Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tytułem najlepszego bym się wstrzymał, Leo ma 24 lata i wiele lat pracy jeszcze przed nim ale już zbiera żniwo swej pracy:)
0
Czytając niektóre komentarze pod tym newsem zastanawiam się czy aby przypadkiem nie ma ktoś minusowego IQ!! Naprawdę niektóre komentarze powalają....głupotą!!!!!
0
Dżozek
Hahahha.......
Kibic Realu twierdzi, ze CR jest lepszy niż Messi, bo gra lepiej w reprezentacji?? Którrej? Chyba nie Portugalii!! Oglądam ich mecze i nie widziałem tam żadnego super wybitnego zawodnika...no chyba, że siedział na ławce to mogę zrozumieć!! Ma lepsze statystyki....jakie?? bramek z karnych????????
0
I to panowanie nad piłką....wraca nam do formy Iniesta!!!!!
0
Galacticos
Haahahahahhhha....dobre -> CR jest skrzydłowym, nie napastnikiem...ale walnąłem śmiechem!!! Jeśli nie oglądasz "kibicu" meczów swojej drużyny to wiedz, że CR gra w Realu jako napastnik a to, ze wychodzi jako skrzydłowy i się cofa to mu wolno...CR oddaje najwięcej strzałów spośród wszystkich zawodników Realu!!! Swoją niewiedzą się tylko ośmieszasz!!!!!!!!!
0
I jest wielkim i oddanym kibicem Realu Madryt!!!
0
kamil27
piszesz tak bo pewnie tylko ten mecz widziałeś!!
0
hahahahahhahahahahahahahahha....to moja opinia!!!
0
Zmiany w sędziowaniu zacząłbym od zmiany nazwy z RFEF - Real Federación Española de Fútbol na bardziej obiektywną bo już sama nazwa mówi za siebie!!
0
znawcafutbolu
szpaler możecie dostać a i przy okazji zobaczyć jak grają prawdziwi mistrzowie!!
0
Dzisiaj Llorente...za kilka miesięcy DAVID VILLA!!!!!!!!
0
To się dzieje w lidze już od kilkudziesięciu lat...z RFEF MADRYT nikt nie wygra....a najlepsze jak kibice Realu jechali po Barcelonie, bo im sędziowie pomogli 2 czy 3 razy a tu proszę, sędziwie wygrali ligę dla Realu!! Który to już raz, czemu nie pomogą innym? Jakoś Valencji, Mallorce, Bilbao nie pomagają...dziwne, ze akurat wszystkie te drużyny są krzywdzone podczas meczów z Realem, który gra taki piach, że aż oczy bolą...Barca w gorszej formie traciła punkty a Real w jeszcze gorszej zdobywa regularnie po 3 pkt. Jednak jest to taką normą, że kibic Barcelony się słowem nie może odezwać bo zaraz najazd hala-dzieci z podwórka i przegadywanie....a jka coś nie idzie po myśli Madrytu to Uefallarato, Fifallarato, Ufollarato... Nie ma chyba bardziej żałosnego klubu na świecie niż najwspanialszy, największy, najukochańszy klub generała F. Real (Federación Española de Fútbol) Madryt!!!!
0
MessiKa
Używając takie słowa jak te, które użyłeś łamiesz regulamin!! Weź to pod uwagę, bo czasem emocje człowieka poniosą a możesz dostać bana...
0
mpower
Jak by nie było nie chciał bym aby mój klub szkolił taki hipokryta i i****a...jego zachowanie szok!! Tylko w Realu są w stanie takie coś tolerować ale po nich można się wszystkiego spodziewać!!!!
0
Oglądnąłem mecz Realu i co....? Poziom? Chyba jeszcze przyzwoitego meczu nie widziałem w wykonaniu Realu w tym sezonie, jakim cudem oni prowadzą w lidze?? Sędziowie znowu dali popis! Zresztą, to już norma i nikogo nie dziwi...Teraz Mou będzie znowu czekał na sędziego po meczu...aby mu pogratulować. Nie wiem jakie pieniądze ktoś wykłada na to ale na pewno duże, nikt za darmo by się nie zbłaźnił tyle razy w sezonie. Fajnie, że w lidze gra 19 drużyn + 1 drużyna sędziowska RFEF MADRYT!!!! Tłumacząc: Real Federación Española de Fútbol...i wszystko jasne
0
Przemko78
Szkoda tu nawet pisać takie informacje...cały sezon tak wygląda:( Nie spodziewam się poprawy z ich strony...mam nadzieję, że dzisiaj zagramy dobry mecz i wygramy!!!
