Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proponuję wyłączyć z gry jedną połowę boiska i wstawić tam krzesełka aby więcej ludzi mogło obejrzeć mecz...gra i tak będzie się na jednej połowie toczyć!!
0
To się nazywa strzał w dziesiątkę!!
0
Tom30, 9 minut temu:
"komu dzis kibicujecie w LM???"
Dziwne pytanie...
0
jkiebula
Owszem gra...Dani Alves też jest prawym obrońcą a wymiata na skrzydle
0
Oj, na lewej flance by nam się przydał...szybki, waleczny, skuteczny
0
Zawsze lubiłem tego piłkarza...chyba przez to, że grając w Athletico strzelał bramki Realowi!...zerknąłem na wikipedii na jego statystyki - w 59 meczach dla Chelsea strzelił tylko 8 bramek. Jak na napastnika tej klasy to porażająco słabo...mam jednak nadzieję, że w meczach z Barca podtrzyma swoją skuteczność...yyy nieskuteczność:):)
0
Za czasów Mou'a w Chelsea trawa była dłuższa bo coś musiał jeść!
0
Ogólnie za Bayernem nie przepadam ale będę im kibicował za trzech!!
0
Galacticos
Mou to Twój wujek czy jakaś bliska rodzina??...podobnie jak on wszędzie widzisz spisek i prowokacje!!!
0
Powiedział prawdę...Real to wielki klub ale ich gra...cóż, chyba tylko kibicom Realu się ten cyrk na kółkach podoba!!
0
Dzisiaj tacy ludzie to skarb!!! LEO jesteś WIELKI!!!
0
Spadłem z łóżka po tym golu...przez kilka dni uśmiech nie schodził z twarzy!!!
0
FCB-kat
Na środku obrony zagrają Puyol i Mascherano....obaj są w formie i rytmie meczowym!
0
Radek Barcelona
Dokładnie!!! Nic dodać, nic ując...Chelsea w ostatnich 2 meczach arbiter pomógł przy bodajże 2 albo 3 bramkach, coś na wzór Realu..nic nie grają a wygrywają!!
0
FanRealu90
Jasne,że nie ale nie bez przyczyny o CR mówi się,że spala się ważnych meczach...zobaczymy jak obaj zagrają teraz w półfinałach
0
Sezon się kończy i doskonale widać jak brakuje Davida Villi...Messi 63 bramki a drugi Fabs 15 i za nim Xavi 14 - de facto środkowi pomocnicy!! Sanchez zły nie jest ale mnie do końca nie przekonuje...zobaczymy jak sobie poradzi w końcówce sezonu w ważnych meczach...spodziewałem się po nim trochę więcej...brakuje mi indywidualnych akcji, chłopak ma technikę ale nie odciąża Messiego itp. A kimś takim jest właśnie Villa, podanie na skrzydło i rajd na bramkę - sam potrafi rozstrzygnąć losy meczu. Z Sanchezem i Villą bylibyśmy znacznie mocniejsi! Pedro w tym sezonie słabiutko...dobrze,że mamy Cuence...chłopak jest niesamowity
0
FanRealu90
CR mało fauluje i głupi nie jest...raczej kartki już nie złapie
0
CheGuevara
Przecież on już niejednokrotnie ośmieszał obronę Realu i strzelał im mase bramek a CR...cóż, strzela dużo bramek słabszym drużynom, mniej tym lepszym, oddaje dużo strzałów aby cokolwiek strzelić ale bez niego Real miałby dużo trudniej...obaj są świetni ale to Messi robi różnice, jego grę, podania, dryblingi nie da się porównać z CR!!
0
Xavi6:)
Takie teksty tylko świadczą o tym, że ktoś jest bardzo ograniczony umysłowo i raczej się to nie zmieni albo.... ma 10 lat i jeszcze dorośnie i zmądrzeje!! Zwłaszcza, że są to słowa wypowiedziane przez kibiców Los Blancos, którzy co jak co ale w tym sezonie powinni dziękować wszystkim w koło za to jakie miejsce zajmują w tabeli
0
Ranker
Zgadzam się!
Lubię Pedro ale ile można czekać na jego powrót formy...Cuenca potrafi zakręcić obrońcami, u Pedro dawno tego nie widziałem
0
Idę dalej oglądać jak małpa skacze przy linii bo nie chcą ją na boisko wpuścić...jak ja lubię te mecze Realu...wiocha, syf i błazenada - bezcenne!!
0
Markus32]
A kiedy oni grali przyzwoitą piłkę?? Bo ja nie pamiętam ale to chyba dawno było...oni powinni być 10 pkt za nami
0
Maciek
Musieli by wymienić najpierw całą "królewską" komisję....
0
kochamUnited
A komu kibicujesz....czyżby Twój wielki klubik nie grał już w LM...wow, tak wymiatają w lidze a cieniasy ze średniakami dostają w pucharach...teraz derby z City, które się rozkreca, dziś Norwich rozjechali 6-1...teraz pewnie powtórzą wynik z Utd...hahahahah
0
Znowu cyrk do Madrytu przyjechał...uwielbiam jak się tak błaźnią!!!:):) czekam na remis...może się Sportingowi uda!!!!!!!!!
0
NaZawszeBarca sobie jaja z Was robi a Wy go minusujecie...zero poczucia humoru
0
Czaja07
Nie zgadzam się z Tobą w jednym...karny się Realowi nie należał a sędzia po raz kolejny dał się nabrać. Owszem w 7 min faul ewidentny ale późniejszy już takim nie był...po prostu się zawodnik wyłożył. Pozdr
0
Jak mało kiedy oglądnąłem mecz Realu z Athletico...i nie mogę się nadziwić jakim cudem wygrali tak wysoko przy tak beznadziejnej grze (zresztą kilka ich w tym sezonie widziałem ale żadnego do końca - szkoda słów na opisanie ich gry), jakim cudem znowu dostali karnego i jakim cudem oni prowadzą w lidze!?!?! Czy ktoś mi wyjaśni te "madryckie ligowe cuda"...
0
Nikt się nie spodziewał a Real stracił 6 punktów. Pomimo małych szans na obronę tytułu trzeba wierzyć....nothing is impossible!
0
Ale by była wojna jakby tak arbiter nie uznał bramki dla Realu...już by więcej meczu Realu "królewska" komisja nie dała poprowadzić, bo jak się nie gwiżdże pod nich to się meczów Realu nie prowadzi!!