Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie i panie...jedziemy w dół i podbijamy rekordy:)
0
Myślę, że Tito zacznie powoli wprowadzać do gry pierwszego zespołu Deulofeu. Super by go było zobaczyć razem z Messim i resztą wychowanków w akcji
0
I to różni Pepa od innych. On kocha klub który trenuje!!!
0
Aryon
0_0!!! Popatrz co za ironia...napisałem co myślę a Ty zaraz jako kibic Realu piszesz, ze to prostackie i żałosne a jak Mou powie to samo, bo mówi to co chwilę to piejecie z zachwytu jaki to szczery i prawdziwy!! Jesteście wprost niesamowici:)
0
I bardzo dobrze..chłopak ma potencjał ogromny i jeszcze nie jeden raz będziemy się cieszyć z jego gry!
0
whatis
Wspaniały trener był jeden i się Waldemar zwał
0
Przegadujecie się odnośnie "prawdziwości" obu trenerów a dla mnie Pep jest po prostu kulturalnym, normalnym człowiekiem, który nawet pomimo niesprawiedliwości stara się nie gadać co mu ślina na język przyniesie tylko zachować klasę a Mou...cóż, pierniczy trzy po trzy, co mu tylko zaświeci pod czupryną, cham i hipokryta chyba największy wśród trenerów i do tego najpierw całuje herb Barcy a potem leci do Madrytu po to tylko, aby wydoić Real ile się da i zaspokoić swoje ego. Jego charakter i zachowanie idealnie pasuje do historii Realu, pokazuje jaki to klub jest naprawdę i w imię jakich wartości stara się postępować...chociaż trudno cały ten syf nazwać wartością ale Real taki był i będzie i zawsze będzie z tego syfu dumny!! zaraz pewnie mi tu na priv'a będą "hala dzieci" pierdoły wypisywać...
0
Odnośnie gazet...jeśli już miałbym komuś wierzyć to prędzej Mundo D. bo to gazeta katalońska i mogą mieć lepsze dojścia do różnego rodzaju tematów...ale jak każda gazeta sportowa musi o czymś pisać a takie tematy lepiej się sprzedają, co nie znaczy, że nie ma w tym ziarna prawdy. Liczę, że Dani zostanie u nas
0
Ja jestem o niego spokojny po tym jak zarząd poinformował, że nie zamierzają go sprzedawać:)
0
julekkamil
CR - Liga 45 goli, LM - 10 goli...59 wszystkich, 16 asyst
Messi - Liga - 50 goli, LM - 14 - goli....72 wszystkich, 28 asyst
Dziękuję!!
0
Po takiej wypowiedzi Mou'a ego Ronaldo tak podskoczy do góry, że...włosy mu same będą stawać, bez potrzeby nakładania żelu!!
0
buzinga
Bo tutaj bardziej pasuje niż pod tamtym i warto przeczytać to co były prezydent ma do powiedzenia, jak nie chcesz to nie czytaj ale inni mają prawo znać jego opinie tym bardziej, że wszyscy obawiali się współpracy na linii Rosell-Pep. Mam tylko nadzieje, że na decyzję Pepa nie wpłynął Sandro w żaden sposób bo bym mu tego nigdy nie darował!!
0
Pep powiedział do zobaczenia i trzymam go za słowo!! Kto wie, być może myśli nad kandydowaniem na prezydenta. osobiście z jego talentem i podejściem chciałbym go zobaczyć ponownie w roli trenera:)
0
Mam tylko nadzieję, że Laporta w tym się myli...słyszałem wiele na temat Rosella ale wszyscy jesteśmy członkami tej rodziny i wierzę, że Ci ludzie chcą najlepiej dla niej! Liczę na powrót Mistera w nasze szeregi jak podładuje akumulatory:)
0
Laporta powiedział na temat Rosella: "On ma obsesje na punkcie niszczenia wszystkiego, co my dokonaliśmy, Pep był tego częścią. Nie zrobili wszystkiego co możliwe, aby on kontynuował pracę, więcej rzeczy powiem później. Pojawiło się zużycie i wypalenie u Guardioli, który musiał podejmować odpowiedzi za to, czego się tykał. Ta drużyna, z tymi piłkarzami i z nim, mogła działać na dłuższą metę."
'Myślę nad tym, żeby wrócić i kandydatować ponownie na prezydenta Barcelony, mam do tego prawo. Mogę odzyskać fotel prezydenta? Teraz idę sam, ale chciałbym wiedzieć, że jestem tutaj, aby zbudować coś nowego. Tito Vilanova? Zobaczymy, czy to zadziała. Mam nadzieję, że rozwinie swoje umiejętności'.
0
Laporta powiedział na temat Rosella: "On ma obsesje na punkcie niszczenia wszystkiego, co my dokonaliśmy, Pep był tego częścią. Nie zrobili wszystkiego co możliwe, aby on kontynuował pracę, więcej rzeczy powiem później. Pojawiło się zużycie i wypalenie u Guardioli, który musiał podejmować odpowiedzi za to, czego się tykał. Ta drużyna, z tymi piłkarzami i z nim, mogła działać na dłuższą metę."
