0

Jeszcze bardziej ewidentny był karny na Sanchezie

0

Aryon
My przynajmniej walczymy pomimo różnych nieprzeciwności, wy murujecie i czekacie na wsparcie sędziego...tak to w tym sezonie wygląda

0

I tak uważam, że Milan gra lepszą piłkę od Realu i to ich styl bardziej cenię!

0

Chyba nie znacie Zlatana...mi się wydaje, że chce się przypodobać cules aby go nie wygwizdywali na CN...każdy boi się tego zgiełku i gwizdów w swoją stronę na tak gorącym stadionie!! Ale miło, że się dobrze o nas wypowiada

0

Jego charakter nie pasował do kolektywu Bracy...chłopak jest pracowity i mógłby być dużym wzmocnieniem ale niestety talent to nie wszystko. Pamiętacie GD z Realem i bramka Zlatana na 1-0...

0

Życzę Messiemu jutro hat-tricka!!! Uf...ale będzie stresik przed meczem:)

0

p3rshing
Na koniec sezonu będzie z tego długi film!!

0

KacperFCB
Myślisz, że Ronaldo by dośrodkował z wolnego aby strzelił bramkę kto inny niż on?? Nie pamiętam czy on kiedykolwiek tak robił...

0

szczel111
Jakby nie pomoc z góry być może Real nie dorastał by Barcelonie do pięt...więc trzeba było jakoś Katalończyków wyeliminować co Franco i jemu podobnym przez jakiś okres czasu się udawało...kilka trofeów udało się im ugrać ale nigdy nie słynęli z uczciwości i szacunku do rywali...nawet madridistas (ci prawdziwi w Hiszpanii, nie pseudo-madridistas z Polski) nie kryją się z tym jak to kiedyś między Barcą a Realem wyglądało więc nie dziwi mnie ich postępowanie!! Każdy przyzwoity klub po tylu żenujących wpadkach wywaliłby na zbity pysk takiego chama jak Mourinho ale nie Real...nauczeni dążyć do zwycięstw w każdy możliwy sposób, nadal to robią. Teraz pewnie zacznie się najazd kibiców Blancos ale niestety to prawda...zresztą jak wytłumaczyć rozsiewanie plotek o doping, ciągłe, regularne psychiczne gnębienie sędziów, oskarżanie Busquesta i innych o diving a swoich brutali nie są w stanie utemperować...
Na każdym kroku słyszę, że "klubowi z taką historią takie zachowanie nie przystoi" a ja się uśmiecham i pytam z jaką historią...czy właśnie taką?? Tą historię zaczęli pisać dawno temu, piszą ją dzisiaj i będą pisać bo to jest właśnie ten REAL, który wszyscy znają!!

0

Santana10
Chłopaki strzelili już chyba 152 bramki w tym sezonie...mogą znacznie więcej!! To, że Messi się tak wybija ponad resztę czyni go jeszcze lepszym. Alexis strzela gole w ważnych momentach, Xavi rozgrywa fenomenalny sezon pod względem ilości bramek, Fabregas, któremu większość kibiców Arsenalu i nie tylko zarzucała, że będzie siedział na ławie również rozgrywa chyba najlepszy sezon w karierze a to dopiero jego początek w Barcelonie... powoli wraca David Villa, Andresowi też forma pnie się w górę, ogrywa się młody Tello i Cuenca....Będzie dobrze!!!!!!

0

Eoren
Można zmienić język w Marce na angielski?

0

Jesteśmy świadkami kpiny z ducha gry w tym sezonie...miałem nadzieję, że się to nigdy nie powtórzy ale widzę, że jeszcze te stare czasy tak do końca nie są stare!! A najgorsze jest to, że "królewska komisja" wcale nie zamierza iść w lepszym kierunku...ba nawet im to pasuje!!

0

Sir Barti
Jak napisałeś może wygrać spotkanie..pojedyncze spotkanie ale nie wygra wszystkich meczów!! Dla mnie sercem tej drużyny są przede wszystkim Xavi i Puyol, potem Iniesta i Messi...uważam, ze gdyby nie było tych dwóch pierwszych walecznych i oddanych już legend Barcy to moglibyśmy nie być świadkami najlepszej Barcy w historii!!

