Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Torto Oj różnie może być... Ronnie już nic nie musi, kwestia ambicji. Pytanie jak będzie mu ręka uderzać po tak dużej przerwie, teoretycznie wyczucie może szwankować, ale to czysto teoretycznie.
1
@maroon Pewnie nie mają tam wypasistych toalet za 700 tysi.
0
Jak to śpiewali na jednym stadionie "jechać z k****" !
1
@barteq Nie tylko niezgodne z prawem ale i pokazuje jak POPIS przywłaszczył sobie media itd... to tylko pokazuje, że się już nawet z tym nie kryją i dyktują kto może z Trzaskiem sobie podebatować. Jak dla mnie to kpina
3
@NeroTFP1 Pamiętam ten mecz, oglądałem go jak byłem w Irlandii w pracy. Najlepszy był finał LM jak graliśmy z Arsenalem. Byłem wtedy w innym mieście, bez tv, więc poszedłem do pubu oglądnąć tamten finał. Przez 2 godziny dosłownie "leżałem" w loży jak król i oglądałem mecz z piwkiem... nie było nikogo więcej a był to typowy irish pub, ulubione miejsce do spędzania czasu dla Irlandczyków według legend.
2
@gumaz Też znam taką Klaudię, dom tzn. pałac wystawiony przez rodziców za kilka mln zł, 2 auta za 300 tys i też tamta "Klaudia" ma ok 30 tys miesięcznie. Ale jak poprosi rodziców aby dawali więcej to pewnie nawet 50 tys miesięcznie będą dawać ;)
1
@NeroTFP1 No pewnie... szczujmy ludzi przeciwko konserwatystom, którzy nie chcą w naszym kraju imigrantów ale głosujmy na takich, co najchętniej zaprosiliby do nas wszystkich "inżynierów" i "lekarzy" z Afryki. Przecież oni nic innego nie umieją robić jak tylko wszczynać burdy i gwałcić. Wystarczy popatrzeć co się aktualnie dzieje we Francji a czego tv nie pokaże.
0
@MesQueUnClub_87 Dałbym pograć rezerwie zwłaszcza w meczach z teoretycznie słabszymi drużynami. Naładowanie u niech będzie na maxa, chłopaki będą się ogrywać a podstawowi przynajmniej odpoczną. Torre, Pau Victor, Fermin jak grają to prezentują się przyzwoicie.
1
Wspaniałe 2 miesiące piłki... nie dość, że Barca gra na każdym możliwym poziomie to jeszcze mój siostrzeniec ma 2.5 miesiąca ligi U-17 i w zimie podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z pierwszą drużyną i również powoływany jest na seniorskie mecze. Co prawda to nie jest wysoka liga ale zawsze coś. Ciężko się na robocie skupić, bo ciągle jakieś mecze :)))))
0
@gg156 Nie zapominajmy, że to pis zaczął majstrować z podatkami poprzez gówniany ład bo już wtedy mieli ogromną dziurę budżetową i myśleli, że okradając szarych ludzi uda im się jakoś to załatać. Co by nie pisać przyszłość nie wygląda różowo.
0
@lithotripter Tak ten podatek. Chcą aby każdy płacił co roku 1 % podatku od wartości nieruchomości jaką posiada. Już tyle o tym w ostatnim czasie trąbili, że na pewno go wprowadzą. Kwestia kiedy, czy to banda nieudaczników z obecnego rządu to zrobi czy banda nieudaczników z pisu. Ani jeden ani drugi nie potrafi sprawnie rządzić.
0
@ferdas_rawa To za mało, wydaje mi się, że tutaj to im głównie chodzi o obsadzenie swoimi na stołkach aby prywatnie, pod przykrywką "zmian na lepsze" zarobili kokosy zanim zmieni się władza. Tutaj potrzeba kilkaset miliardów a tylko podatek katastralny im to załatwi. Ja tam się już dawno przestałem łudzić, będą nas doić na każdym kroku.
1
@Eric_Abidal_22 Ja się najbardziej obawiam, że jak ten Trzaskofski będzie prezydentem to puszczą im wszelkie hamulce odnośnie podatków i całej reszty... w tym podatku katastralnego. Będą szukać ogromnej ilości kasy a gospodarka siada i wpływy podatków są przez to mniejsze. I będzie w kolejnych latach siadać bo ogrom małych firm wypadnie z rynku. A wypłaty w budżetówce pną się w górę...
Miałem ostatnio kontrolę na drodze przez ITD. Jechałem małym autem dostawczym do 3,5 T a takich NIGDY nie sprawdzali. Od 16 lat jeżdżę regularnie w trasy po kraju. Sprawdzili dosłownie wszystko ale nic nie znaleźli, więc po 30 min mnie puścili. 2 tygodnie później Inspekcja Celno Skarbowa również mnie zatrzymała i sprawdzali wszystkie papiery, faktury, jaki towar przewożony itd. Po dłuższym postoju w końcu oddali dokumenty, więc ich zapytałem czy to dziwny zbieg okoliczności, że w 2 tygodnie 2 inspekcje mnie zatrzymały a NIGDY wcześniej tego nie było, bo zawsze sprawdzali większe ciężarówki itd. Pan inspektor powiedział, że mają odgórnie brać się za małe samochody i małe firmy bo większa szansa na mandaty itd.
