Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
REDAKCJO:
A czy czasem nasz Leo nie ma 23 asyst a nie 32??????
0
Madridista22
hahahahahahha...kto mówi o sędziach?? Co mecz to ryczycie jak bawoły!! Cały świat się z was śmieje...my możemy narzekać na sędziów ale jeszcze złego słowa o nich nikt z Barcy nie powiedział, Wy przeklinacie sędziego co mecz chociaż pomagają Wam jak za czasów gen. F!! jaki klub tacy kibice
0
Realowi jak nikt nie pomoże to sukcesów nie będzie...tak było 60 lat temu i tak jest dzisiaj...co za zbieg okoliczności!! Hała Madrit...hahahahah
0
Z czym się Wam kojarzy Real...mnie w ostatnim czasie z jednym wielkim G!! Inaczej się tego nie da opisać, to co oni wyprawiają to przechodzi ludzkie pojęcie!
0
Byłby niesamowitym wzmocnieniem!! Ale te 48 mln za prawie 30 letniego zawodnika trochę dużo...myślę, że sprzedadzą go jak będzie chciał odejść za około max 20-25 mln. W końcu kontrakt się mu kończy...
0
Ciekawe co jeszcze robił za kasę poza graniem w piłkę?!! Sprzedał się Realowi to niech sobie ogląda ich mecze!!
0
whatis
Tak...liczą się bezpośrednie spotkania ale jak jest na remis to wtedy decydują bramki w lidze
0
Ale się wczoraj uśmiałem na meczu Realu z Valencją..lepszy kabaret niż ten co leciał na TVP 2!! Czy to już jest u nich norma... robi się u nich nerwówka, pewnie tak będzie do samego końca
0
misiek112
rzadko ale się coś trafi...bodajże wczoraj byłem na rm.pl i znalazłem 3 artykuły odnośnie Barcy! Trochę się zdziwiłem ale w końcu wszystko toczy się wokół jednej rzeczy...małej, białej, okragłej!!
0
Dla mnie marzeniem będzie finał Barca-Bayern...Real znowu nawiezie "betonu" i do tego będzie smród i brud! Jak tylko nie będą sobie radzić to zaczną się głupie i chamskie faule a Bayern to klasa sama w sobie!!!!
0
Akurat prowokacje "królewskiego" są widoczne od dłuższego czasu!
0
duch toma joad
Bo oni już tak mają...nie wiem czemu ale większość młodych kibiców Realu tak ma...strasznie jadą wyzwiskami po innych. Jak dla mnie to wpływ polityki Mou, zniszczyć i zdyskredytować osiągnięcia innych aby jego wyglądały najokazalej. Zresztą, nikt normalny nie zachowuje sie tak jak on. Dzieci w podstawówce mają więcej taktu i szacunku do kolegów niż on!!
0
prokofiew
Nie wchodź na ich strony...szkoda nerwów!! Tyle tam teorii spiskowych, że rozwiązanie zagadki UFO wydaje się bardziej prawdopodobne
0
Whatis - "Już niedługo, 22 kwietnia się zbliża. Barca dostanie łomot i będzie finito."
Kto tak mówi....wasz wszechmocny generał??
0
Markus32
No widać, że z nim można było obiektywnie pogadać...ech
Jak stare dziadki w FIFA przestaną liczyć kasę i wezmą się do roboty to może wreszcie wprowadzą KAMERY!! Skończy się wypaczanie wyników
0
Królewski94
Pisze to człowiek kibicujący klubowi, który wygrywał w latach 50 i 60 dzięki wsparciu generalizacji i wygrywa w lidze w tym sezonie tylko i wyłącznie dzięki OGROMNEJ ilości kontrowersyjnych sytuacji w meczach Realu...wiem, że się do tego przyzwyczailiście i nie uznajecie błędów na korzyść rywala ale opamiętaj się człowieku, bo kibicując takiemu klubowi to wstydził bym się wypowiadać na tego typu sytuacje wiedząc, że gdyby nie pomoc osób postronnych wielkiego Realu pewnie by nie było a dzisiaj kibicowałbyś Athletico Madryt!!
0
Niech wkurza zawodników Barcy...będą mieli większą motywację aby znowu spuścić mu łomot!!
