe czemu wszyscy się podkładają jak gra Real, potem się im wydaje, że nie wiadomo jak grają i wszyscy są przeciwko nim!!
0
Co za mecz...przecież Malaga powinna w segunda grać...masakra, chyba Real ten mecz kupił co za obrona, oczy ze zdumienia przecieram!!!!
0
*bzdur - miało być, nie tekstów
0
david22d
Dostosowałem się do twoich tekstów!! Tak trudno się domyśleć czy masz tak opóźniony zapłon!! Co za oszo****
0
VeB90
"Dlatego mysle że Barca w przeciągu 15-20 lat przegoni Real i w lidze i LM."
Dobre...podobno w totku jest kumulacja, weź się przejdź i zaszalej!! czas pokaże co będzie!
0
*uczyli
0
2-0 było
dawid22d - "jeżeli 90 to Twój rocznik to jest mi przykro, ze 21 letni facet plecie takie bzdury:/ Chciałbym Cie uświadomić, że od czasu kiedy zmarł Franco Real zdobył 16 tytułów Mistrza Hiszpanii przy 12 tytułach Barcelony. Skończył się Franco skończyły się tytuły?? Nie było Franco, były Trofea, był Franco były trofea i od 1975 roku nie było Franco i nadal są trofea. Ot cała historia."
.
.
W wikipedii to znalazłeś. Jak żeś jest taki znawca to powinieneś wiedzieć, że Di Stefano miał grać dla Barcy, nie Realu a bez niego nie było by tylu trofeów i legendy Alfredo. Późniejsze sukcesy w dużej mierze są następstwem tamtych sukcesów, bo za nimi szła kasa!! Więc jakby nie generałek to moglibyście pomarzyć tylko o tym co mieliście dzięki niemu! W szkole nie ucyli Cię myślenia??
0
hehe...z jego ust te słowa brzmią przekomicznie...szacunek dla kogoś innego poza sobą, NIEWIARYGODNE!!
0
Ma prawo do swojej opinii...ale nie wydaje mi się koniecznym umieszczanie jej tutaj! Chyba, że ma dar jasnowidzenia -> mnie się wydaje, że Messi jeszcze dłuuugo u nas pogra...oby jak najdłużej!!!
0
Piter_Messi
On mógłby buty RAULOWI czyścić! Nigdy za nim nie przepadałem a mówi tak, bo chce dopiec byłemu klubowi za to, że się go pozbyli...raz już jakieś żale wylewał z tego co pamiętam
0
"pamięć mają niesamowicie krótką!!"
Dobrze, że ty pamiętasz gen. Franco!
Takie informacje z dupy wzięte, niczym nie potwierdzone, tak samo jak to 11-1 i z tym "rzekomym" incydentem w szatni hehehe - FudziNH
O czym Ty piszesz?! Jakie nie potwierdzone... każdy głupi wie co gen F zrobił dla waszej drużyny a jak masz wątpliwości to poszperaj a znajdziesz!! Wchodzi tu i jeszcze pierdoły wypisuje...jeździcie po Barcelonie równo a sami nie wiecie dobrze jakiemu kibicujecie klubowi!
0
Kibiców realu i tak nie przegadasz...oni wiedzą najlepiej a jeśli mowa o pomaganiu to nikt w historii futbolu nie był tak wspomagany poza "sportowo" jak oni przez gen.Franco...pamięć mają niesamowicie krótką!!
0
Dla mnie Sir Alex to obecnie najlepszy trener świata a dokładnie najbardziej utytuowany ale Pep jest na najlepszej drodze aby mu dorównać a nawet prześcignąć osiągnięciami, co mu gorą życzę w Barcelonie!!!!
0
Ciekawe:)