0

Nie podoba mi się forma Pique...wchodzimy w decydującą fazę i powinien grać coraz lepiej a jest odwrotnie:(

0

Tello powinien zagrać co najmniej 45 minut..niesamowity chłopak, potencjał ogromny, trzeba dać mu szanse!

0

Po raz kolejny jesteśmy winni sobie sami...brakuje tej determinacji jak kiedyś....chcę wierzyć, że się jeszcze pozbieramy w tym sezonie ale od początku sezonu coś nie idzie.
AS60
Też mi się tak wydawało,że dostał żółtko w pierwszej połowie...za ten faul powinna być czerwona, zawodnk wychodził na czystą pozycję, mógł stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika ale wiemy jak wygląda sędziowanie w meczach Barcy, a jak Realu w tym sezonie

0

DAZ
Nie przepadam za Nadalem z wiadomego powodu:) ale wydaje mi się,że wygra..gra w tym turnieju lepiej od Djokovica - wg. mnie, liczę jednak,że Novak będzie miał dobry dzień i zdobędzie puchar!

0

Ja byłem w półfinale za Murray'em, bo grał fantastycznie ale wygrał lepszy! Mam nadzieje,że pokona Nadala w wielkim finale:)

0

juliancarax
Ja też uważam, że remis to raczej wynikał tylko z tego, że nasi gracze trochę się rozprężyli i tyle...super gry królewskich w tym meczu nie widziałem ale jeśli dla kibiców Realu taka gra oznacza,że są super itp. to możemy się tylko cieszyć!!!

0

A może by tak dać szanse Deulofeu. Mam nadzieję, ze jeśli nie w tym sezonie to w następnym dołączy do I składu.

0

Danio66
Sama prawda

0

BRAVO XAVI !!!

0

Powiedział co czuje...ja mam jeszcze gorsze odczucia po GD ale ja ich nie opiszę bo dostanę BANa!!! I miał rację...Jeśli zawodnicy Realu mogą kłamać to tym bardziej zawodnicy Barcy mogą mówić prawdę...boli kogoś?? Oczywiście, jak zwykle "kibicuf" kórewskich, klub który od początku istnienia wygrywa dzięki czyjejś pomocy.

0

Pepe to taki piesek Mourinho...rzuca patyka a on leci...jak cała drużyna kórewskich

0

Aryon
Ja bym na waszym miejscu się zastanowił co będzie jak odsunął wszystkich hiszpańskich sędziów od sędziowania meczów Realu...jak Wy wtedy wygracie?

0

Aryon
A nie chce?? Patrząc na niego mam wrażenie, że powinno się chować wszystkie ostre przedmioty!! On ma coś z głowa chyba...może Pepe to jego syn?!

0

Nie ma nic piękniejszego niż hańba Realu tworzona przez nich samych...smród i brud to teraz synonim królewskich...BRAWO!!!!!

0

Jeśli Wy negujecie ostatnie zwycięstwa Barcy...to Wam powinni zabrać wszystkie sprzed 1975 roku!!! Pewnie wiesz o czym piszę

0

Aryon
Bynajmniej nie ja tu jestem frustratem!! Nie ja wylewam pomyje na kogo się da, nie ja robię sztuczny tłum wokół brudu i smrodu Realu...Sami je sobie stwarzacie..Real jest tak spragniony pucharów, że w szambie by się wykąpał!! hehe Jakoś Barca nie robi syfu wokół ostatniego meczu, wy go robicie chociaż powinniście już kończyć I połowę w 10...jak chcesz się powoływać na Anglię, to tam by Lassa wyrzucili bez najmniejszego gadania...tylko w Hiszpanii 80 % sędziów nosi koszulkę realu pod trykotem sędziego, przyzwyczailiście się, ze wszyscy i wszystko sędziuje pod was i teraz macie problem bo nie dajecie rady nawet przy pomocy sędziego!!! Już się nie mogę doczekać kolejnego GD...teraz Barca tak nie odpuści jak w ostatnim meczu. Mam nadzieje, że spotkamy się w 1/2 LM...bardzo na to liczę

0

Tak swoją drogą...jaki pan , taki kram. Idealnie mułrinho pasowałby do gen. F!! Ma nawet zadatki na faszyste...zniszczyłby kogo chce:( MADRYT TOCZY SIE W DÓŁ!!!!!!!! HURRRRAAAAAAAAAAAAAAAA:):):):):)

0

Aryon
Jesteście tak żałośnie jak ta wasza "super gra drużyny", nic nie gracie, wymuszacie tylko na sędziach i dzięki temu prowadzicie w lidze (ale rozumiem, że nie pamiętasz tego co było w lidze w tym sezonie)...oszukujecie po kolei a jak coś wam nie pasuje to zaraz burdy i syf robicie!! Grać się nauczcie a potem jak równy z równym się mierzcie, bo na dzień dzisiejszy nie zasługujecie aby stąpać po tej samej murawie co Xavi czy Iniesta!!!

0

hahahahahah....ale syf robi Madryt!! Bardzo dobrze i o to chodzi....niech się sypią i pienią w gniewie...real się stacza w dół i nic tylko się cieszyć!!!!

0

Real nauczony jest dążyć do celu za wszelką cenę jak to robił jego patron...generał F. Na zmiany się nie zanosi bo oni zawsze będą się uważali za lepszych od Katalończyków!!!

0

barallo
DOBRE!!! Kibic realu pisze: "jacy piłkarze tacy kibice"...haha

0

Lubię to!

0

Genialnie, chciałbym zobaczyć go u nas na Euro jak szlifuje rekord w ilości bramek dla reprezentacji!

0

Niesamowite jak kilku ludzi potrafi wpłynąć na wizerunek klubu....jak słyszę Real to rzy**ć mi się chce...zero szacunku do człowieka, jeśli im nie idzie to perfidnie próbują umniejszać zwycięstwa innych...nie dziwię się, że Real to najbardziej znienawidzony klub w Hiszpanii przez kibiców

0

Komitet Rozgrywek REALU zapomina o Pepe...Taki powinien być tytuł tego artykułu:(:( chore to co się w tej lidze dzieje

0

Jedno mnie zastanawia czytając komentarze...jak można oceniać zawodnika w tak młodym wieku...dajcie mu czas, niech pogra trochę w Barcelonie a potem mówcie czy pasuje czy nie....Myślę, że Pep lepiej wie kogo potrzebuje i do jakich zadań

0

Ten chłopak od samego początku pokazywał jaki ma potencjał...jak oglądało się mecze Udinese to widać było, że rośnie jeden z najlepszych skrzydłowych...kto nie widział chłopaka w akcji to psioczył, a po co on a to...a tamto. Najlepsze jest to, że najwięcej mieli do powiedzenia Ci co gó*** jego mecze widzieli...jak ktoś zna się trochę na piłce to powinien widzieć, że pasuje jak ulał do Barcy, szybki, dobra technika, przegląd pola, waleczność...dla niektórych liczyły się bramki więc jak ich dużo we Włoszech nie strzelał to zaraz było, że słaby a on walczył w każdym meczu i biegał tu i tam, a że Udine i Włochy to obrona i jeszcze raz obrona to wiadomo, że nie mógł ich dużo strzelać...Alexis!!!!!!!!

0

Najlepsze jest to, że chłopak się cały czas rozwija!!

0

Ma nadzieję, ze będzie śmigał na mistrzostwach i strzeli parę bramek!

0

Puyol jak by musiał to by grał za darmo!! Tak kocha Barcelonę:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?