Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kluczem do sukcesu są zawodnicy ale także dobry trener a takiego ostatnio miała Argentyna bardzo dawno!!!!!
0
Leo!!! Statystyki za zeszły już sezon są genialne -> Barca: 60 meczów - 73 bramki, Argentyna: 4 mecze kwalifikacyjne do MŚ 2014 - 3 bramki, 5 meczów towarzyskich - 6 bramek = 82 gole w jednym sezonie!!!!!!!!!!!
0
FanRealu90
To jest tak samo żałosne jak to, że realowcy nadal twierdzą, że Pepe nie zasłużył na czerwoną na faul na Alvesie...każdy wie, ze za coś takiego sypią w Anglii czerwoną za czerwoną tylko w "skorumpowanej" przez Real lidze hiszpańskiej takie coś jest nie do pomyślenia. Tam wszystko uchodzi im płazem co dobitnie pokazał ten sezon:( I to jest najbardziej żałosne...tak się do tego przyzwyczailiście, że nawet oczywiste jest już dla Was nieoczywiste!!
0
FanRealu90
Nie porównujmy Xaviego do kogoś takiego jak Mou. Xavi przy nim to jak diament, nie pierze nikogo jak ten wariat (dziwić się , że jego pupilkiem jest kolejny wariat Pepe) i nie obraża byle kogo za nic. Wyraził swoje zdanie... a Mou już się zapisał na kartach historii swoim wstydliwym zachowaniem.
0
Przyganiał kocioł garnkowi!!!... mówi to osoba, która oprócz trenowania poucza też sędziowania sędziów (jakby zapomniał w jaki "genialny sposób" wygrał 2 razy LM i zeszły sezon la Liga), do tego bije kolegów trenerów po fachu i kłoci się prawie z każdym. XAVI to ma jaja, mówi swoje ale bez pogardy jaką ma Jose. Mouł mógłby się uczyć od Xaviego przemawiania na konferencjach...swoją drogą on krytykuje wszystko i wszystkich a jak ktoś coś nie po jego myśli powie to zaraz by mu palce do oka włożył!!
0
Wie jak sobie ludzi zjednać ale w sumie nic nowego....jedyną osobą, która twierdzi że CR jest lepszy od Messiego jest on sam...haha
0
Messi ma min. 79 bramek włącznie z meczami reprezentacyjnymi
0
WiernyCules FCB
Popieram!
Oglądałem dzisiaj rano skrót z finału LM 2011 Barca 3 - 1 Man Utd i jak zobaczyłem nasze koszulki z logo unicefu na samym przodzie to aż zatkało...a czytając dzisiejszy artykuł czym jest kwota płacona przez QF przy ogólnych przychodach Barcy. Mam nadzieję, ze z końcem kontraktu nie zostanie on przedłużony i wrócimy do koszulek bez loga sponsora. Bo pieniądze to nie wszystko!!
0
sezonowiec95
Mówisz, że City jest pompowane kasą szejków? A Man Utd to nie jest pompowany kasą Glazerów? Pewnie nie, bo oni skąpią Wam grosza ale nie zapominaj, ze podobnie jak City i Wy jesteście teraz prywatnym klubem i Glazerowie mogą z nim zrobić co chcą! To , że macie bogatszą historię nie znaczy, że jesteście w innej sytuacji niż City. Czekać aż Man Utd wpadnie w ręce jakiegoś Araba
0
Na najlepszego napastnika Benzema? On może buty Falcao czyścić!! Śmiechu warte są te wybory. Królewska komisja jakby mogła to całe podium w każdej dyscyplinie zawaliłaby zawodnikami Realu...ech ta La Liga, RFEF=absurd
0
Geble
Xavi mówi to co myśli, bardzo dosadnie ale jednocześnie nie ubliża rywalowi jak niejednokrotnie robił to Mou. Co jak co ale daleko mu do kontrowersyjności Jose.
0
2 nowe-stare drużyny wróciły
0
Albo rzeczywiście tak jest albo Sandro jest tak genialnym negocjatorem, że poprosił o nie robienie szumu i spokojne negocjowanie bez wtrącania się choćby takiego Man Utd.
0
Jestem w lekkim szoku!
0
Niech wraca jak najszybciej do domu
0
Nie wiem po co Del Bosque wziął na Euro Torresa, Soldado gra cały sezon a Torres grzeje ławę. Mało to powołanie obiektywne, wątpię aby nagle Torres wyskoczył z formą
0
Madridista22
Piszesz na forum publicznym więc się nie dziw, że ktoś neguje Twój komentarz. Może i chciałeś odezwać się na poziomie rozmówcy i niestety ale Ci to wyszło, weź jednak pod uwagę, że są tu młodsi użytkownicy którzy nie zrozumieją takich słów. Czyta się komentarze na rm.pl a potem wchodzi tu użytkownik tamtej strony i pisze podobne brednie i nikt nie patrzy czy jest w tym trochę sarkazmu czy nie, bo niby po co. Tam obrażanie Messiego jest na porządku dziennym! Więc chociaż tutaj zachowuj się jak należy, Ty jesteś gościem tutaj, ja wchodząc tam - czytam ale nie wypisuje głupich komentarzy bo wiem, że nic to nie zmieni a wręcz przeciwnie...widziałem co wyprawiają moderatorzy tamtej "strony" i za co banują. Myślę, że zrozumiałeś
0
fcb191
Na temat poziomu artykułów na serwisach typu ONET się nie wypowiem bo najpierw musiał by jakiś być! A nie-wiadomości sportowych typu: "Kibice dziś krzyczeli do Ronaldo Messi, Messi a on nawet na nich nie spojrzał" nawet nie czytam, pod pudelka niech takie wypociny sobie podpinają.
