Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boję się, że taki piłkarz jak on może źle wpływać na atmosferę w drużynie a niejednokrotnie pokazał, że do tego talent też ma!!
0
Pique już taki jest, że jak jest szum wokół jego osoby to nie wychodzi mu to na dobre a niewątpliwie związek z Shakirą budzi zainteresowanie całego świata więc może coś w tym jest, że jednak ma to wpływ na jego formę
0
3-0 i 4 bramki Messiego!! Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych:):):) -_^
0
Zaginiony??...bez obaw, Chuck Norris go odnajdzie!! -_^
0
RedBeats
Owszem, jest dobrym trenerem...podobnie jak Benitez, Moyes, Pellegrini i wielu, wielu innych...Bielsa wg. mnie jest jednak lepszy. Nie znaczy to jednak, że jest najlepszy bo Fergusonowi może buty czyścić pod względem trofeów!! Ot, taka mała różnica!!
0
Wydaje mi się, że jednak Cesc nie zagrał na swoim poziomie i chyba nie tylko mi...dla mnie był to jeden z jego słabszych meczów w tym sezonie
0
Każdy zna możliwości Pedro...pomału wróci do swojej najlepszej dyspozycji, kontuzje zrobiły swoje ale jeszcze będziemy się cieszyć z jego bramek i coś mi się wydaje, że może to być już dzisiejszego wieczoru:)
0
A uznanie Wengera najlepszym trenerem?? To dopiero jakieś wariactwo nie mające pokrycia z rzeczywistością!!!
0
Pomimo wszystkich przeszkód jakie mamy w tym sezonie trzeba walczyć do końca...życie pisze najwspanialsze scenariusze!! A sprawiedliwości musi stać się zadość!
0
Xavi ma 13 bramek!!
0
Przed rozpoczęciem sezonu myślałem, że rekord Cesara Leo pewnie pobije w przyszłym sezonie a tu proszę...zanosi się na to, że już niedługo!! Coś niesamowitego!
0
Mourinho...dobry trener, zły człowiek...idealnie pasuje do Madrytu pod tym względem. Zawsze tak sobie ich wyobrażałem...pod płaszczykiem elegancji kryje się chęć zniszczenia każdego, kto stanie im na drodze ale to wina mentalności ludzi związanych ze stolicą i ich odwieczna pogarda dla Kataloni
0
Królewski94
Nie masz 100 % pewności, ze nie maczał w tym palców!!! Jakoś dziwnie za jego panowania i wsparcia poszli najbardziej do przodu
0
Królewski94
Rozumiem, że wolisz też Hitlera, Stalina, Mussoliniego itp. oni też byli showmanami byle się popisać całemu światu i osiągnąć prywatne korzyści... dlatego ja takimi gardzę, bo są z tej samej gliny urodzeni i gotowi szkodzić innym dla swoich korzyści!!
0
Swoją drogą po meczach jakie widziałem w wykonaniu Realu w tym sezonie nie wydaje mi się aby sędziowie dali zabrać zwycięstwo Realowi...Pep głupi nie jest i wie co mówi...ale to się dzieje od kilkudziesięciu lat z taką różnicą, że teraz można o tym powiedzieć i poza groźnymi minami z Madrytu nic więcej się nie stanie...kiedyś było znacznie inaczej:(
0
Królewski94
Jest różnica między sporadycznymi pomyłkami na korzyść Barcy a systematycznymi, regularnymi pomyłkami na korzyść Realu...od 50 lat!! Kto się ligą hiszpańską interesuje od dawna i ogląda mecze wie o czym piszę!!!
0
Abidal to fantastyczny człowiek. Mam nadzieję, że wróci do pełni zdrowia:)
0
maximoff
Jesteś chyba niedorozwinięty...po co takie g...o tu wrzucasz z tej badziewiastej strony!!
0
Messi jest jedyny w swoim rodzaju...CR tez jest wybitnym piłkarzem ale porównać się ich nie da! Niektórzy na siłę chcą zrobić z CR najlepszego piłkarza na świecie i mają do tego prawo ale on nie robi takiej różnicy jak Messi....Leo jak dostanie piłkę to inaczej niż ostrym faulem się go nie zatrzyma a jak jest w formie to kiwa kogo chce!! Nie chcę nikogo urazić ale CR nie jest w stanie tak grać jak on...musi oddać multum uderzeń aby strzelić ale statystyki też ma powalające. Jednak nie każdemu się podobają skakania i machania nogą nad piłką...nie wiem jak Wy ale mnie to trochę bawi, jak tak patrzę nad na jego "wiatraki". Ma jednak dobrze ułożoną stopę...i strzela celnie z daleka . Dlatego podobnie jak Messi jest wielki ale Messi największy!!!
0
Mam nadzieję, że będzie się ciągle rozwijał, zostanie jednym z najlepszych skrzydłowych w przyszłości i poprowadzi Barcelonę do kolejnych sukcesów!!!!
0
Czyżby Busi nie chciał w wieku 16 lat do Arsenalu Pani Wengerze??? Dla niektórych Barca to obsesja!! A Arsenal się sypie....Arsene chce do sądu City pozywać bo chcą Robina ściągnąć a sam kradnie zawodników na potęgę...oczywiście Barcelonie!!
0
Szkoda chłopaka!!! Niesamowity talent...jeden z najlepszych młodych rozgrywających jak nie najlepszy!!!!!
0
Sędziowie sędziują jak sędziują bo boją się, że dopadnie ich Mourinho w ciemnym zaułku podziemnego parkingu na stadionie! I wszystko jasne
0
BRAWO!!! Pep trzyma poziom a Mou...jest idealnym odzwierciedleniem 110 letniej historii Realu...tak prawie na 110 lecie klubu!!
0
"(...) są tacy sami, jak ja" - nie ma drugiego takiego hipokryty jak on!!
0
Ci co nie mówią o sędziach później mówią o nich...ci co mówią o sędziach później za nimi chodzą!!! Ciekawa zależność...
0
Jak już mają dawać czerwone to niech to robią...a nie odstawiają głupie cyrki jak w ostatnich GD i faul wychodzącego na pozycję Messiego przez Lassa!! Jak widać są równi i równiejsi...a Pique, może wreszcie weźmie się do roboty bo ostatnimi czasy gra słabiutko
0
Galacticos
Dokładnie ale jednak Messi jest bliżej niż Ronaldo...CR gubi to, że grał (gra) zbyt egoistycznie a to niestety nie pomaga drużynie. Pamiętam początki Ronaldo w reprezentacji czy też w Man Utd, miał nieszablonowy drybling, który jednak z czasem zatracił.
0
Uwielbiam ten jego spokój przy strzałach...byłem pewien, że nie strzeli na 1-0 a tu proszę jaki lob....ręce same się do braw składały!!
0
Galacticos
Powiedz mi jak można uwielbiać, "kochać" takiego kogoś jak CR?? Szanuję go jako zawodnika, bo jest bardzo dobry, strzela dużo goli (ilość oddawanych strzałów tu pominę - ale pewnie rekord) ale zaraz być "fanboyem"... nie wiem jaki nienormalny porównał go swego czasu z Bestem jak on nawet 20 % nie ma z jego dryblingu