0

@juliancarax
Rano widziałem fajne zdjęcie na demotyw. czy coś w tym stylu, gdzie kobieta mówi: "Sama nie wiem co chcę ale jak tego nie dostanę, to wpadnę w szał".....i jak tu Was zrozumieć kochane Panie:):)

0

Asysty są tak samo ważne jak gole...a Messi jak nie strzeli to stworzy sytuację genialnym podaniem!!

0

Najlepsza drużyna musi mieć najlepszego generała:)

0

A mecz Realu na Mallorce ktoś widział...można by śmiało przypuszczać, że ktoś za tym wynikiem stał!! Jak się coś takiego widzi, to trudno twierdzić, że Real na to prowadzenie uczciwie zasłużył...zwłaszcza jeśli normą kiedyś była pomoc ścian dla Realu!!

0

Więcej tu komentarzy kibiców Realu niż Barcy a jak to mówią: winny się zawsze broni!!

0

weed
Jakby nie te "okoliczności" to Mourinho nie miałby ani jednego pucharu LM i nie pracowałby w Realu, a wcześniej w Interze czy Chelsea

0

Real gra beznadziejną piłkę ale cóż...ilekroć siadam przed telewizorem i chcę zobaczyć dobry mecz a jest akurat mecz Realu to po 15 minutach mam dość! Więc nie piszcie bzdur, ze Real prowadzi bo zasłużył...mają dużo szczęścia, my mniej więc jest jak jest...czasu nie cofniemy a użalać się nie ma sensu. Jak wygrają ligę to nie przez taki znowu przypadek...ale jakość tych wygranych pozostawia duży niesmak. Mam jednak nadzieję, że wygra Barca

0

Aryon
Fart to był an SB...że na 2-1 tylko się skończyło

0

Aryon
Kto przez 3 ostatnie lata się pienił, nie wychodził na konferencje, zmyślał, ze Barca bierze doping itp...całe to wasze madridismo czy jakoś tak to żal opisać...a lige 2006/2007 ktoś pamięta co się wtedy działo...pewnie nikt z Madrytu

0

HubiMator
W pierwszej nie powinniśmy być a w drugiej powinniśmy a nie byliśmy!! Weź to pod uwagę

0

Aryon
Ręka Higuaina była, są ujęcia z kamery za bramką a tam widać już ewidentnie...sędzia mógł tego nie widzieć więc ja bym mu to odpuścił ale nie piszcie bzdur, że ręki nie było

0

CescFàb
Były kiedyś zdjęcia na necie jak ten arbiter na plaży w koszulce Realu spacerował więc czego się spodziewać...wszyscy wiedza co jest grane ale nikt i nic z tym nie zrobi bo po co...oni tak sędziują od początku GD, byle zawsze wygrał Real

0

TomReal
Dobre...".trzeba żyć teraźniejszością a nie historią"...każdy wie jaka jest ta wasza "historia"...najlepszy zespół z Di Stefano i...tajemniczą ręką która wygrywa trofea dla Realu!

0

ale Pepe to jest gość!!...śmiech na sali, on już ma tak zaprogramowane, jak tylko coś go uderzy to pada i zwija się z bólu...czekać kiedy zacznie się przewracać po kontakcie z zawodnikami Realu!! hahahaha

0

szkoda gadać...ale dopóki nie będzie powtórek to pewnie dalej tak będzie:(

0

Jakby nie wiele strat piłek przez dos Santosa to powiedziałbym, ze zagrał super mecz...jeszcze dużo pracy przed nim ale potencjał ogromny. Będą z niego ludzie

0

Mam!! Puyol rozegrał w pierwszej drużynie Barcelony 537 meczów a w lidze 358. Liczę,że w tym sezonie on także pobije rekord Migueliego i będzie drugi po Xavim pod względem ilości spotkań dla Barcy!!! Brakuje tylko 13 meczów:)

0

Orientuje się ktoś ile ma Carles rozegranych meczów dla Barcy?? On też zasługuje na pobicie rekordu Migueliego

0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego!!

0

Na serio to na dzień dzisiejszy nic Ci nie grozi

0

Barca244
Nie!!...jak Cię nakryją to biorą komputer a Tobie grozi do 10 lat więzienia!

0

To nie wina Barcy,że tak się mu kariera potoczyła tylko zdrowia zawodnika...teraz nawet w słabszych klubach sobie nie radzi...w Anglii gra się ostrzej więc mógł mieć większe problemy

0

Przez kilkanaście lat Real zdobywał trofea "pod stołem"...a teraz kibice Realu krzyczą najgłośniej o niesprawiedliwości...hahahaha i jeszcze nazywają kibiców Barcy hipokrytami. DOBRE!! Ja bym się spalił ze wstydu jakbym był kibicem klubu o takiej przeszłości...na szczęście nie jestem:)

0

Jeszcze jedno...spadek rzutów karnych dla Realu o co najmniej 50 %!

0

Wprowadzić powtórki i wyrzucać wszystkich brutali oraz symulantów!! Takie rozwiązanie pomoże...i do tego unikniemy w końcu przepychania Realu w tabeli ligi przez sędziów i okradania rywali z goli. Może chociaż raz wygrają ligę uczciwie!!!

0

Tito uczestniczy w treningach więc mam nadzieję, że nie zostawi Pepa samego...są zdjęcia na oficjalnej Barcy, gdzie jest również Tito sfotografowany:)

0

madridistaMAX
Tak jak Karanka za Mourinho w REalu...Mou bez Karanki nie istnieje..nawet na konferencje prasowe boi się iść...taki trener. Dobrze,że mu Perez w tym sezonie załatwił sędziów bo by co 2 mecz przegrywał z tą swoją "wspaniałą grą"...remontada się podniecają..ahhahahhhahah

0

Zgadza się ...Real gra do końca, czasem pomoc przyjdzie spoza drużyny ale gra. Ma więcej szczęścia niż my ale i determinacji...jednak liga się nie kończy, są młodzi, głodni gry i należy dać im szansę jak. np TELLO, THIAGO...niech grają i się ogrywają bo sam Puyol, Xavi, Messi, Cesc, Iniesta tego wózka nie pociągną. Gra cała drużyna, przegrywa też....kontuzje były i będą częścią tego sportu...ja wierzę w tych chłopaków i trzymam za nich kciuki!!! Po każdej porażce drużyna wraca mocniejsza...nic tak nie uczy jak porażka!!

0

Ale Madryt zieje nienawiścią do Barcelony...nie dziwne,że tak chamsko grają podczas GD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?