Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wenger to by młodzików wyciągał, jak się coś powie to zaraz krytyka i oburzenie więc czego się tu spodziewać, nie ma drugiego takiego trenera z takim ego... no może Mou
0
Welcome at HOME! Nareszcie
0
Aż mnie ciarki przeszły jak zobaczyłem nagłówek. Ciekawe jak to wszystko będzie w przyszłym sezonie wyglądało
0
JWRJWR
Tacy sa tu i u Was tez, a najwiecej na rm.pl...na losblancos powoli wkraczaja!
iniesta2010
My wchodzimy na ich strony, oni na nasze bo w koncu wszyscy kochamy ten sam sport i tym zyjemy!
0
Niech rozegra fantastyczny sezon, zdobędzie króla strzelców a potem wróci i stanowi o sile Barcelony!!
0
Fajny filmik!
0
Pique to mnie rozpierdzi*la! Zaje*ista fotka, już jedno takie poszło w świat ze Zlatanem:) hehe
0
Arab89
Prawdziwy kibic interesujący się piłka wchodzi gdzie może i czyta co może, na tym to polega! Nie zawsze jednak warto czytać komenty pod newsami, bo można się niemiło zaskoczyć. Aczkolwiek bardzo rzadko wchodzę na strony Realu, bo nie rozumiem większości kibiców Realu. Maja dziwne podejście! Lubia jechac równo zwłaszcza po Barcelonie....poprawka, tylko po Barcelonie i to takie głupoty wypisują, że sami chyba sobie sprawy z tego nie zdają! NO ale i tacy się trafiają...moi koledzy, którzy kibicują Realowi to zaje...goscie i nie ma problemu, że ja za Barcą oni za Realem!
0
luco77
Kolego chyba nie wiesz co piszesz...nie ważne czy ktoś kibicuje 1, 2 czy 10 lat. Wazne jak do tego podchodzi, bo może kibicować od roku a będzie to miłość na zawsze! Real madryt właśnie na czymś takim bazuje, kupuje takiego Ronaldo i czeka na kibiców. Jak by nie CR to mieli by znacznie mniej kibiców a im więcej kibiców tym klub bogatszy, wpływy z reklamy większe itp.
Ale mnie tez czasem wkurzają głupie komentarze małolatów
0
JojoFCB
Drugim najlepszym zespołem po Barcelonie jest Man Utd, byli z nami w finale LM oraz wygrali swoja lige, więc nie rozumiem dlaczego ktoś mówi, że to Real jest drugi najlepszy. I do tego z takim futbolem jaki pokazali w zeszłym sezonie to nawet w pierwszej 10 bym ich nie umieścił, bo klasowe drużyny poznaje się po meczach i wynikach z najlepszymi!
0
A może ten Pan kłamie?
0
krajana
Dlatego zawarli opcje pierwokupu, chyba ok. 13 mln E, aby się nie powtórzyła sytuacja z Ceskiem:)
0
łezka się kręci w oku ale jak chłopak pokaże charakter w Romie i zacznie dobrze grać to wróci na pewno! Powodzenia:)
0
Cesc się przyda ale nie jest konieczny, nie w tym okienku to w przyszłym. Arsenal raczej w tym sezonie nie wygra nic szczególnego bo nie ma szans z tak mocnym Man utd czy Chelsea więc po sezonie będzie jeszcze bardziej sfrustrowany aby wrócić!
0
Takiego zawodnika nam brakowało!!
0
Niektórzy, którzy lamentują za jego odejściem i jadą po zarządzie to zwykłe niedouczone młotki!
Ten chłopak musi grać aby się rozwijać! Jest to duży talent ale on musi ciągle pracować bo stanął w miejscu. Jak się ogladało jego mecze z zeszłego sezonu to mi go było naprawdę żal! Bardzo cenie tego chłopaka, ale juz bardziej podobał mi się w wieku 17 czy 18 lat, u nas nie ma szans na regularna grę a z taka dyspozycją jak w zeszłym sezonie to nawet na ławce może mu miejsca braknąć! Mam jednak nadzieje, że rozwinie skrzydła we Włoszech i wróci do nas bo to NASZ BOJAN! I jest tam nie kto inny jak Luis Enrique a znając Pepa na pewno bedzie monitorował tego chłopaka, bo kto jak kto ale Pep umie i chce opierać drużyne na wychowankach
0
Takiego grajka właśnie brakuje!
0
Wenger to jesat tak pieprzni**y, że sam sobie z tego sprawy nie daje. Współczuje kibicom kanonierów, że muszą przez to przechodzić! Robi z siebie nie wiadomo jaka ofiarę, zaraz obwini wszystkich za lata bez trofeów tylko nie siebie, sam w bezczelny sposób naginając prawo do granic mozliwości wyciąga młode talenty od nas a jak mu przedstawiciele Barcy zwrócili uwagę to od razu oburzenie! Nie można nic powiedzieć co nie jest po jego mysli ale jak by nie patrzeć to swoje zarobił, wydoił ile się dało i teraz spokojnie może odejść i pławic się w luksusie!!