0
nie wiem po co tu wchodzą kibice Realu i się pienią?! Cały czas tylko wypisują jaki to Real piękny, szlachetny a mnie się niedobrze robi jak takie coś czytam bo znam historię hiszpańskiej piłki i wiem jak to było z tym "wielkim Realem, najlepszą drużyną XXI wieku"...nazwać tamte czasy skorumpowanymi to lekkie słowo!! Ale czasu już nie cofniemy a Ci co kibicują Realowi...cóż, ich sprawa. Ja bym się spalił ze wstydu jakby mój klub miał taką przeszłość ale są tacy, którzy są z tego dumni!!
Wchodzę tutaj aby poczytać wiadomości o Barcelonie, komentarze czytam aby poznać punkt widzenia różnych kibiców Barcelony a tu najazd desperatów Los Blancos! Polecam pisać na rmpl...tam jest portal takich ludzi!!
0
Miło czytać wywiady ludzi, którzy są z tym klubem związani sercem:)
0
Kozak Villa będzie jeszcze podstawowym napastnikiem w kadrze Hiszpanii na Euro...zobaczycie!!
0
Królewski94
A jak wam generał załatwił naście trofeów to co?? Uczciwe to było??
0
flicka
A dlaczego nikt nie pisze o czerwonej kartce dla Lassa w ostatnim GD (ewidentna druga żółta)...POR QUE??
0
Jaca real madryt
Dobre 13 lat...mamy tu kolejnego fanboya CR i spółki. Niech się tylko mama dowie, że siedzisz tak późno przed komputerem!! To już kompa nie zobaczysz...hahahahahahhahahhaha
0
Jaca real madryt
Tak?? A Di Maria, Marcelo wymuszający karny w GD,król divingu Ronaldo? Co chwilę się jakiś w polu karnym przewraca i karne z kapelusza dostają! Ty chyba pomyliłeś drużyny jakim kibicujesz...Messiego to koszą w polu karnym równo z trawą i nic. A CR mucha do oka wpadnie to od razu karny!
galactico!
Pepe cierpiał najbardziej na decyzjach sędziego? Najgłupszy komentarz jaki chyba widziałem w ostatnim czasie, jak nie masz go czym bronić to nie broń!!!
0
Nie wyobrażam sobie tego Pana w Barcelonie po słowach jakie padły z jego ust w kierunku Mistera. Każdy zawodnik ma jakieś problemy ale nie każdy obwinia za nie cały świat i innych ludzi!! Znając Pepa i jego szacunek do ludzi nie zdziwiłbym się jakby się umówili razem na kolację i wszystko przedyskutowali jak to miało miejsce po ostatnim meczu w Leverkusen z byłym trenerem FC Kopenhaga.
0
Niech odpocznie w przerwie reprezentacyjnej...na Euro jeszcze zagra a do końca sezonu sporo meczów. Bez Xaviego gra nie jest tak płynna, do jakiej nas Barcelona przyzwyczaiła.
0
Może tam się rozwinie!
0
Xaoo
Jak to jakie?? Przecież poza finałem CdR regularnie przegrywacie lub remisujecie z Barcą...doszło do tego, ze remis 2-2 na CN już jest dla was sukcesem jak MŚ. Tak oceniam zachwyty itp. jakich niejednokrotnie byłem świadkiem czytając artykuły na różnych stronach kibiców Realu
0
Xaoo
Bolą porażki, bolą...szkoda mi jednak tych wszystkich drużyn w tym sezonie, które skrzywdzili sędziowie-kibice Realu w meczach z nimi:(
0
RealOnly
A ja bym to jeszcze inaczej ujął...coś co Real ma od gen F. już od dawna!!
0
paulina.cule
Wiesz jaki jest ostatnio największy sukces Realu??
Remis z Barcą 2-2 na CN...tyle zachwytu po tym meczu jakby LM wygrali...haha