0

reqtus
odpowiedź to
d. ściąga spodenki Alabie

0

whatis
Dlaczego tak zaciekle nie wypowiadasz się na stronach rm.pl? Widać lubisz narzucać swoje racje innym a tylko się ośmieszasz...podejrzewam, że zdecydowana większość wie, że Mou był asystentem Van Galla a skoro był, to mógł poprowadzić drużynę w jakimś mniej ważnym meczu ale to nie znaczy, że należy od razu pisać o nim trener...w końcu na tym polega praca asystenta. Tłumaczem też był jak to niektórzy piszą i się w tym nie mylą!

0

whatis
Na szacunek sobie trzeba zapracować. On niestety ale pracuje na przeciwieństwo tego słowa

0

Sorry za off-top ale znalazłem fajny film na temat gry Messiego:)

0

Dani Alves to najlepszy PO na świecie, pracuje przez 90 minut na całej prawej flance, uwielbiam go za jego poświęcenie i przyjazne usposobienie...trzeba jednak stawiać na naszą uzdolnioną młodzież. Dylemat ma Tito ogromny!!

0

To Ferguson jeszcze prowadzi Man Utd po takiej wtopie w tym sezonie?...a tak serio to niesamowite, bardzo dobre jest podejście do trenerów w Anglii! Nie można wyrzucać po kilku słabszych meczach..chociaż ferguson popełnił w tym sezonie mnóstwo błędów taktycznych jak choćby w ostatnich derbach!!
PIQUE nie odejdzie...bzdury ktoś wypisuje!!!

0

Brakowało Davida!! On z Messim się uzupełniali znakomicie

0

Mecze w tym sezonie wskazują jasno, że komuś bardzo pomagali a komuś innemu bardzo chcieli przeszkodzić! I się to udało!! Real kolejny raz zdobywa tytuł w "niewyjaśnionych okolicznościach"...

0

Ja bym tu prześledził wszystkie mecze od początku lat 50 czy 60...ale może nie, bo po co zabierać Realowi tytuły wtedy zdobyte. Szkoda im wstydu robić!!

0

Żałosne...może zdobywanie bramek teraz będziemy opłakiwać aby podnieść drugą drużynę na duchu?! Może jeszcze "królewska" komisja ligi ich ukarze! Skoro potrafi anulować słuszne kary za nieprzepisowe zachowania (każdy wie o jakie mecze chodzi, nie będę się tu rozpisywał bo szkoda nerwów) to może zacznie działać w drugą stronę...ja tam w tańcu tych dwoje ludzi nic złego nie widziałem!! Dla mnie to słaby trener i niech się skupi na swoim podwórku, bo wstyd aby pierwszoligowa drużyna grała taki piach a jak ma rady dla Pepa w związku z przegraną w LM to niech to robi w cztery oczy po pracy!!!!

0

Wczoraj Alexis zagrał świetne zawody, liczę na to, że się jeszcze rozwinie i w przyszłym sezonie będzie grał jeszcze lepiej:)

0

Józek Guardiola
"Hulk za 30? żartujecie sobie?"
Chelsea a dokładnie Romek chce im kupić Hulka za 35 mln...chyba funtów, już wystosowali ofertę tylko...nie wiem czy ją odrzucili czy zostawili do przemyślenia

0

Szczeka jak swój Pan

0

Dobrze, ze nie poszedł bo by się jeszcze rozkleił... a potem by pismaki głupoty wypisywały, co już robią! Leo jest na dobre i na złe z Barceloną jak i z Pepem

0

Nie wyobrażam sobie go w innym klubie zwłaszcza w meczach z Barceloną...On to nasza legenda, może będzie następnym prezydentem Barcy

0

Ilekroć tu wchodzę mam łzy w oczach ( jak przeczytałem o odejściu Pepa to łzy same poleciały)...kiedyś to musiało się stać ale szkoda,że tak wcześnie...ostatnie 4 lata były wspaniałe. Nigdy nie zapomnę tych chwil radości czy to w finale CdR czy LM, cudowne momenty, niesamowite pogromy zwłaszcza Realu...coś na co człowiek czeka całe życie!
DZIĘKUJĘ CI PEP ZA TO, CO DLA NAS ZROBIŁEŚ!! Mam nadzieję,że wrócisz obojętne w jakiej roli

0

Nie ma na tę chwilę lepszego od Tito i Pepa. Odchodzi Pep, zostaje Tito

0

Być może Pep obejmie reprezentację Hiszpanii po Euro- na pewno federacja będzie go do tego mocno nakłaniać...ale wolę aby był przy nas, wspierał Tito i pewnego dnia wrócił ponownie

0


Można się popłakać ze wzruszenia

0

Smutny ten sezon...choroba Tito, teraz operacja Abidala, dodatkowo bolesne kontuzje Villi, Afellaya, Fontasa...uzbierało by się trochę tego ale to co zobaczyłem przez ostatnie lata to coś niesamowitego...te mecze z Realem, dominacja niemal w każdym meczu to coś co nie zdarza się często. Pewnie z łezką w oku będę oglądał powtórki 6-2, 5-0 czy 3-1 w meczach z królewskimi.

0

On jeszcze wróci tylko trochę zatęskni za szatnią Barcy, zobaczycie!!

0

Podobnie sądziłem,że Pep zostanie...dzisiejsza wiadomość mnie zszokowała totalnie:(:(-_-

0

Villas-Boas to najmniej odpowiedni kandydat!!

0

W takiej chwili odchodzić...nie rób tego Pep!

0

Bayern zgniótł Real na ich stadionie... Barca odpadła choć na finał zasłużyła, podobnie jak Bayern...ach, to mógł być piękny finał. Jednak ten Mou nie taki geniusz jak się wszyscy w Madrycie podniecają...co by było jakby nie to sędziowanie w tym sezonie, może by i nawet nic nie ugrali:) U siebie dac się zdominować...znowu pokazali,że nie są w stanie grać z najlepszymi!!

0

W końcu musiało się to zemścić, wcześniej czy później ale musiało...szkoda, że wcześniej:( Braki Davida Villi w końcówce aż nadto widoczne, brakowało snajpera z prawdziwego zdarzenia a takim niewątpliwie jest David...tam gdzie nie radził sobie Tello wymiatałby David!!

0

Teraz czas na wzmocnienie drużyny i zregenerowanie sił...przyjdą wakacje i wrócimy jeszcze silniejsi!!

0

Zmieńcie to zdjęcie bo to strona Barcy...jak nie macie lepszego to podeślę ale chyba każde będzie lepsze od tego

0

Valdes 2 a za co? Jakaś udana interwencja? 2 zawalone gole...nota 1
Tello prędzej zasłużył na notę 2 niż Victor...chociaż, próby pojedynków indywidualnych kończyły się na obrońcy Realu, kilka oddanych strzałów niecelnych a jak celny to w środek bramki. Resztę ocen bym zostawił

0

3 ostatnie mecze Cesca to katastrofa...zgubił całkowicie formę z początku sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?