0

A może by tak napisać coś o 20 rocznicy zdobycia Pucharu Europy przez Barcę w 1992 roku na Wembley?:)
Tutaj są fotki z tamtego dnia oczywiście jest sporo z młodym Pepem Guardiolą:)
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/wembley-1992-on-field-celebrations-iii

0

Teraz Mou może mu buty czyścić, taki niby świetny trener a miał Drogbę, Lamparda, Cola, Cecha w Chelsea w kwiecie wieku i co? hehe...Di Mateo uczy się murarki od the special five!!

0

Nie wiem nad czym w ogóle się ktokolwiek zastanawia. Messi pobił rekord bramek - 50!! w lidze i rekord 14!! w LM, do tego 28 asyst!! i pobity prawie 40 letni rekord bramek w całym sezonie 72!! Jeśli on nie dostanie ZP to będę w szoku, nawet większym niż wtedy kiedy nie wygrał Sneijder po swoim świetnym pół-roku (pół,bo przez kolejne pół już go nie było widać)

0

Ten sezon pokazał 2 rzeczy:
1. gdzie jest Barca I Real a gdzie reszta drużyn
2. Jak łatwo można w tej "trudnej" lidze na własne życzenie gubić punkty, zwłaszcza kiedy najgroźniejszy przeciwnik te punkty prawie za darmo dostaje ale nie oszukujmy się, taka była taktyka Mou i dopiął swego - wywieranie presji na arbitrach poskutkowało a niektórych nawet zmotywowało do gwizdania wszystkiego dla Realu i niczego dla Barcy.
Widzieliśmy, jak nasi chłopcy w kilku spotkaniach prowadząc nawet 2-0 tracili bezmyślnie bramki na wskutek dekoncentracji nie tylko w lidze ale nawet w LM - mecz z Chelsea był prawie nasz:(
Jednak nie jest to zły sezon, 3 puchary już mamy co prawda są one kontynuacją zeszłego wspaniałego roku ale wywalczone w tym no i kolejny finał CdR, może zwycięski?:)

0

Xavi6
Dobre:)

0

Jedyne niezasłużone zwycięstwo to Trofeo Zamora, Valdes zawalał co mógł! Przypomniały mi się jego początki w Barcelonie. Gratulacje należą się szczególnie obronie, że tylko tyle wpuścił bo jakby tak szturmowali jego bramkę jak choćby młodego Belga to nie wiem czy byłby w pierwszej trójce.

0

Skromność to cecha ludzi wielkich...i wszystko jasne panie Ronaldo!

0

Prawda jest taka, że on szacunku nie posiada - pycha i chciwość to jego prawdziwa natura ale głupi nie jest i mówi, to co powiedzieć trzeba! Real by sobie na głupie wywiady nie pozwolił, już CR niejednokrotnie na spółkę z Mou pokazali swój szacunek do rywala.

0

Ronaldo mówi "We play better then them (Barcelona)"....hahaha. Chyba jakby liczyć strzały z połowy boiska bo w tym CR jest najlepszy, czasem wpadnie, czasem nie. I jemu dać ZP, dobry żart

0

Jak można być lepszym od kogoś jeśli się ma stosunek bramek w lidze 45

0

Kocham tego gościa! Bardzo mądre słowa...
A dla porównania ważności bramek, gole Messiego dały nam w ostatnich latach 13 trofeów (poprawcie jeśli źle policzyłem) a gole Ronaldo dały Realowi 2 trofea - Mourinho to świetny matematyk 13=2!! haha I do tego teraz ten rekord 50 goli...hahahaha:) niech sobie "muuuu" mówi co chce a CR kolejny raz się przeliczył, jednak to jego udo nie takie wspaniałe!!

0

Nie wróci bo niby gdzie miałby zagrać...Sergio jest młody, nabierze doświadczenia i będzie grał jeszcze lepiej.