Co do R10 - fenomen jakich mało. Tylko szkoda, że tak wczas się jego kariera w naszym klubie skończyła ale sam sobie jest winien. Jedni pracują nad sobą, inni niestety nie:( Ronaldinho był spektakularny. Ale nie mówmy, że Messi taki nie jest. Jak kilka lat temu R10, tak teraz Messi dostarcza nam niezapomniane chwile i możemy być wdzięczni losowi, że ktoś taki jak ten chłopak jest u nas i tworzy historię:)
0
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie pokaże jeszcze więcej niż w zeszłym. Niech dalej ciężko pracuje, być może w przyszłości zadomowi się w pierwszej jedenastce na stałe czego bym mu bardzo życzył
0
Eoren
Jemu nie przetłumaczysz bo jak sam napisał: "Nie wchodzę na rm.pl w wolnym czasie, bo siedzę tam praktycznie cały czas." Dalsza treść mojego komentarza jest już chyba zbędna
0
fcb191
Przesadzasz...Jakoś nie zauważyłem aby tutaj wyzywali Ikera, CR i reszte od psów, kurdupli, sterydziaży itp. Owszem Pepe to inna bajka, bo co by się na niego nie napisało to wszystko obrazuje jak mu potrafi odbić podczas meczu!
0
SZYCHA0005
czasem nawet napiszą coś od rzeczy ale z reguły wypowiedzi zawodników najczęściej Barcy są tak ponaciągane czy pozmieniane aby prowokować (co podobno dzieje się również u nas - nie stwierdzę tego bo nie mam czasu szukać pełnych wywiadów i je czytać). Jest to najczęściej woda na młyn dla tych dzieciaków i zaczyna się wyzywanie op psów, świń itp. czasem czytając te wypowiedzi można się zastanowić czy aby to nie sen, nienawiść jaka od nich bije jest chyba nawet większa nić pomiędzy kibicami w Hiszpanii.
0
fcb191
Niemożliwe! Są takie same??:)
0
To się nazywa zarządzanie klubem, wszystkie sekcje zaangażowane w budowanie wielkości klubu:) Liczymy na powtórkę za rok!!
0
SZYCHA0005
Dlatego ja tam nie wchodzę. Szkoda nerwów. Ale znajdą się tacy, co wejdą tutaj i wypisują to samo! pewnie Madridista22 Ci zaraz napisze, że to nie tak, sarkazmów używają...
0
Madridista
ulubiony piłkarz: Sergio Ramos (może jeszcze Pepe), ulubiona strona: rm.pl...bez komentarza
0
whatis
Uważasz go za szuja (Valdano)? To co powiesz o zachowaniu Mou? Skoro Valdano zmienia swoje poglądy, podobnie jak Mou to powinieneś to samo powiedzieć o Mourinho ( raz ważniejszy Puchar Króla, raz liga, raz ważniejsze KMŚ innym razem LM - pewnie wiesz co mam na myśli)
0
Madridista22: "No masz rację. Dobrze chociaż, że są tu też normalni ludzie."
Tobie to akurat do normalnych daleko!!
0
Jesteś pajacem jakich tutaj pełno! Bezmózg to sobie do rodziców mów, wchodzisz tu i obrażasz ludzi i wydaje ci się jak jesteś anonimowy to możesz mówić co chcesz!! Jesteś takim idi**ą jak cała wasza wataha na rm.pl. Jeden komentarz krytyczny i byście gołymi rękami kibica zatłukli:( W wolnym czasie pewnie wchodzisz sobie na rm.pl i jedziesz po Barcelonie równo a tutaj wielki pan się znalazł, co może każdego pouczać bo najmądrzejszy jest! Zwróciłem Ci bezmózgi id****o uwagę, a ty zaraz bur**u wyzywasz! Idź tam skąd przyszedłeś i nie wracaj!!!
0
Na stronach rm.pl już wypisują pierdoły o Xavim, bo powiedział, że nie uważa aby nadeszła zmiana cyklu! K**** co to za ch****a wspiera ten klub, nawet słowem nie obrażał Real, stwierdził same fakty a tu już chamskie komentarze:( Jaki klub, tacy piłkarze (Ramos, Pepe, CR, Mou) i tacy kibole!!! Jeszcze czekać aż zaczną strzelać do każdego, kto nie przyzna im racji:(:(