0
vangoor
Zlatan Ibrahimovic miał być nie do zatrzymania na szpicy Barcy a wszyscy wiedzą jak się to skończyło! Więc nie teoretyzuj, bo Madryt toleruje całe to szambo wokół siebie..Barca wcale by tego nie musiała robić!!
0
DonPablo1899
Bo Real boli to, ze nie mają takiego wsparcia w sędziach w LM jak w lidze...w lidze nawet by na murawę wychodzić nie musieli aby ją wygrać...w LM już tak nie jest!!!
0
Mam nadzieję, że piękno futbolu znowu wygra i zobaczymy finał LM Barca-Bayern!!!
0
Zlatan robi podchody pod Real...jak Mou zostanie to będzie chciał go kupić, razem ponarzekają sobie!
0
Może nie Barca chce tego finału 2 drużyn z Hiszpanii ale Real...już sędziowie pokazali w tym sezonie jak bardzo im pomagają i robią co tylko Real sobie zażyczy...oj Zlatan, Zlatan...nie ma drugiego takiego lisa jak Ty!!
0
Wątpliwy karny dla Barcy...20 wątpliwych dla Realu...Teraz Mourinho przez 10 lat nie zabierze głosu w tej sprawie!!...ale to hipokryta i wkrótce znowu pokaże show:(
0
bartusxd2
Hhahahahahahahahahahahhahaha....no normalnie padłem!!!
0
Jakim debilem trzeba być aby wymyślić coś takiego - "Messi to tez produkt i podobnie jak kurczak z farmy na tabletkach wiec uwazaj z takimi porownaniami"..?? Brak mi słów... Ty pewnie zdrowy jesteś ale są różne choroby na które nie ma się wpływu...nie wiem czy jesteś inny i nie dane Ci było chodzić do szkoły ale powinieneś wiedzieć, że to co Ty już masz od urodzenia on musiał dostać w postaci tabletek...Dziwisz się, ze Cię zminusowali...więcej nie będę pisał co myślę o takich komentarzach bo jeszcze bana dostanę!!
0
Taaa...bo akurat Ronaldo nie ma talentu. Pamiętam chłopaka jak miał 17, 18 lat...już wtedy widać było, że może być lepszy od Figo!! Nie przepadam za nim ale głupot też nie mogę słuchać i czytać!!
0
A mecze Realu oglądasz w tym sezonie? chyba nie skoro w ogóle zabierasz się za komentowanie zachowania czy gry Barcy!!!
0
Aryon
O czym Ty piszesz...kto tu mówi o remisie?? O karnym który mógł być ale go nie było...ja piszę ogólnie o tym co się teraz dzieje i działo ale jeśli Ty się mnie pytasz co wyprawia Pepe...to brak mi słów!! Przyaktorzenie? G...o mnie ono obchodzi, gorsze jest, ze się zachowuje jak wilk wypuszczony z klatki, nienormalny psychopata...nie wiem jakich słów użyć aby to opisać a pseudo-wielki klub jeszcze go popiera...ja bym się ze wstydu spalił ale nie mój klub ma historię jaką ma bez wstydu więc czego się spodziewać można...chcesz przytaczać pomoc sędziów. To sobie przypomnij jak real był i jest regularnie wspierany nie tylko przez sędziów ale i wojsko...ale o czym ja mówię, przecież kibice Realu słyną z najkrótszej pamięci!!
0
Aryon
A kto przyjął łatkę Alvesowi po jednym zagraniu...i do tego słusznej kartce dla Pepe. Co wyprawia Pepe od kilku sezonów?? ale jakoś nikt Wam takich głupstw nie robi tylko Real z Mou na czele Barcelonie! Sieją zamęt jakby nie wiadomo jaką krzywdę wam zrobiono!! Ale widocznie dokładnie o to chodzi. W żaden możliwy honorowy sposób nie umiecie przegrywać!! Taki jest fakt, nie odwracam kota ogonem ale mówię jak jest zaślepiony kibicu Realu
0
skubi07
Nie wytłumaczysz...po prostu zawodnicy Realu przewracają się przy mocniejszym podmuchu wiatru a sędziowie już sami wiedzą co robić, rozkazy z góry należy wykonywać...Głupia teoria jak wszystkie mecze Realu w tym sezonie, może skorumpowana Azja wzięła się za La Liga i dobrze im idzie ustawianie wyników...