Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Song
widać, żeś głu*ek!!
0
Jeszcze do nas nie dołączył a już bardzo go polubiłem:)
0
Iniestazo
Nie... no teraz to mnie powaliłeś. O czym z Tobą rozmawiać jak Ty nawet z sensem nie potrafisz o piłce napisać:) Najgłupszy komentarz w ciągu kilku ostatnich dni...brawo
0
ciusiek
Skandal to by był jakby w tych 3 ostatnich latach wygrał ktoś taki jak CR..bo jak pamiętam to zawsze jemu ZP przyznajecie bo najlepszy a zawsze jest ktoś ponad nim. W 2010 mogli ją dać Sneijderowi bo zasłużył pomimo tego, że drugie pół roku miał cienkie ale jeszcze większy skandal by był jakby w tym roku dostał ją CR. Dobrze, że to nie La Liga i nie ma założenia z góry komu pomagać i kto na starcie jest faworytem - wiadomo o co chodzi. Wy się już do tego za bardzo przyzwyczailiście, że Wam pomagają ile się da i to samo chcielibyście mieć poza Hiszpanią
0
Gitkolo
"Jestem bardziej fanem talentu Crisa aniżeli Messiego, ale wiem, że na ten moment i raczej na zawsze Leo jest i będzie od niego lepszy, choć w tym roku ZP powinien dostać Portugalczyk" - wydaje mi się, że spośród kandydatów Messi-CR nawet nie powinno być tematu kto ma ją dostać. Przecież Messi pobił tyle rekordów, że nawet bardzo dobry sezon Cristiano blednie przy osiągnięciach Leo!! Rozumiem, że jeden rekord jakoś ujdzie ale pobicie prawie wszystkich rekordów w jednym sezonie to wynik na jaki możemy czekać 50 czy nawet 100 lat. Będzie kupa śmiechu jeśli spośród tych 2 zawodników nie wygra Leo...wygranie La Ligi tylko w oczach Mourinho powinno z miejsca zapewnić CR złotą piłkę a przecież Messi też zdobył jedno trofeum CdR więc nie można mówić, że nic nie wygrał. No i jak już mówiłem na tle osiągnięć indywidualnych miażdży rywali w tym CR
0
masik86
A najlepsze jest to, że w lidze angielskiej za to dostałby jeszcze karę dyskwalifikacji na kilka meczów!! Tam się z takimi nie patyczkują i za to duży plus. Więc dziwię się, że znajdzie się jeszcze ktoś kto to podważa.
0
Iniestazo
Pirlo...dobre. Jak chcemy dawać ZP za osiągnięcia i rzeczywiście dla najlepszych to Pirlo tu nie za bardzo pasuje chociaż bardzo lubię tego pracowitego i wytrwałego zawodnika. Wygranie ligi włoskiej to nie powód do takiej nagrody. Iker Casillas, Iniesta, Messi i nawet CR...choć dziwię się, że to pisze bardziej zasługują na nią bo mieli fantastyczne sezony. Iniesta w klubie trochę mniej błyszczał ale był głównym motorem napędowym La Roja
0
Minusujcie ile chcecie ale boki zrywam jak czytam te wypociny kibiców Realu! Messi w ostatnim sezonie pokazał Ronaldo miejsce w szeregu...rekordy indywidualne za rekordami a Wy drodzy dalej...CR najlepszy, CR the best itp...jak dzieci
MadridistaForEver
nie no...już nie mogę. Dalej o faulu na Alvesie i kartce, że nie prawidłowa. Proponuję się zapoznać z przepisami a potem argumentować swoje bo przepisy mówią jasno co i jak się karze. Za zamiar też ale z niektórymi jak z kobietami...żaden argument nie dociera bo i tak wiedzą lepiej...ech!
0
"Poza tym w ostatnim GD,gdzie było 2:1 dla Królewskich Messi nie istniał,a CR7 dał Realowi zwycięstwo,więc gdzie tu rozum"
trafiło się ślepej kurze jajo...teraz trzeba mu złotą piłkę dać bo strzelił Barcelonie gola
0
dawid22d
Taaaa....o mistrzostwie decyduje cały sezon a nie jeden mecz wiec się nie wysilaj madridisto czystej krwi...wątpię aby się tu znalazł ktoś kto bije drugiego człowieka przy widowni 80 tysięcznej i kilkoma mln widzów przed telewizorem. Chamstwo trzeba tępić ale widzę, że niektórym się to podoba jak Tobie...
"Każdy człowiek z Jego bliskiego otoczenia wypowiada się o Nim ciepło, bo taki jest prywatnie"...gdzie tak napisali? Na pudelek.pl??
Człowiek jest widziany takim jakim chce aby go widzieć...chama poznasz po chamstwie, kulturalnego człowieka po kulturze zachowania. Tylko IDIOTA tego nie zauważy!!!!
0
MessiBois
"Powiedział też ze Barca i Real to najlepsze drużyny świata i w każdej lidze mieli by taką przewagę i to prawda" - no nie wiem...nie w każdej lidze sędziują tak tragicznie pod jedną drużynę jak w La Liga. W każdej innej już dawno by wzięli takie mecze pod lupę ale w Hiszpanii to już norma od lat
0
XAVI - jego po prostu nie da się nie kochać, jak dla mnie on i Puyol to najwięksi cules
0
Fernando Torres
A ja mam do Ciebie propozycje "najinteligentniejszy człowieku na ziemi"...jak chcesz wysłuchiwać peany na cześć swojego Ozila i innych jemu podobnych to najlepsze do tego są strony kibiców Realu!! Tutaj się możesz tylko rozczarować
"Pirlo zasłużył 10x bardziej na ten tytuł" z takimi GŁUPIMI tekstami nie licz na mądre odpowiedzi!!!!