0

Nie wiem jaki trzeba mieć poziom IQ aby nie ogarniać komentarzy typu: no to nie zagra na Euro!! Przynajmniej się można trochę rozweselić w ponury dzień a niektórzy od razu wyzywają itp. Sam miałem taki tekst walnąć na początku tego artykułu ale pomyślałem jak pomyślałem i nie zrobiłem bo pewnie już by -100 było:) Warto czasem pomyśleć zanim się zacznie głupio kogoś osądzać.

0

Mieć takiego zawodnika w klubie to prawdziwy skarb!!

0

A w zeszłym roku czytałem wypowiedź jednego kibica Realu na temat CR i jego 41 trafień, zacytuję:
"teraz to nikt tego rekordu nie pobije przez 100 lat". Mnie też się to wydawał kosmiczny wynik a tu proszę Leo - 50 bramek!!

0

Może już w przyszłym sezonie pokaże swoje umiejętności w pierwszej drużynie..:)

0

Dani też ostatnio zniżył loty ale jak się gra tyle co on to kiedyś wahanie formy musi nastąpić. Lubię go za poświęcenie i serce wkładane do gry, mam nadzieję, że zarząd nawet nie rozważa jego sprzedaży.

0

No to będzie walka o zwycięstwo dla Pepa i szlifowanie rekordu Messiego!!

0

Nawet niech o tym nie myślą. Jak się wkurzę, to na wakacje pojadę do Hiszpanii, wezmę porządnego młota i ...będzie sobie Zubi musiał nowe biurko kupić!!

0

Fajnie by było go zobaczyć na Euro, mam nadzieję, że Vicente go powoła

0

Moderatorzy chyba jeszcze z długiego weekendu nie wrócili!

0

Ja na miejscu kibiców Realu wrócił bym się na stronę rm.pl i tam wylewał żale...jakbym miał takiego narcyza, egoistę, pazernego na kasę i trofea dla samego siebie, co przewraca innych trenerów na murawę jak CR to nie uczył bym spokojniejszych i porządnych ludzi jak mają postępować a tolerował na własnym podwórku hołotę. Ale trzeba zrozumieć zachowanie piłkarzy Realu...wszystkiemu winna Barca i Messi. Doszło nawet do tego, że bidoki jarają się kopnięciem piłki w bandę przez Messiego...chcecie filmik pełen zgrozy to macie Hanibala II, depcze, kopie, ciekawe kiedy zacznie gryźć:

0

Bardzo twarda była ta piłka na treningu, Royston?? Tak mocno nią musiał dostać, że wszystkie szare komórki musiały przestać na chwilę działać

0

Carles Puyol el Matador...wracaj szybko do zdrowia!!!

0

Ciekawe czy ma jaką klauzulę w kontrakcie za ile może go Barca odkupić

0

Najlepszy defensywny pomocnik na świecie. Przypomina mi w najlepszych latach Vieirę, siła i dynamika

0

Wracaj Puiy szybko do zdrowia!! Obok Xaviego, Messiego i Iniesty najważniejszy piłkarz tej drużyny.
Poczytałem komentarze pod newsem...co za dno!! Jak w ogóle można do takiego poziomu komentarzy dopuścić? Jakiś imbecyl napisał,że nie chce widzieć w Polsce na euro Puyola, że wygląda jak "szczota" i ma jeszcze 40 plusów do tego??? K***a przez chwilę myślałem, że jestem na rm.pl!

0

Duet idealny... cóż dodać więcej:)!

0

Bale może i drogi ale jest młody...osobiście chciałbym go zobaczyć u nas, ten chłopak może się jeszcze bardzo rozwinąć. Pamiętam jak miał 17 lat, jak grał w Southampton...Do dzisiaj się zastanawiam jak Ferguson mógł zaprzepaścić jego transfer.

0

Radek Barcelona
Drogba o świetny napastnik ale po tym co wyprawiał w ostatnich meczach nie chciałbym go zobaczyć w naszej drużynie...zdecydowanie optowałbym za Bojanem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?