0
Barcelona92
Dobra i dojrzała wypowiedź, niech się dzieciak uczy jak mysleć a potem pisać!
0
!CrackCoentrao!
Ej koleś Ty sobie chyba sam sprawy nie zdajesz jaki głu*i jesteś! Ale ubaw jak się czyta takie wypociny, żal Cie ale cóż. Tacy się zawsze gdzieś koło du*y znajdą! hehe
0
I Tevez...poprostu masakra jaki słaby, chyba wrócił prosto z wakacji i dlatego tak grał. Jak juz się do karnego rozpędzał to miałem dziwne przeczucie, że nie strzeli. Ech, szkoda było oglądać!
0
niwrad
POPIERAM! Jakby trenerem był Bielsa to Argentyna miała by PUCHAR! Ten Batista to cholernie słaby trener, już Diego M. uważam za lepszego trenera chociaż Batista pewnie jakieś tam sukcesy z druzyną klubowa musiał mieć , bo jak tu tłumaczyc taki wybór selekcjonera?! Może układziki w federacji wchodzą w grę! Mają to co sobie sami wybrali, Messi i Higuain najlepszymi zawodnikami tamtego meczu...najgorsze jest to, że wchodzi słaba drużyna bo patrząc na grę Urugwaju to można zwątpić!
Przyjdzie trener z głową to i Argentyna zacznie dobrze grać
0
Batista to słaby trener więc czego tu oczekiwać, trzeba nie mieć wyobraźni aby najpierw reprezentacje dać pod skrzydła Mardony (przecież wszyscy już na poczatku jego nominacji wiedzieli czym się mundial skończy i negowali umiejetnosci iego jako trenera) a teraz Batiście! Mają to co sobie sami wybrali
0
matusiak95
Za rok odejdzie za darmo i nie będzie nawet połowy z tego co chcą!
Pozdrawiam wszystkich, miłej nocy -> również drugi, naciskający dzisiaj z dużą siłą front!!
0
zaloguj
Jasnowidz czy co? Skąd Ty wiesz kto jest sezonowcem a kto nie, piszesz na stronie Barcy, że trzymasz za Arsenalem a pewnie jak wchodzisz na manusite czy inne witryny to juz orientację kibicowską pewnie masz inną...naprawdę żal dupę ściska jak się czyta takie pierdoły, wtracasz się w dyskusje, do której nikt by Cię nie zaprosił i jeszcze głupoty wypisujesz. Jestes tu gosciem więc zachowuj się w miare nalezycie bo pewnie jutro ten sam artykuł pojawi się na kanonierzy.com a tam Barca nie ma jak się bronić, jak juz pisałem tam tylko się jedzie po rywalyu w jedną strone i bynajmniej nie po Arsenalu, a za takie słowa jakie tam padają tutaj nawet kibic Barcy dostaje BAN!!
0
krata23
dokładnie...okreslił by się wreszcie to by się to gówno skonczyło a tak ciagnie się dalej!! Juz mają tego wszyscy po dziurki w nosie!
barcafan89
Wenger traci kontrole nad sobą a i ciągnie w dół klub!
0
Blue00 - "Gratuluję przebiegłości w przesiewaniu plotek."
No! ależ mu pocisnąłeś! Jak Ty taki mądry jestes to co Ty tu jeszcze robisz, pochwal się może jakiegoś Nobla już dostałeś?!
0
solter
jak mówiłem, nie jestem za jego transferem ale nie ja podejmuje decyzję, jak słusznie zauważyłeś jest doskonałym playmakarem a według mnie drugi najlepszy po Xavim. Jednak uważam, że grałby w pierwszym składzie, potrzebna by była korekta ustawienia ale najlepsze jest to, że... prawdopodobnie skonczy się jak rok temu, że NIE PRZYJDZIE!! I NIECH TAK ZOSTANIE...szkoda nerwów po jednej stronie jak i po drugiej
0
damian199656
Tak...przyciagamy szczury jak ser pleśniowy, jakby moderatorzy mieli takie podejście jak na innych witrynach to by tak nie było...
szefu91
trafne spostrzeżenie, niestety ale roi się tu od nich jak od mrówek...
i próbuja wmówić wszystkim jaka to Barca zła...szukają wad a nie pozytywów, ale pewnie to są sezonowcy więc za chwilę stąd polecą.
Dobra Rada:
"Najpierw się sprząta swoje podwórko, potem reszte "
0
Solter
właśnie kto to jest Sanchez, jego trzeba dopiero wprowadzić do gry i stylu Barcy, Cesc to nasz wychowanek i ma to już wpojone!! Różnica i to spora