0

włoska krew...bunga, bunga!

0

Pep sie tym zajmie

0

No to nagonka na Gutiego ze strony pseudo-wielbicieli CR się zacznie!!! I o pożegnaniu ze strony kibiców Realu może zapomnieć, oni szybko zapominają o takich zawodnikach!

0

Nie krytykowałem polityki transferowej Pepa ale jak sprzeda Thiago to kupie bilet do barcelony i mu kopa zasadzę!! Toż to wielki talent, tylko szaleniec chciał by go sprzedać!

0

To niech sobie wygrywa trofea z Arsenalem!

0

Takkkkkk....daje wysokie ego znać o sobie!

0

Xabi Alonso i reszta razem z Perezem powinni graczy Barcy po nogach całować przed każdym El Classico bo przez najblizsze 100 lat może nie być takiego pokolenia, pokolenia BARCY! Ale te bezmózgie istoty nie rozumieja tego co Ci zawodnicy osiągnęli, najlepiej skopać ich i sponiżać..to Realowi zawsze wychodziło najlepiej

0

duch toma joad

Ale wypaliłeś z tym "la furia roja"... KeyNew wszystko wyjaśnił, bardzo popularne nazewnictwo, Szpakowski by nie był zdolny do wymyślenia czegoś takiego!

0

I co z tego kompromisu...zaczną sie nowe El Classico i znowu gracze Realu zaczną grac tak jak umieją najlepiej, bo chyba nikt nie wierzy w przemianę Mou!!! lepiej niech będzie nić nieporozumienia między nimi, reprezentacja reprezentacją ale Hiszpania g***o by wygrała bez zawodników Dumy Kaatalonii. A tak jak odpuszcza to to pokażą, że jest wszystko OK i gracze królewskich będą myśleli, że kolejna chamska gra dalej bedzie uchodzić płazem...Myslę dokładnie tak jak Sandro i mam nadzieje, że gracze podpisują się również pod jego ostatnimi słowami!

0

Wprasie angielskiej też piszą o sprzedaży Davida V. Może latek mu juz przybywac nie będzie ale to zawodnik niezwykle zdeterminowany, nie wiem czy Rossi jest od niego lepszy...oby to byłą tylko plotka

0

Najlepszą obroną jest atak!!! I tak włąśnie broni sie real, na wszystkie zarzuty...Sandro dobrze powiedział, że ktoś celowo umniejsza i odwraca uwage od sukcesów barcy ale taka jest taktyka Realu, jeśli nie na boisku to poza nim!!!

0

Dobrze zrobił, miejmy nadzieje, że troche się Real uspokoi chociaż znając Mou będzie chciał jeszcze zaognić całą sytuację. Real już odpowiedział na te słowa, niby nie oni to wszystko rozpętali... Jak dyplomacja nie pomaga to wtedy pozostaje wojna!

0

Rami

Nie wyzywaj chłopaka od idiotów, bo sam możesz nim być! Jak brak Ci kultury to może nie wychodź przed szereg...albo naucz się szanować słowo innych, może Ty jestes kibicem realu?? bo zachowujesz się jak oni, liczy się tylko ich słowo i kazde inne nalezy sprowadzic do poziomu zero!

0

soy17

Wiele różni kibiców Realu od barcelony...wy opłakujecie wszystkie decyzje sedziego, wiecznie poszkodowani a może za słabi?? Kibice Barcy nie wchodza na wasze strony i nie wylewają łez, że Pinto niesłusznie ukarany etc... TAKI REAL JAK CAŁA JEGO GRA, TRENER i KIBICE!!!!

0

Historii stało się zadość, Real nigdy honorem nie grzeszył co pokazał w tym sezonie. łapali się czego popadnie...ale cóż, widocznie trzeba się przyzwyczaić....

ale brawa dla Sandro, prawdziwy Cule z jajami!

0

Szacunek szacunkiem ale on naprawdę nie ma jaj!!! Sagna mówi, że Cesc marzy o odejściu a on sam zaprzecza..poj******

0

rafkop8

Popieram w 100%!!! Osobiście to przez 3-4 dni nie wchodziłem na ten portal, bo już nie mogę tego czytać...przychodzi...nie przychodzi. Toż to totalny bezsens!! Normalnie to każdego dnia tu jestem...ale ileż tak można?? MAM TEGO DOSYĆ

0

1O

Wrzuć to z powrotem tam skąd to wyciągłeś!! Messi i takie coś...a moze to madryckie radio copa cadena taka wiadomość podała

0

- Zapytany o ewentualny transfer do Realu Madryt odpowiada: "W futbolu może się wiele wydarzyć."

