0

Ale bym się śmiał jakby Barca jeszcze dogoniła Real i zdobyła mistrza!!!!!!!

0

bad15
Odejmij sobie tych wygranych w LM co najmniej 5...nie każ pisać dlaczego, bo już mam dość tego wielbienia i chwalenia Realu, który "cudowny był przy wsparciu sił wyższych"!

0

bartek_93
Idą za swoim CR...jak odejdzie to się trochę uspokoji

0

Najlepiej znieść te szpalery i będzie spokój...na pewno niektórzy kibice spokojniej zniosą mecze z odwiecznym rywalem.
Uważam,że na szpaler trzeba zasłużyć jak na szacunek...czy Real na niego zasłużył...może na odmianę zróbmy go sędziom:):)

0

Ja na bank zmienię kanał aby nie patrzeć na to...tyle chamstwa w ostatnim czasie ze strony Madrytu i jeszcze im szpaler będziemy robić...a takiego im pokazać ,,I,,

0

0

0

Nie spodziewałem się takiej gry Milanu...po takim wyniku remis i zwycięstwo Barcy w fazie grupowej nabiera jeszcze większego znaczenia

0

Wczoraj tego widać nie było...więc ten wywiad musiał być przed meczem, kiedy jeszcze byli optymistami!

0

Guardiola już mówił, że zostaje!! Znowu jakieś durne plotki ktoś rozsiewa

0

Dobrze, że się nie pobili...to by był dopiero obciach!!

0

A czego się spodziewać po klubie, którego wielkość jest zbudowana na kłamstwie i oszustwach...madridismo=generalismo!! Dlatego uważam, ze Mou i CR idealnie oddają obraz tego klubu, obłuda, zakłamanie, dążenie do celu po "trupach"...tak ich sobie wyobrażam

0

Mamy kolejną telenowele....co jutro w odcinku 234??

0

Dobrze to widać na przykładzie ich rozstania...tak żegnać legendę...szok!

0

Ostatni przyzwoity człowiek z Realu...dokąd ten klub zmierza!!

0

A ja liczę na to, że Hiszpania kolejny raz pokaże jak się gra w piłkę całej Europie na boiskach w Polsce i Ukrainie a jej genialny rozgrywający, który liczę, że po raz kolejny poprowadzi ją do sukcesu dostanie Złotą Piłkę!!!!

0

Real już ligi nie wypuści...trzeba się skupić na LM i tam pracować najciężej jak się da!!

0

Że też nam zabrali Di Stefano...razem mogli stworzyć jeszcze mocniejszą drużynę. I jak tu szanować Madryt i ich popleczników:(

0

Jak zobaczyłem zdjęcia w googlach jego i koszulek Barcy...bordowo-granatowa koszulka z herbem Barcy bez reklam i innych zbędnych rzeczy...cóż za widok!!

0

Winić mogą tylko siebie a nie arbitra...chociaż oni w tym roku dziwnie gwiżdżą pod niektórych. Przegraliśmy zasłużenie:( Miejmy nadzieję, że w LM pójdzie nam dużo lepiej, trafimy na Real i pokażemy im kto jest najlepszą ekipą w Hiszpanii!!!

0

endriuuu2
Real nam szpaleru nie zrobił to i my im go robić nie musimy...

Brakuje tego błysku co rok, 2 lata temu...wtedy z takich opresji bylibyśmy w stanie wyjść. Ale coś się musi skończyć aby coś nowego się zaczęło....nie w tym roku to w następnym!!

0

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=4298
Wymiotować mi się chce jak cytuje to badziewie no ale jaka strona, taki klub

0

manho12
Dyrdymały piszesz...a szpaler kto im zrobił?? My im tak, oni nam nie...taka różnica 2 klubów.

0

Wyszukałem wczoraj link do strony Realu z 2004 roku, jak pisali o planowanych miejscach rozegrania finału i nie było tam mowy o Camp Nou a wy dalej swoje...CN nigdy nie było brane pod uwagę. Przyswojcie to sobie wreszcie bo już czytać tych głupot nie mogę!! Nawet co mądrzejsi kibice Realu wiedzą, że nie było tematu CN!!!!!!!

0

Ja Cule
Ten klub klasę stracił jak zaczął wygrywać trofea pod stolikiem...przy wsparciu generalizacji hiszpańskiej!

0

Trzeba dawać młodym szanse...kto wie, może będzie następcą Carlesa Puyola

0

DLA SPROSTOWANIA!! Camp Nou nie było brane pod uwagę w 2004 na finał. Macie tu linka do strony z 2004 roku, czysty dowód! Więc jesteśmy świadkami kolejnych gierek Realu i jego otoczenia!!
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=4298
Przykro mi, że wrzucam z tego badziewia ale tam mnie wyszukiwarka zaprowadziła...

0

500 zł z czego 250 za korzystanie z obiektu a 250 do podziału dla "urzędników"...taka nasza polska demokracja, by wszystkim żyło się lepiej!

0

Specjalnie wziąłem cyfrę+ aby móc mecze Barcy oglądać, czy to w lidze czy pucharze:) Na kompie nie za wygodnie:):)

0

duch toma joad
Słuszna uwaga!! Ale jako boczny obrońca, coś w stylu Alvesa byłby dobrym wzmocnieniem...nie do zatrzymania. Ale Cuenca(i) czy Tello bym nie oddał, przecież to mogą być jedni z najlepszych skrzydłowych, młodzi są a już pokazują ogromny potencjał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?