Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jak odejmiemy mecze z amatorami to zostanie panie Pele chociaż 200 goli na profesjonalnym poziomie??
0
Do tego czasu Santos splajtuje!! Mają duże problemy finansowe a Neymar kasuje ich całkiem sporo
0
Taaaa....niech sobie poskacze po drzewach jak ma za dużo energii!! Nie dość, ze bez honoru to jeszcze oszust
0
Zdjęcie jest genialne!!!!!
0
Jak się coś napisze to potem warto sobie to przeczytać i sprawdzić czy nie ma błędów:
1. "Niestety losy spotkania sukcesywnie odwracały się na korzyść Barcelony"...
2. "Od tamtej pory Barcelona wracała ze stolicy Hiszpanii przegrana przez siedem razy"...
Pozdr
0
Gerard raz mówił, że lubi grać w Madrycie...pewnie czuje się tam jak w domu:)
0
Nasz Pique upadł ale z nim wszystko w porządku...Pepe nie upadł a zachowuje się jakby był mocno potłuczony!!!
0
Ciekawe ma nazwisko panieńskie mama Gerarda:)
0
Więcej statystyk:)
1.Posiadanie piłki Barca 72 % - Real 28 %
2.Zawodnicy Barcy wykonali 744 skuteczne podania przy 234 podaniach przeciwnika, najwięcej Xavi 122/140 a Busquets 109/117 prób
3.Rzuty rożne 8-1
4.Faule 12-20
5.Żółte kartki 3-4
Różnica bardzo duża...VeB!!!!!!!!!!!!!!
0
Aryon
Spokojnie...my możemy tylko po gdybać co by było gdyby...Pepe pewnie wyjdzie na rewanż ale mam nadzieję, ze się to nie powtórzy
0
Swoją drogą Pepe już tyle razy dostał lanie w meczach z Barcą, że powinien być przyzwyczajony (oczywiście lanie pod względem sportowym)
0
A najlepsze jest to, że nie wszyscy kibice potępiają Pepe...nawet Guti twierdzi, że to adrenalina podczas meczu ma wpływ na takie zachowanie...żałosny klub z jeszcze bardziej żałosnymi ludźmi...współczuję prawdziwym kibicom Realu...bo po takim meczu musi im być cholernie wstyd po tym co zobaczyli. Teraz Real to nie wieki klub ale klub Mourinho, który bawi się nim i ośmiesza go jak się tylko da...ale to nie nasze zmartwienie, niech toczy swój klub w przepaść!!! Zobaczymy co pokażą w środę..mam nadzieję, ze nie zobaczymy tego świra Pepe...chociaż patrząc na wsparcie jakie Real ma w tym sezonie wszystko jest możliwe:(:(
0
Oglądając wczorajszy mecz zastanawiałem się jakim cudem oni mają 5 pkt przewagi nad nami!! Oglądałem mecz z Mallorką....tzn. oszustwo na Mallorce i nie mam wątpliwości, że wpływy niektórych wysoko postawionych kibiców Realu mocno mu w tym pomagają. Mam nadzieje, że sędziowie teraz będą popełniali mniej błędów na niekorzyść klubów La Liga z wyjątkiem Realu, bo tylko oni na tym zyskują po kolei wygrywając w niejasnych okolicznościach!!! A mecz z Valencją ktoś pamięta?? Dziwnym trafem zagranie reką widzą wszyscy tylko nie Real i ...sędziowie!!! No i wiele kontrowersyjnych decyzji na szkodę Barcelony!!!!!!!
0
W tym sezonie układ tabeli w dużej mierze jest ustawiony przez błędne decyzje sędziów...ale taki jest sport. Przed nami 20 meczów w lidze i mam nadzieję, że wygra zespół najlepszy.!!!
0
Jeden zawodnik wpływa na opinię i wizerunek całego Realu... chyba tylko w tym klubie są w stanie coś takiego tolerować...
0
FanRealu90
Z Twojego nicku wnioskuję, ze masz 20+ a piszesz jakbyś miał 12 lat!!
0
Ronaldo:
"Beze mnie Real miałby 20 pkt mniej w lidze"....