Rety...i on to mówi, który deklarował, że nigdy do realu nie przejdzie...czego to ludzie dla pieniędzy nie zrobią!!! To, że był w Madrycie nie znaczy, że nie może powiedzieć tego co mówił wcześniej

0

Jakby Fabs narobił troche dymu wokół tego transferu to by go puscili ale on woli siedzieć cicho, bo jak zostanie to bedzie grał a tak by bramy Arsenalu były dla niego zamkniete.

0

JimMorrisonFCB

Bluzgi lecą pod adresem Wengera, który w pełni na nie zasłuzył i nadal będzie to robił!!

blaugrana2114

Dowiedz się jak to najpierw z Messim było a potem się wymądrzaj, ja Ci tego tłumaczył nie będę bo każdy kibic to powinien wiedzieć!

patryk

Tym niespełnionym talentem był Gai Assulin, chłopak jest młody, ma jeszcze szanse się dobrze rozwinąć ale poszedł do Man City a to nie swiadczy o nim za dobrze...jeśli poleciał na kasę. Tam to on się nie nagra, podobnie było z Gio Santosem, tez odszedł ale z nim to inna historia bo jemu sie spodobało "nocne" życie w Tottenhamie...może pójdzie po rozum do głowy. Oby młody Jonathan nie był taki jak on!!

0

Tylko Mou jest zdolny do takich chamskich zachowań...swoją drogą patrząc wstecz na historie pomiędzy Barcelona a Realem to wg. mnie Mou pasuje idealnie do tego klubu...do celu po "trupach", jeśli wuj Franco pozwoli

0

I niech tak będzie!!

0

gazety tez muszą o czyms pisać i z reguły są to wiadomości wyssane z palca...nie zdziwiłbym się jakby ManC w ogóle nie brało go pod uwagę

0

zaloguj

Przepraszam... ale jakbyś była w naszym położeniu to co, przyjęła bys takie wiadomosci ze spokojem...może jakby to była wiadomość o innym klubie to bym sobie tym głowy nie zawracał ale jak czytam, że znowu wenger ma oko na nasz talent to inaczej zareagować się nie da...sa jakieś reguły przyzwoitości i tych Wengerowi akurat brakuje! Nikt tak podstępnie nie działa jak on...niech sobię zatrzyma tego Fabregasa ale niech się trzyma z daleka od największych naszych pereł a taką jest bez wątpienia Gerard...tutaj nikt nie jedzie po kibicach arsenalu tylko jeśli już, to po wengerze ale na to widocznie zasłużył...na forach Arsenalu nikt na Pepe nie najeżdża, bo nie ma ku temu powodu. Nie bez powodu Sir Alex najbardziej nie lubi właśnie Arsena, bo wie jaki jest! A jak tylko idzie fama, że Barca chce Ceska to od razu całe grono sympatyków jedzie po całej Barcelonie nie oszczędzając kibiców...wystarczy tylko wejść na stronę kanonierów. To oni nie maja szacunku! Bo to oni nam Fabregasa wykradli, co z tego, że się tam rozwinął, u nas tez miał na to szanse podobnie jak Iniesta, Xavi, Pedro, Sergio i inni...takie gdybanie, że miał by u nas trudniej to tylko piepszenie bez sensu!!!

0

jak chłopakowi zależy na kasie to najlepiej niech do Realu przejdzie! Wiecie dlaczego Ronaldo 40 bramek strzelił...bo miał od tego najwiecej opłacane a najgorzej asysty płacili, więc jak nie musiał to nie podawał.

0

zaloguj

A ja Ci powiem tak...Idiota to Cie ******!!! ManU kupił jednego, Arsenal kradnie wszystkich, kogo się da i to wyciagają na chama!!! I nie powiesz mi, że kibice Manchesteru mają szacunek do kibiców Arsenalu, śmieszny koleś jesteś...wmawiasz sobie to co chcesz usłyszeć! hahaha

0

Barcelona92

Podobno Keita ma w d... Milan:)

0

zaloguj

Tylko ciekawe czemu nie odchodzą gdzie indziej tylko ciągle do Arsenalu i to jeszcze Ci najzdolniejsi...przypadek nie!!! Je***ć tego fi**a, szacunek i honor to ostatnia i jedyna rzecz jakiej mu brakuje! ManUtd skopie im tyłki w przyszłym sezonie, jak zawsze zresztą!

0

Bo Asrenal aby kupic zdolnego piłkarza to musi go podstępnie w młodym wieku kasą przekupić...później już nikt tam nie chce iść!! Ten śmieszny klubik to taka tykajaca bomba...w nastepnym sezonie bez tytułów moze sie wszystko rozp**********. Tyle, że Wenger znowu powie to co od sześciu lat mówi, "...za rok coś wygramy..."! --_^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?