'Myślę nad tym, żeby wrócić i kandydatować ponownie na prezydenta Barcelony, mam do tego prawo. Mogę odzyskać fotel prezydenta? Teraz idę sam, ale chciałbym wiedzieć, że jestem tutaj, aby zbudować coś nowego. Tito Vilanova? Zobaczymy, czy to zadziała. Mam nadzieję, że rozwinie swoje umiejętności'.
0
FCB.4EVER
Świetny film!!!
0
Mascherano jest WIELKI!! Ten chłopak, by grać w Barcelonie mógłby nawet wystąpić w ataku...MES QUE UN CLUB mówi samo za siebie:):):) Dzięki Ci Pep za wszystko!!!
0
Po takim pożegnaniu Pep wie, że jego domem jest Barca i z pewnością jeśli wróci to tylko do nas! ON tak samo kocha nas jak my jego... Mam nadzieję, że będzie częstym gościem na meczach Barcy w przyszłym sezonie:) Gracies Pep!!!!!!!
0
ola_polka
Piosenka ładna ale i trochę smutna...jak to puszczą na CN to połowa ludzi na stadionie się rozklei, przez tydzień nie będzie trzeba nawadniać murawy:)
0
Całość na pewno pokażą na Barca.TV...jeszcze nie mam linka do tego ale na pewno będzie, często pokazują się dopiero w trakcie meczu
0
Na marginesie czytałem na stronie AS Romy, że wielce prawdopodobnym jest, że Bojan odejdzie z Rzymu i wróci do nas, rok przed wygaśnięciem jego dwuletniego wypożyczenia
0
Jak sobie przypomnę mecze z Realem wygrane: 6-2, 5-0, 1-0, 3-1, niezapomniane finały Pucharu Króla czy LM i te emocje jakie człowiekiem targały. Aż się łezka w oku kręci:)
0
Ja tam Laportę zawsze szanowałem, może miał kilka wpadek ale on dokonał 2 najważniejszych transferów ostatnich lat a może i w całej historii Barcy (nie zapominajmy o transferze Cruyffa, który stworzył nasz system gry) : kupił Ronaldinho, od którego się wszystko co dobre w ostatnich latach zaczęło i zatrudnił wspaniałego Guardiolę!
Ten człowiek stworzył podwaliny do późniejszych sukcesów i miał w tym największy udział. Rosella osobiście nie popierałem ale był najlepszym rozwiązaniem podczas ostatnich wyborów jednak odebranie J.i Cruyff'owi tytułu honorowego prezesa to było cholernie głupie i niepotrzebne:(
Jeśli Laporta mógłby wrócić to byłbym ZA
0
A kto będzie lepszym obrońcą niż on...nie ma obecnie lepszego PO niż Dani Alves. Piszą o kupnie Alaby czy Alby ale z całym szacunkiem, ci dwaj mogą mu buty czyścić!!! Jeśli chcemy nadal walczyć o najwyższe trofea najlepsi muszą zostać. Dani Alves to najlepszy transfer Pepa, takiego pracowitego piłkarza z taką żelazną kondycją to ze świecą szukać
0
Pomimo młodego wieku i wielkiego talentu Davida zgodzę się z wszystkimi, którzy są za transferem Jordiego Alby i prawdopodobnie on do nas zawita bo jest Katalończykiem, zna system Barcy i wpasował by się do drużyny bardzo szybko
viscaelbarca77
Może Adriano nie nadaje się do pierwszego składu mecz za meczem ale jego dyspozycja w ostatnich tygodniach jest bardzo wysoka i wchodząc z ławki bardzo pomaga, mam nadzieję, że nie odejdzie do innego klubu
0
grzesiek1543
Przecież nie napiszę, że się te zwycięstwa Mou nie należały bo kto oglądał tamte starcia jego drużyn to wie, tym bardziej kibice Barcy pamiętają mecze półfinałowe! Chodzi mi o to, że szczęście dużo pomaga a w jego przypadku było sporo zwłaszcza kiedy wygrywał z Porto
0
Kaktus69
Mou ligi na pewno fartem nie wygrał ale 2 x LM z Porto i Interem to inaczej nie da się opisać jak WIELKI FART no ale w końcu bronić też trzeba się umieć a głupi nie jest i wie, że zapamiętane są trofea a nie sposób ich zdobycia.
0
MessiBois
O czym Ty piszesz? Jakim Liverpoolem? Oglądałeś kiedykolwiek Serie A w tamtym czasie, chyba nie! Inter miał ułatwione zadanie, Juve i Milan były na kolanach po słynnej aferze korupcyjnej, Inter chyba nigdy nie miał tak łatwej drogi do mistrzostwa Włoch. Takie są fakty...ale nie umniejsza to sukcesu Mou w zdobyciu potrójnej korony, jakby był złym trenerem to nie prowadziłby Realu.
Jednak prawdą jest, że Mou całował herb i być może ta nienawiść do Barcy wzięła się z wcześniejszej miłości do niej i chęci jej prowadzenia
0
Dołączam się do dyskusji o Mou i Barcy, oto filmik jak Mou w pełni uśmiechnięty wypowiada słowa:"Dziś, jutro i zawsze Barca w moim sercu"
Był kiedyś filmik jak Jose całuje Herb Barcy ale nie mogę go znaleźć