Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi strzela i gra dla siebie ale i ludzi, którzy przychodzą na mecz. On gra bo to kocha. Co do CR wydaje mi się, że on chce być najlepszy ale jednocześnie chce aby się go pokazywało, chce być w centrum uwagi, robi z siebie takiego celebrytę..."tak, to ja jestem najlepszy, teraz jestem lepszy od Messiego". Nie wiem jak można mówiąc do kamer oceniać samego siebie ale trzeba mieć niesamowicie wielkie ego aby samemu siebie podnosić na wyżyny, nawet jak się nie jest tego pewnym.
0
Byłoby fantastycznie gdyby Messiego pociechy trenowały w La Masii, poczekamy, zobaczymy:)
0
Madridista22
22 to pewnie Twój wiek ale poziom inteligencji na poziomie 2 (dwulatka)!! Różnie kibice piszą ale nie spotkałem się jeszcze aby jakiś kibic Barcy napisał: CR niech ssie p**e. I Ty chcesz uczyć ludzi kultury?? Prezentujesz sobą taki sam chłam jaki prezentują Twoi koledzy na rm.pl!! Bo 2 takiej strony z taką ilością wyzwisk na przeciwnika nie ma:(
Za coś takiego należy Ci się BAN!!
0
Fajny wywiad, lubię je czytać:)
A propos ZP, Mou próbuje tak jak z sędziami, wmawia wszystkim , że to CR musi mieć Ballon D'or bo sportowo jednak jest za Messim i nie powinien jej mieć!!
"W tym sezonie wygraliśmy cztery trofea na sześć, oni jedno na cztery. Nie widzę więc nigdzie przerwania żadnego cyklu." - dobrze powiedziane przez Xavi'ego... drugiego takiego hejtera jak CR to chyba nie ma, jeden wygrany mecz z Barcą i już im się poprzewracało:)
0
wild76
Ja mieszkam 40 km od Krakowa, wszyscy znajomi starali się o bilety na mecze Polski ale z tego co mi wiadomo nie ma nikt ze znajomych ani osób znanym im - co trochę smutne, pokazuje gdzie uefa ma kibiców:( Za to połowa urzędników z Krakowa już się przygotowała na te mecze, bo oczywiście "wylosowali" bilety na mecze
0
Niech się kuruje i wraca, będzie nam potrzebny na długi sezon!
0
Za 15 lat Messi będzie kończył w Barcelonie swoją karierę:)
0
szmeto
Man Utd przymierza się do młodego Bainesa i to pewnie jego na lewą sprowadzą. Swoją drogą taka wiadomość może mieć aż 2 skutki, chęć podbicia (co nie wydaje mi się aby miało rację bytu- Jordi rok kontraktu) ceny Alby a jednocześnie zejście z ceny przez Everton za L. Bainesa.
0
Nie narzekajcie tak, że Ibra się nie sprawdził. Dzięki temu Messi stał się jeszcze lepszym zawodnikiem i wali bramkę za bramką, kto wie jakby to wyglądało jakby Zlatan został.
Sam uważałem, że przyjście Ibry zrobi z Barcy zespół najlepszy, ale charakter ma jaki ma i to mu jeszcze nie raz zaszkodzi. Idealny do serie A i pewnie w Premier League też by się sprawdził. Kun Aguero jaki mały a wymiata w pierwszym sezonie aż miło:)
0
Nie ma na co czekać...oferta na stół i niech chłopak już przed Euro przyzwyczaja się do grania w jednej drużynie z Xavim, Iniestą, Pique i resztą chłopaków!!
0
Super filmik...wszystkie 73 bramki + 28 asyst Leo!!
0
Potencjał ma ogromny, kontuzja mu przeszkodziła a pewnie wymiatał by an skrzydle kiedy brakowało Pedro czy Villi, zobaczymy co pokaże w następnym sezonie. Jak tylko wchodził przed kontuzją na murawę to od razu siał popłoch w ataku, szybki, świetnie panujący nad piłką...dobra holenderska szkoła
0
Trzeba na niego stawiać, mamy młodych, zdolnych zawodników, którzy w przyszłości będą stanowić o sile naszej Barcy. Nikt tak nie kocha swojego klubu jak wychowankowie:)
0
Wystarczy porównać cały zeszły już sezon...bramki, asysty, jak poszczególni gracze grają i jaki mają wpływ na swoją drużynę. Messi i Ronaldo robią różnicę ale kto jest najlepszy?? Statystyki Messiego biją CR na głowę!!!!!!
