0

Eoren
Wiesz jak kiedyś było, wszystko i wszyscy pomagali Realowi...nie mówię to aby im dokuczyć ale bo tak było...mimowolnie Real wydaje się ciut faworyzowany, bo to ulubiony klub w Hiszpanii i nigdy nie unikną porównań z przeszłością. Ale winni jesteśmy sobie sami! Tracone bramki w końcówce, po licznych błędach w przyjęciu i rozegraniu...możemy mieć pretensje tylko do siebie

0

Thuran, Cannavaro, Piqué czy Puyol...jeszcze trochę mu do nich brakuje

0

Mateuszek
Trafna uwaga...im więcej człowiek ma tym więcej by chciał:)
Sanchez ma wielki potencjał, już nie raz to udowodnił...powoli zaczyna się rozumieć z kolegami coraz lepiej!!

0

Do Zlatana -> uciekaj bo drzewo za Tobą zaraz cie dogoni:):)

0

Aveiro
Podpisuje się pod tym!!!

sqr3byq
Mam nadzieję, że do nich nie przejdzie bo wtedy będą mieć bardzo dobrego skrzydłowego...uważam go za lepszego niż Di Marię...ten Pan też dużo symuluje:( a HULK to taran

0

Blaumuły
Twoją hipokryzją wieje na odległość...aż mi monitor sieje:(:(
Niestety ale wśród ludzi znajdą się ***** (wstaw co uważasz za stosowne i adekwatne do poziomu Twoich wypowiedzi)!! Możesz się tu logować i pisać różne pierdoły ale takich jak Ty to wpuszczają ponoć na mecze Espanyolu...coś o tym było ostatnio...ciebie to pewnie koleżanki w szkole muszą mocno bić, ze masz takie uprzedzenia do płci przeciwnej!!!!!!!!

0

stifler111
czytając twój komentarz dokładnie sobie Ciebie wyobrażam jak tego gościa z American Pie!! Też za mądrze nie mówił ani nie pisał

0

Swoją drogą nikt tu nie obraża przeciwnika tak jak robią to "kibice" na rmpl. Ta strona zieje nienawiścią na odległość...że też są tacy, co im to pasuje:(

0

pyra1995
Trudno się nie zgodzić...derby z Espanyolem to pokazały...chociaż każdy wie co było w 90 minucie:(

0

Maciek
Taaaa...za to kibice Realu powinni..hahahha:):) NIkt tak głośno nie krzyczy jak oni:(

0

Ligę to się wygrywa grą a nie oszustwem. Ciekawe czy tak samo będą symulować w meczach z Barcą?!

0

Prawidłowo zdobyty gol dla Mallorki oczywiście nieuznany...mam wrażenie, że te czasy z generałem nie są wcale takie odległe:(:(:( Real już wiele "tytułów" wygrał pod stolikiem:( Liczę, że na koniec sezonu sprawiedliwości stanie się zadość i wygra ekipa, która na to zasługuje!!!!!!!

0

Stawianie tych minusów czy plusów bawiło może na początku ale teraz to już jest głupie...+...-...+....-. Najlepiej to zlikwidować albo zrobić jak na manusite, tam jest widoczny nick pod oceną i widać kto co postawił, no i można to postawić raz a nie 1000 razy jak tu!! Warto by się zastanowić nad taką zmianą, wtedy eliminowało by się rzeczywiście głupie wypowiedzi!!

0

Wszystkiego najlepszego!!! I aby piłka jak najczęściej wpadała do Twoich rękawic a nie obok nich:):)

0

Ja uważam , że Pinto nie powinien grać w takim meczu jak ten z Realem...jeden błąd i kończy się jak w finale CdR (uważam, że Valdes by tamtą piłkę wybronił). Lubię chłopaka za atmosferę jaką wprowadza do drużyny ale on już nie ma 20+ a 36 lat. Z Valdesem z tyłu nawet obrońcy czuli by się pewniej a nie jest to mecz o pietruszkę!!! Trzeba stawiać na młodych, wychowanków ale w bramce w takim meczu musi być najlepszy człowiek jaki jest...

0

Życzę mu 500 spotkań w lidze i więcej!!!!!!

0

Dobry boczny obrońca to podstawa zwłaszcza w systemie, jaki preferuje Barca...strata Abidala może nam wyjść tylko na gorsze!!

0

HELBIK
Nie przesadzaj z tym Puyolem...Ty chyba meczu z Espanyolem nie widziałeś. Puiy to najlepszy obrońca jakiego kiedykolwiek widziałem!!! A już w meczu z Esp. był wyróżniającą się postacią... więcej błędów chyba Abi popełniał. Pique rzeczywiście nie poznaje...mocno zakochany i głowę stracił:)
Ale za drugiego takiego PUYOLA bym 3 Mascherano oddał (z całym szacunkiem do Masche, wielki zawodnik i wspaniały człowiek) ...serce i walka, nie ma drugiego takiego stopera jak nasz PUIY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

*zaraz

0

SZOK...wyraziłem swoje zdanie a czuje się jak ostatni bydlak:) Zarz pewnie padnie 10 minus...
DO MODERATORÓW:
Zróbcie coś z tym...nie za fajnie to wygląda

0

Ten Pan jest niezastąpiony!!!

0

Nie podoba mi się ten emblemat ...stylistycznie nie za bardzo pasuje do koloru koszulek...ale cóż, FIFA żąda, FIFA ma:(

0

daszma
Jedna mądra osoba stwierdziła kiedyś, że na głupotę nie ma lekarstwa...nie pomyliła się:(:(

0

Macie film od Querasa...ciekawy:)

0

RealnyFan
Sneijder owszem ale wg. mnie bardziej zasłużył za zeszły rok Xavi...zdobył złoto na MŚ i to on prowadzi wielką Barcę. Po finałach grał równie dobrze...Sneijder już tak nie błyszczał...ot, moja sugestia

0

Moje marzenie...zobaczyć ex aequo MESSIEGO i XAVIEGO na pierwszym miejscu!!!!!!!!!!!

0

A ja nie wchodzę na stronę rm.pl i mam święty spokój, luz i bez stresu odchodzę od kompa...spróbujcie, naprawdę pomaga:):):)

Ciągle żal mi naszego najwybitniejszego Barcelonistę, najlepszego pomocnika w historii...XAVIEGO. Zawsze skromny, uśmiechnięty:)

0

Rooney powinien wygrać z bramką w derbach....Neymar to może średniaków w lidze brazylijskiej kiwać ale w Europie już by tak mogło nie być...dla mnie Roo wygrał!!! MESSI i XAVI -> jesteście wielcy!!!!!!!!!!!!!!

0

"uh, uuuuh!" - to są okrzyki wiadomo jakiego zwierzęcia...więc prawdopodobnie były one na trybunach...uszanujmy to, ze takie stworzenia też istnieją w naszym społeczeństwie...brawo dla Espanyolu, że są tolerancyjni i zapraszają ich na stadion:):):):)

0

Słabo nasi wczoraj zagrali...Puyol, Alves, Iniesta sami meczu nie wygrają ale trzeba walczyć do samego końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?