0

Aryon
Chyba nie masz na myśli rm.pl!! Bo jeśli tak to nie wiem czy jest lekarz, który Ci pomoże...takiego chamstwa jakie jest tam nie sposób spotkać. Kasują tam każdy wpis oczerniający Real ich działania...jak za gen. Franco, Kim Dzong Il też za szerzenie prawdy ludzi karał. Więc zastanów się 2 razy zanim napiszesz coś totalnie głupiego......brak słów!!!!

0

Niiiieeeeeeeeeeeeee!!! Może i nie jest wybitnym piłkarzem ale jest ważnym ogniwem tej drużyny:) Mam nadzieję, że to bujda!!

0

On ma IQ wartości numerka na koszulce....pamiętne słowa G.Besta - mają jednak odzwierciedlenie w rzeczywistości!! Jak nie trzeba to zawsze on się wypowiada

0

Mógł się jeszcze zapytać w jakim stylu on wygrywał LM a w jakim Barca!! Mam nadzieję,że więcej takiej piłki nie zobaczę ale niestety Mou na emeryturę się nie wybiera:(:(
Po jego wypowiedziach widać, że zazdrość go zżera...cały Mourinho

0

Xavi - największy reżyser gry jaki kiedykolwiek pojawił się w Barcelonie i być może na świecie!! Polecam dokument "XAVI 550 PL", wspaniały film dzięki któremu można zrozumieć wielkość klubu jak i tworzących go piłkarzy!!

0

MES QUE EN CLUB!!! Słowa mówią same za siebie!!

0

Popieram!!!

0

ech...teraz to jest mi to zupełnie obojętne czy ten turniej wygramy czy nie...przez ten turniej znacznie więcej stracimy niż zyskamy....posiadanie takiego zawodnika jak Villa jest bezcenne!!!

0

Teraz trzeba mu okazać wsparcie bo bez tego będzie mu cholernie ciężko...gra się nie kleiła i do tego taka kontuzja...ufff. A to najlepszy strzelec w historii dla reprezentacji Hiszpanii!! Mam nadzieję, że zobaczymy go na Euro 2012!!!! Jak nigdy trzymam za niego kciuki...wracaj szybko!!

0

Mam nadzieję, że to nie będzie aż tak poważne....f**k, bez niego będzie o wiele trudniej:(
De..11 bierz du*ę i idź mazać się ze swoimi kolegami z realu na inną stronę...wiesz o czym piszę!! Tak zmarnować talent za 96 mln to tylko real umie!!!!!

0

IceMan
Z powtórki tak można było wywnioskować:) Wyobraźnia działa

0

To zdjęcie na samym dole z klęczącym Ronaldo po prostu powala!!!!

0

Cały Dani:):):)

0

Fajne zdjęcie....

0

Ulubiony zawodnik mourinho!!

0

Mecz arcyciekawy...dużo lepsze zachowanie piłkarzy...no poza Pepe, który ewidentnie w I połowie chciał kopnąć Sancheza - widać w nim bestie jak się w oczy spojrzy:( nie pasuje on do Realu!!
Zachowanie Mourinho na + jak przed meczem podszedł do Tito a wcześniej przywitał się z Pepem, widać rozumie, że nienawiść i wzajemna wrogość to nie klucz do sukcesu!! Kolejne zwycięstwo Barcy:):) Fantastyczne!!!!!!!!!!!!!!

0

KamilDM
100 % racji, dokładnie tak to wygląda a najlepsze, że tak samo robi Perez i cały zarząd...ba, im to nawet odpowiada...w końcu nie po to gnębili Barcę z gen.F na czele aby teraz odpuścić:( żałosny klub a potem robią sztuczne afery wokół Barcy bo nie potrafią uczciwie nas pokonać!!

0

morphi
A jak oni czytać nie umieją?? :) Chociaż skoro piszą to chyba wiedzą co...albo nie, skoro takie głupoty wypisują!!

0

Mam nadzieję, że będą grali w Barcelonie z sukcesami:)

0

Proponuję utworzyć osobną stronkę w przedziale wiekowym 1-15 lat, może uniknęlibyśmy czytania, niektórych żałosnych komentarzy - kłótni...

0

Rooney!!...Messi miał ładniejsze bramki a Neymar...cóż, liga brazylijska to nie ta klasa co La Liga i Premiership

0

Gramy u siebie, będzie dobrze!!!!

0

Nie da się wszystkich meczów wygrywać i cały czas...kiedyś musiało przyjść to rozluźnienie i gorszy czas ale oni dobrze wiedzą, co robią źle i w końcu zaczną grać jak nas do tego przyzwyczaili. Trzeba wziąć pod uwagę, że drużyny La Liga nauczyły się jak grać aby utrudnić nam życie. Kilka meczów już było takich, w których drużyny grały przeciwko Barcelonie w podobny sposób. Jak jednemu się uda to potem to powielają ale prawdą jest też, że mamy wyjątkowego pecha w tym sezonie!!! Bramki tracone w końcówce czy minimalnie chybione strzały....w końcu karta się odwróci!!!

0

dedee
Ty sobie nawet sprawy nie zdajesz jak Katalończycy są za swoją drużyną, nie bez powodu nazywają ją Dumą Katalonii więc jeśli miałeś na myśli Hiszpanów to wierzą mocniej w tą drużynę niż TY!!! Miałem okazje być tam i widziałem jak oni żyją tym klubem...nie bez powodu napisano, że mogli głosować kibice Espanyolu!

0

Z taką grą na pewno...okaż chłopie trochę pokory i weź się do pracy, bo formą nie zachwycasz

0

Ja uważam, że skoro ma Villa jakiś problem z nogą to Pep woli go oszczędzać i stąd mniej minut na boisku...głupie te gazety są ale w końcu o czymś pisać muszą a niektóre rozhisteryzowane dzieci zaraz to czytają i robią z tego nie wiadomo jaki szum!!

0

stifler111
A czego się spodziewałeś po takim kibicu realu?? Rzadko się takie beznadziejne przypadki trafiają ale się trafiają...frustrat mało wychodzi z domu to potem wylewa agresję przez klawiaturę. Najlepiej tam nie wchodź, ja aby czasem coś poczytać o rywalu to na los blancos wchodzę, tam to kultura dużo większa niż na tym syfie rm.pl!!! Więc jak musisz to najlepiej tam sobie wejdź!

0

Hehe...tyle mu mogę odpowiedzieć:) Z całym szacunkiem dla Pelego i ligi brazylijskiejj...teraz jest tam dużo bardziej wyrównany poziom niż wtedy...

0

Bez odpowiedniego trenera nic nie wygrają! Czy oni tego naprawdę nie widzą, że zatrudniają kogo zatrudniają!?

0

Berlusconi?? Za co... chyba jakiś żart!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?