0
Taaa...kupimy prawie 30 letniego Van Persiego a oddamy 21 letniego Cuencę. Ledwo się sezon skończył a Wenger już pije...i pierdoły gada:)
0
Jeśli sprowadzenie Fabregasa to była opera mydlana to sprowadzenie G. Bale'a pasuje zaliczyć do operacji science fiction...odległy i jednocześnie nieprawdopodobny. Też jestem za kupnem Alby, wyjście najlepsze z możliwych
0
Ja też bym obok kogoś takiego nie chciał siedzieć, bo jak...powie Pep coś nie tak a ten mu się z palcami w oczy rzuci!
PS: Dobre zdjęcie, to ich spojrzenie w oczy....
0
Tylko w RFEF takie rzeczy są możliwe! Mou wkłada palec do oka Tito (wątpię aby był tak głupi aby chciał mu je uszkodzić czy wybić, chociaż jak widać może jednak) i kara spotyka jego oraz co ciekawe...Tito!! CR, Ramos, Casillas wyzywają sędziego lub rzucają głupimi tekstami, za które w KAŻDEJ innej lidze wylecieli by z boiska i NIC!!!
0
0
"Ostatnie doniesienia podkreślają również, że Roberto Di Matteo nie podpisze rocznego kontraktu z Chelsea w oczekiwaniu na przejście Guardioli latem 2013 roku."
To kto będzie w tym czasie trenerem w Chelsea?? Jeśli miałby Pep przyjść w 2013 to Di Matteo podpisze roczny kontrakt!
0
"Chodzi tu o zachowanie Daniego Beníteza z Granady, który w jednym z meczów rzucił butelką w sędziego Closa Gomeza. W tym przypadku kara nie zostanie anulowana."
Są równi i równiejsi, następnym razem niech nie rzuca a wyzwie sędziego...za to kara będzie na pewno anulowana a jak nie to zawsze może się powołać na wyzwiska CR i reszty "uprzywilejowanych w białych koszulkach"
0
Messi8510
Raczej to nie jest prawda. Jak sam mówił, odchodzi bo musi odpocząć od piłki więc sądzę, że to wymysł angielskich brukowców. Ale wydaje mi się ,że już po 2 tygodniach odpoczynku zatęskni Pep za ławką...oby Barcy!
0
Teraz już wiadomo, że twoim domem jest rm.pl. Strona takich desperatów jak Ty, którzy zamiast wziąć się do roboty piszą pierdoły dla podniesienia sobie samopoczucia.
0
Zniesmaczony,
Pleciesz takie głupoty, że to Tobie by się coś przydało na rozwinięcie mózgu!!
0
0
I nie zobaczy tego w żadnej innej lidze, bo żadna inna liga nie pozwoli sobie na takie sędziowanie i traktowanie głupich fauli jak RFEF.
0
Wyrazili swoje uczucia a to im wolno. Władza sama zhańbiła hymn swojego kraju, nie Ci ludzie... więc jeśli pani Esperanza ma jakieś obiekcje to niech je kieruje do winowajców czyli rządu!
Poziom rządzenia Hiszpanią = poziom sędziowania w zeszłym już sezonie
0
Najlepszy z najlepszych
0
Fajnie jakby tak na zakończenie pracy Pepa zorganizowali i wystawili na murawę wszystkie trofea zdobyte pod jego wodzą, wystarczyłyby repliki pucharów:)
0
Weźcie pod uwagę, że duże transfery wymagają zaciągnięcia kredytu i wówczas cały czas zwiększa się dług a my musimy o nim pamiętać i systematycznie zmniejszać. Nie zagłębiałem się dokładnie w Financial Fair Play Regulations - to co zatwierdziła Uefa jakis czas temu ale im większy dług tym gorzej, w końcu kluby mają zacząć wydawać tyle ile same zarobią. Jak nie byłem przekonany do Sandro Rosella tak akurat w tym idzie mu dobrze, dokonuje rozsądnych transferów jednocześnie bez szumu medialnego stara się wynegocjować dobrą cenę. Akurat w tej dziedzinie Laporta taki biegły nie był, od czasu do czasu poruszane są kwestie transferów-niewypałów Caceresa, Henrique kupowanych za duże pieniądze jednak temu Panu zawdzięczamy znacznie więcej niż Rosellowi!