0
My składamy życzenia i czekamy na prezent od piłkarzy...taki dzień dodatkowo motywuje:):)
0
barallo
Zgadza się...ale to nie było skierowane do takich kibiców jak Ty bo widzę, że trzeźwo patrzysz ale do takich co wkoło wszystkim wypominają a jak przyjdzie się im zmierzyć z takim samym zachowaniem po swojej stronie to udają, ze nie ma tematu. Symulują nawet najlepsi, czasem ma to na celu uniknąć kontuzji - nie dopuścić do zbyt brutalnej gry a czasem rzeczywiście wymusić kartkę lub wolne...najlepiej jakby wreszcie weszły w życie powtórki spornych sytuacji w trakcie meczu...wtedy sędzia by wszystko sprawdził i wydał stosowny werdykt... czekam na to z niecierpliwością! To nie zaszkodzi a z pewnością dużo pomoże!!!!!!!!!!
0
Dobre...26.7 do 7.2 ale co tam...najważniejsze jest powtórzenie wyczynu z zeszłego roku niż lepsza gra Realu...kibice królewskich są tak spragnieni trofeów, ze nawet taki egoizm są w stanie tolerować...oczywiście ci pomiędzy 12-14 rokiem życia....starsi są raczej mądrzejsi
0
Zobaczcie sobie co wyprawia Ronaldo...czemu nikt go za to nie zgani??? Bo gra dla Realu, któremu wszystko wolno?? Ciekawe co teraz kibice Realu napiszą....powiem tylko, ze takich symulacji w sezonie jest całkiem sporo!!!
0
Takie cuda dzieją się już od 80 lat!!!!! Oczywiście na korzyść Realu...co mnie jakoś nie dziwi:( W końcu większość Hiszpanów czuje niechęć do Katalonii i widać to na przykładzie sędziów...wystarczy popatrzeć na filmiku na YT jak gra Messi czy Ronaldo...Messi trzyma się piłki i rzadko pada a CR....cóż, tam gdzie Messi nie padnie raz on już by leżał z 5 razy:(:(:(:( dlatego nikt go nie szanuje...nawet coraz więcej kibiców Realu go nie chce oglądać
0
SportKlub kanał 128
0
galacticos!
Jaki Ty denny jesteś...jedyny kto cokolwiek nagina to klub z haniebną przeszłością, który szczyci się,że wygrywał ligę...i pewnie Puchary Europy pod zielonym stolikiem...jako prawdziwemu kibicowi piłki nożnej jest mi wstyd, że w ogóle są takie kluby i do tego jeszcze się tym chełpią!!! WSTYD!!!!!!!!!!
0
Nic mnie tak nie bawi jak komentarz kibica Realu, który próbuje przekonać, że Busquets czy Dani Alves to najwięksi udawacze!! Mają w swoich szeregach Di Marie co się co chwilę potyka (o co...wg. niego jest zawsze faulowany) i króla DIVINGU CR7...ludzie...wchodzicie tu i piszecie o hipokryzji:) zajrzyjcie do słownika i sprawdźcie co to słowo znaczy a potem zobaczcie komu kibicujecie!! Po prostu żal mi WAS!!!!
0
matiago
Największym nurkiem w ostatnich latach był i będzie CR7...teraz już aż tak się nie przewraca (pomijam mecz z Mallorką - jedyny jaki widziałem w wykonaniu Realu w tym sezonie, CR leżał co 5 minut, wywracał się o piłkę oraz jak tylko przeciwnik był koło niego) ale co ten pan już nawyprawiał w przeszłości w reprezentacji czy Man UTD....wpiszcie sobie hasło odnośnie największego symulanta w YT to wyniki Ronaldo z góry na dół:(....aż żal patrzeć komu kibicujecie...żalcie się do waszej generalicji!!!!!!!!
0
Wczoraj oglądałem też mecz między Interem- Milanem i sędzia również nie uznał prawidłowo strzelonej bramki....najlepiej wprowadzić kamery...wtedy już nic nie umknie sędziom!!!!!!!
0
Tak szczerze to nawet nie trzeba było pisać tego newsa...każdy swoje wie odnośnie pracy arbitrów pod Real:( To tak dla przypomnienia!!
0
Real od zawsze miał duże wsparcie w sędziach:( Kiedyś ogromne, teraz mniejsze ale miał i to jest smutne:(:(
0
Niesamowite...:)