0

Gaspar
Ani CR ani Messi nie osiągają żadnych sukcesów na poziomie reprezentacyjnym to nie wiem po co w ogóle ktokolwiek porusza tą kwestię. Ani CR, ani Messi sami nic nie zrobią..mogą zdopingować swoją grą resztę do zwiększonego wysiłku ale czasy kiedy było 2,3 dobrych a reszta to tło już dawno minęły...teraz sukces to wybitna gra całej drużyny a jedno słabe ogniwo może zniweczyć pracę całego zespołu

0

Czytając niektóre komentarze tak się zastanawiam jak można porównywać 3 ostatnie sezony CR w Realu i porównywać jego średnią ze średnią Messiego liczoną od jego pierwszych meczów w Barcelonie! Przecież to czysty debilizm!!! Jak chcecie mieć obiektywny obraz rozwoju to weźcie średnią bramek CR od początku grania na wysokim szczeblu...ale pewnie po co? Wtedy zmieni to obraz i już nie będzie takiej średniej bramek jaką niektórzy fanboye chcą widzieć. Dla mnie to śmiechu warte

0

Jest jeden filmik CRACOVII, który obrazuje jak CR jest odbierany...zapracował sobie na to latami i pomimo częściowej zmiany w swoim zachowaniu już tego nie zmieni, może to zatrzymać ale już tego nie cofnie. Dodatkowo ciągłe narzekanie i strzelanie różnych min dezaprobaty na pewno mu nie pomoże...


0

Cóż...niektórym sędziowie pomagają, dają karne z kapelusza a Messiemu nawet prawidłowe gole czasem nie zaliczą...taka ta królewska liga hiszpańska dziwna!

0

OBRONA przede wszystkim!!! Tą formację musimy wzmocnić

0

Lubię tego Pana, nie mogłem sobie przypomnieć co mi się tak dobrze z nim kojarzy...dzięki Piotruś-BARCA!!

0

Pep nie pójdzie do Chelsea bo tam był Mourinho...ten dla kasy zrobi wszystko, Pep nie!!

0

Napisał bym co myślę o tym wszystkim ale dostanę BAN!! Jestem w szoku!! Odpalam kompa, wchodzę i co czytam....brak słów!!

0

Ku*** mam już tego po dziurki w nosie!!! Ale co ja mogę... Niech ktoś zrobi porządek z komitetem królewskich w RFEF bo to jest po prostu chore, żeby tak w XXI wieku robić przekręty jak oni robią!!

0

wygląda na to, że sędzia po części znowu był łaskawy dla Realu i nawet pomógł im 1 pkt zdobyć!! Oni to są farciarze!!

0

Liga hiszpańska i RFEF pod tym względem to kupa śmiechu...rozumiem zażyłości między Realem i całą resztą ale, żeby aż tak je wykorzystywać!! Generalismo się dawno skończyło a tu dalej jak nie gwiżdżą po myśli realowców to trzeba sędziego zniszczyć a ja Wam powiem, że mecz oglądałem i jego praca poza pomyłkami na niekorzyść Villarreal nie była taka zła!!!!

0

Real to jeden wielki wstyd!! Przy ich meczach powinny być czerwone kółka i oznaczenie od + 18 lat!! Lepiej, żeby dzieci nie widziały tych rozkapryszonych płaczków!!!!

0

Jak dla mnie Busquets jest najlepszy. Jak koledzy słusznie zauważyli, wystarczy dobrze się mu przyjrzeć aby zobaczyć z jakim talentem mamy do czynienia. A to ciągle młody i perspektywiczny piłkarz!!

0

Ładnie mu powiedział!! Już wiem czemu się tak w końcówce meczu cieszył jak go nasz Dani komplementami obsypywał!

0

Ciekawe jak się czuli zawodnicy Mallorki w tym sezonie i paru innych ekip?...Z ich strony nie było takiego chamstwa a przegrywali przez pomyłki sędziowskie na korzyść Realu!!

0

IceMan
Fajnie jakby się udało znaleźć, ile w podobnym wieku miał Romario czy Di Stefano

0

IceMan
Uczą...ale najpierw trzeba do niej chodzić:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?