0
Fernando Torres
Już się tak nie podniecaj tym Ozilem bo Messi był 1 czy 2 asysty za nim w ogólnej klasyfikacji asyst a do tego strzelił 50 bramek w samej tylko lidze...prawda jest taka, że do wygrania ligi przez Real nie poprowadził Ozil ale cała rzesza przychylnych sędziów, którzy w co 2 meczu popełniali takie błędy, ze afera Calciopoli się może przy nich schować!!
0
Swoją drogą to Mourinho tak ciężko zrozumieć jak niektóre kobiety...wczoraj mówił jedno,dzisiaj mówi drugie, jutro powie trzecie...może on ma okres......
0
Na ZP zasłużył CR bo....bo został królem strzelców LM z 14 bramkami - rekord LM, Został królem strzelców La Liga z 50 bramkami - rekord !! Pobił prawie 40 letni rekord bramek w jednym sezonie Gerda Muellera - 73 bramki!!
TAK!!!!! Na pewno nie ma lepszego kandydata do ZP niż CR...a i zapomniłbym, że musi oddać prawie 10 strzałów na bramkę albo i więcej aby strzelić gola - rekord!!
0
Messi jest najlepszy na świecie i żaden "napakowany żeluś" nie może się z nim równać zwłaszcza pod względem charakteru!! Na świecie są wyjątki, które mówią, że najlepszy jest CR ale każdy kibic Realu tak powie...kto jest trochę obiektywny ten zauważa różnicę:)
0
Real tak zeszedł na psy, że już moje białe skarpetki zasługują na większy szacunek niż te ich białe koszulki. Zawsze byli największym buractwem ligi hiszpańskiej i będą, czy to 50 lat temu, czy dzisiaj...zachowują się tak samo jak przegrywają!!
0
A ja myślałem, że ZP dostaje najlepszy zawodnik z danego roku a nie ten co ma najwięcej żelu na włosach
0
Fajnie się czyta takie teksty:)
0
Ale Wy ludziska narzekacie...nie dość, że jest okazja wyjechać to jeszcze piszecie, że drogo a niedawno niektórzy pytali na forum czy nie ma czasem jakiś wyjazdów na mecze Barcy:) Owszem można samemu sobie zorganizować ale nie każdy się tego podejmie a jadąc z organizatorem macie wszystko załatwione...chociaż za 1500 to już można fajne wczasy wykupić w LMinute
0
Punkt 3 - dobrze napisane! Oni niech się zajmą tym co mają robić a nie ustalają w jakim składzie Barca ma grać w meczach o Superpuchar
0
Krolewski94
A ja myślałem,że pokemony nie istnieją....dopóki nie zobaczyłem Twoich komentarzy:)
0
barca_fun
Polecam film dokumentalny o Xavim - "Xavi 550 PL"...tam sam generał mówi jak to było z tym Milanem i całą resztą i dlaczego został
0
Gdzie i z czym do czego....on do podawania piłek by się nawet nie nadawał:) "Geniusz intelektualny" nie umie koszulki prawidłowo na siebie nałożyć...haha
0
Geble
Dobrze powiedziane...ale niektórym nie przetłumaczysz, nawet z "poloneza" zrobią "mercedesa". Jak się komuś podobają wiatraki nad piłką to jego sprawa, ma do tego prawo.
0
Zeszły sezon pokazał gdzie jest Messi a gdzie CR...dla mnie statystyki mówią same za siebie!]
tylkobarcelonamessi,
"Ronaldo dał tytuły Realowi A Messi odebral naszej FCB" -> jak już coś to dał 1 tytuł i na pewno w pojedynkę go nie wygrał...mieli przecież wsparcie z zewnątrz, może "nieumyślne" ale mieli w co 2 meczu:( Messi jak nie zauważyłeś też poza licznymi sukcesami i rekordami indywidualnymi wygrał jeden puchar. Dla mnie porównywanie Cr do Messiego to czyste szaleństwo!!
0
Iniesta zasłużył na ZP, jeśli nie dostanie ją Leo to nie widzę nikogo poza Andresem. Iker to świetny bramkarz (dla mnie bezsprzecznie lepszy niż Valdes) ale nie czarujmy się, poza komentatorami i co normalne kibicami Los Blancos chyba nikt inny bronionymi strzałami w środek bramki się nie zachwycał, daje on dużo pewności drużynie i obronie ale kluczem do sukcesu jest ofensywa Barcy i to jak grają. Bez nich nie było, by takich spektakularnych sukcesów. 2 złote medale ME i jeden MŚ - coś niesamowitego!! Najwyższa pora to docenić i oczywiście tytuł najlepszego trenera dla Vicente del Bosque:)
0
Kolejny raz podium ZP mogą zająć Messi, Andres i Xavi:) Byłoby pięknie
0
Brakuje jeszcze Puyola...dodać Davida Ville i mamy prawie pół składu z Barcy!