0

dać szanse Thiago a nie kupować w tym sezonie ceska, złapie kilka kontuzji w następnym sezonie, Asrenal nic nie wygra i będzie jeszcze wieksza frustracja i ciśnienie, nie będą mieli porzytku z Cesca ani funduszy na transfery, ManU, ManC, Chelsea, Tottenham się zbroi,a dzieciaki Wengera niech kolejny raz pokażą na co ich stać!!

0

Wykradają młodych a potem chcą zarobić miliony!!! Miałem kiedys do nich szacunek ale już go nie ma i nie będzie, dopóty dopóki ta sz***a Wenger jest trenerem tego śmiesznego klubu...Mam nadzieje, że przez najbliższe 50 lat nic nie wygrają, co jest bardzo prawdopodobne...co roku jest tak samo, buńczuczne zapowiedzi i wielkie G...hahahaha

0

Rossel powinien tam pojechac i wp******* temu dziadowi, tylko oni kradna nam zdolną młodzież. Niech się wreszcie Sandro za niego weźmie!!!

0

marqino

Masz racje!! Każdy z niecierpliwością czeka aż sezon się rozpocznie i będzie rządzić wyżelowany laluś,który aby strzelic jedną bramkę musi piłke ze 20 razy kopnąć i jego równie wielki trener z jeszcze większym ego, który muruje bramke i nakazuje kopać wszystko co się rusza!! Każdy z pewnością na to czeka...a Ty kibicu Realu jak sprzedadzą CR7 to pewnie nie będziesz już za Realem...ach te hala dzieci

0

misiaty7

Musze się z Tobą zgodzić, też ogladałem mecze Villarreal w tym sezonie i Rossi nie jest az tak dobry jakby się komuś wydawało więc uważam podobnie jak Ty, ze 30 mln nie jest wart ale Pep doskonale wie kogo w drużynie potrzeba, jest waleczny, ma serce do gry i nie gwiazdorzy.

0

Toż to on w zeszłym roku nie zrobił nic by do Barcy wrócic...i w tym tez zostanie na lodzie jak się jasno nie określi!

0

Culé a muerte

Im nic nie pomoże, ogladałem raz w telewizji hiszpańskiej jak zmodyfikowano to wideo ale kibicom realu nie przegadzasz...Powiedza Ci, że Barcy pomaga nie tytlko Uefa, Fifa, Fiba, NBA, MLS, Komitet olimpijski ale też telewizja, zaraz Marce za nagrode dla Messiego obrzucą,że popiera Barcę.

0

spain and barca

Róznica, która powoduje, że messi bije na głowę Kryśkę jest taka, że Messi umie dryblować a CR nie!!!! I dlatego o CR bedzie się mówiło tylko i wyłącznie w kontekscie tych 40 bramek, bo za swoją cudowna gre to do historii nie przejdzie! O Maradonie się dzisiaj mówi, o Pele ale nie będzie tak o CR bo on najlepszy nie jest...hehehehehe

Ale masz kompleksy, że tu przychodzisz, idź się wyżyj na swoja stronkę to nawet kibice Realu cie zjedzą FRUSTRACIE!!

0

value

Od razu widać tu kibica Realu, macie tylko jedno w głowie...jedno wielkie G.... . I za co was szanować??? Mam nadzieje, że gracze realu dostana wpier... na treningu reprezentacji, gracze barcy wywalczyli dla tych c*p złote medale MŚ I ME a im jeszcze odwala!

0

TinkyWinky

Ten człowiek nigdy szczery nie był i raczej nie będzie...widzę, że real zatrudnił speców od wizerunku!

0

Nie można tego tak zostawić! Z całym szacunkiem do graczy Realu, ale złote medale MŚ i ME są zasługą przede wszystkim graczy Barcy i świetnie broniącego Ikera ale akurat jego świetnie zastąpił by Valdes czy Reina. Obrona to Pique oraz waleczny Puyol. Sergio jest dobry ale tylko niszczy atmosfere jak to raz próbował podczas konferencji, kiedy siedział obok niego Pique.

Wkurza mnie to jak czytam, że Barca nie zasłużyła na gre w finale CL. Ale jeszcze bardzie wkurzają mnie wypowiedzi graczy realu, że to oni zasłużyli...hehehe śmiech na sali! Jak to kolega CHALLENGER słusznie zauważył Mou ma niesamowity wpływ na swoich graczy, którzy są tak nim zaślepieni, że mogliby przeciwnika połamać i do tego jeszcze by rozpętali burze dlaczego nie przyznano wolnego im! Wstyd mi, że jest taki zespół jak Real. Krzywdził w swojej historii Barcelonę nie raz ale dla nich to nie ma najmniejszego znaczenia, mentalności tych ludzi się nie zmieni, oni sa nastawieni na zwycięstwa nawet po "trupach" dlatego zatrudnili najwiekszego narcyza w historii piłki nożnej, jak to on sam sie nazwał THE SPECIAL ONE- żałosny trener!

Tak więc to co było w zeszłym sezonie to dopiero poczatek tego co się wydarzy. Dopóki trenerem będzie człowiek, który swoje cele przedkłada nad dobro piłki zawodnicy Realu będą grali i zachowywali się jak w ostatnich meczach! Pamięta ktoś zachowanie CR& jak popchnął Pepa czy Sergio R. jak uderzył Puyola. Nawet słów przepraszam nie było z ust samego CR, nastepny wielbiciel swojego wielkiego ego po Mou. Mówią, że Villa udaje czu Sergio, ba nawet, że Messi udaje! Ale co rzrobił Marcelo, rzucił się w polu karnym by wymusić karnego bo inaczej Real by przegrał u siebie ALE TEGO NIE ROZDMUCHAŁ NIKT Z BARCELONY! Di Maria kładł się kiedy tylko mogł, częściej niz dziecko uczące się chodzić! NIe zapominajmy o najwiekszym DIVINGOWCU w historii Premier League - CR7 on nam jeszcze pokaże nie jeden raz co umie najlepiej.

Tak więc nie mozna odpuszczać tego co było, bo jesli ktoś jest zdolny do takich rzeczy to jest zdolny do jeszcze gorszych!!!!

0

Współczuję jego zawodnikom, tożto jakis wariat jest, pokręcony ciołek!

0

MisterGuardiola

pewnie teraz będą rozmowy i go kupią, finał wygrali to maja przewagę bo tylko szaleniec nie chciał by w Barcelonie grać i do tego jeszcze Katalończyk!

0

David_Barca

Według kibiców Realu najlepszym zawodnikiem w finale był oczywiście CR7!

0

Prawda jest taka, że wszystkie drużyny mobilizowały się na mecze z Barca a odpuszczały mecze z Realem: Almeria, Valencia czy Sewilla. To co obrońcy tych drużyn wyprawiali w meczach z Realem to szok, trzeba na własne oczy zobaczyć! Podawali piłkę w swoim polu karnym graczom realu m. in. CR i potem dziwić się, że tyle bramek ten narcyz nastrzelał. Klasę pokazał w meczach z Barcą oraz w lidze mistrzów! Tam to wymiatał...ale palcem w d....Taki z niego superstrzelec!!

0

Klitschko

Jak by Leo grał tak egoistycznie to taż by miał więcej, ile ma Ronaldo asyst, albo zapytam czy w ogóle ma jakieś?? No ile? Zreszta co ja piepsze, jak by Leo grał tak egoistycznie to by go już w Barcelonie nie było. Egoistów i narcyzów to tylko w tym smiesznym Realu zatrzymują!

0

Klitschko

To uważaj, żebyś kloca nie zrobił pod siebie z tego wrażenia!

0

A ja sie pytam po co taki artykuł na tej stronie, jesli nie ma o czym mądrym pisać to nie piszcie! Te słowa były cytowane na rm.pl chyba z miesiąc temu a tutaj dzisiaj...kiedy to powiedział według was, wczoraj?!

0

madrid_the_best

że też takie dziadowate musiało się tu znowu pojawić! Kolejne hala dziecko zakompleksione na całym froncie jak Real, a żeluś nie zasłużył na Pichichi...zasłużył na niego najlepszy obecnie piłkarz.

Najśmieszniejsze jest to, że na stronie madrytu ostatnio wypowiadali się kibice Realu i smarowali po Ronaldo ostro właśnie za to że nie gra jak kiedyś, nie drybluje a na chama strzela bramki co się im nie podoba a tu przychodzą takie ciołki i swoje w kółko...hehehhe szkoda, że tam się nie udzielasz bo by cie wyprostowali mądrzejsi od ciebie

0

Real ma tam chyba swoich ludzi....

0

Powinien dostać porządną ochrzanę od zawodników Barcy, bo dowodu na to co dokładnie Sergio powiedział nie ma i dlatego UEFA go nie ukarała, a to co wyprawia Iker i Real to jest podrzeganie do wojny...po cholere reprezentacji Hiszpanii taki bramkarz, Valdes też jest dobry

0

Yamakasi...

Jak Ci się chce tyle pisać!?!?! Akurat z tym się zgadzam w 100%...

lou

Mądrze piszesz!

Szczęśliwego Nowego Roku!!! Niech będzie lepszy dla nas i Barcy!

0

yamakasi...

Zabawnie jest czytać to co piszesz, zgadzam się z Tobą ale też kazdy ma prawo do swojego zdania...a że jest głupie to świadczy o nim.

Masz za duże Ego i chciałbyś wszystkich pouczać jak mają pisać abyś był szczęśliwy...ogladam mecze Barcy i czasem realu :( i widać kto jest lepszy...ostatnie GD to pokazało!!!!!!!!!1

0

yamakasi...

Zabawnie jest czytać to co piszesz, zgadzam się z Tobą ale też kazdy ma prawo do swojego zdania...a że jest głupie to świadczy o nim.

Masz za duże Ego i chciałbyś wszystkich pouczać jak mają pisać abyś był szczęśliwy...ogladam mecze Barcy i czasem realu :( i widać kto jest lepszy...ostatnie GD to pokazało!!!!!!!!!1

0

HalaMadrit17

17 wskazuje że masz te 17 lat ale w głowie to chyba jeszcze 10 nie osiagnąłeś albo masz jakieś zaburzenia ze wzrokiem. Kryśka nr 1...dobre...wracaj skąd przyszedłeś dzieciaku

0

Polcio7

Masz racje!!! Np. Mikel Arteta - długo chodził od klubu do klubu, nie mogli poznac się na jego talencie a teraz jest jednym z najlepszych pomocników w PremierL i nejlepszym zawodnkiem Evertonu!

0

Hahaha....śmiesznie gada...Barca gra tak już od kilkunastu miesięcy

0

Jest tylko jeden RONALDO...IL FENOMENO!!!!!!!!! Ten to mu nawet do pięt nie dorównuje!!!!!!!!

0

TAKKKKKKKKKK!!!!! ZAWSZE BARCA!!!!!!!!!!!!!

0

BŁAZENADA TOTALNA JEŚLI CHODZI O ZACHOWANIE TYCH PIŁKARZY!!! I TYLE W TYM TEMACIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?