1
@MichalZZZ Jeśli lubisz coś a la Wikingowie to "Upadek królestwa" obowiązkowo !! Genialny serial jak dla mnie
5
Jakby kogoś interesował temat inny niż aborcja to niestety wiele firm w tym kraju chora sytuacja z podatkami i kosztami zmusza do powolnej kapitulacji na rynku... W tym i niestety mnie. Z 12 pracowników jakie zatrudniałem kilka lat temu zostało mi 3 z czego jednemu dałem wczoraj wypowiedzenie, nad kolejnym już myślę i może uda mi się dociągnąć do końca roku z jednym pracownikiem. Ceny w mojej branży zamiast rosnąć spadają od 2 lat a koszty rosną niesamowicie. Podnoszą praktycznie każdy możliwy podatek, od nieruchomości po resztę, ceny prądu, koszty zatrudnienia itd... Takie teraz realia, ludzi stać na coraz mniej
0
@Natenczas Od wczoraj i dzisiaj rano też na Polsat news ten temat wałkują
0
@Barclonismo A na stronie 240 były ligi holenderska, chyba portugalska i coś jeszcze ale już nie pamiętam
4
Skoro Dembele we Francji wyprowadzili na prostą z kontuzjami to może nasi medyczni amatorzy też sobie poradzą z Olmo. Facet jest na boisku niesamowity, robi taką różnicę jak Pedri czy Yamal. W tej chwili obok Pedriego nasz najlepszy środkowy pomocnik. Nie wiem ile zarabia ale patrząc jak płaciliśmy lata temu po 150 mln za "szrot" typu Coutinho czy Dembele 60 mln jakie za niego zapłacili wydaje się do przełknięcia patrząc na klasę jaką prezentuje na boisku. Myślę, że gdyby chcieli go odsprzedać w lecie to 60 mln lekko za niego dostaną.
4
Jakby ktoś miał wątpliwości odnośnie zmian w sądownictwie i kolesiostwie to były wojskowy, który potrącił 14-latkę na przejściu dla pieszych, tak, że dziewczyna przeszła szereg operacji i musi odbywać rehabilitację dostał mandat kilka tysięcy złotych !!! Brak słów jak prawo (nie)działa w tym kraju.
PIS=PO
1
@ozi909 Możesz spać spokojnie i nie martwić się tym, że nie przyjdzie. Przyjdzie na pewno!
3
@Safrani Trzeba ludziom jeszcze bardziej dobrobyt podnieść... wczasy min 3-4 razy do roku, luksusowe życie, płace po min 10-20 tys. Wtedy w ogóle już nie będzie dzieci. Nawet sobie sprawy nie zdajesz ile znam ludzi co nie mają w ogóle dzieci albo mają tylko jedno i nie ukrywają tego, że chcą korzystać z życia ile wlezie, stąd nie mają większych rodzin. No i liczą, że będą długo żyć i tak samo się na emeryturach bawić ;)
0
@Irmscher10 I nikt im nie podskoczy... a Ci co będą chcieli bronić Grenlandii swoimi F35 i całą resztą amerykańskiego sprzętu zostaną odcięci od wsparcia i wyłączeni o ile usa ma taką możliwość.
2
@Criss18Barca Powiem krótko... za rok/dwa będzie ciekawie. Z 12 ludzi jakich zatrudniałem kilka lat temu zostało mi 3 pracowników (aktualnie 1 na wypowiedzeniu) i za 3 miesiące będzie 2. ZUSY aktualnie jakie płacę to 12 tys. zł. Od tych 12 tys zł. + pensja pracowników należy się VAT (SIC!! Jak można wymagać podatku vat 23 % od tego to nie ogarniam, przecież to koszt pracownika i to nie powinno być w żaden sposób opodatkowane ). Vatu od tego jest ok 6-7 tys zł... Raczej cud gospodarczy się nie wydarzy, więc wygląda na to, że to mój ostatni rok prowadzenia działalności. Szkoda nerwów na to, aktualnie robi się tylko na podatki i może 3 tys zostanie. Tyle zarobiłem kolejno w styczniu i lutym :) Tak to w dużym skrócie wygląda. Nie dziwię się, że na każdym kroku firmy zwalniają ludzi.
33
Co najwyżej może być selekcjonerem drużyn młodzieżowych. Coś mi się wydaje, że Xavi przez swoje ego może mieć nie po drodze w trenerce.
0
@Yoshi94 Akurat Sławek na ekonomii to się zna... nie tak jak te życiowe nieudaczniki co całe życie na państwowym siedzą i ludziom wciskają jak to potrafią rządzić krajem. Aż dziw bierze, że są tacy co się jeszcze dają na to nabrać. idealnym przykładem bezkrólewia jest teraz W-wa, gangi grasują gdzie chcą a kierowcy na drogach mają wolną amerykankę - nikt tam nie kontroluje niczego
0
@Kgorecki2500 U mnie wczoraj słoneczko i 20 stopni :)
0
@HarveySpecter Jeszcze podatek katastralny Ci wprowadzą bo masz "prywaciarzu" za lekko w życiu. Ja już zwolniłem u siebie w zakładzie ponad połowę załogi i kolejną połowę chyba też muszę zwolnić, bo tak nam gospodarka się rozchulała że szok
0
Robienie kariery a la celebryta, palnąć coś głupiego i szum wokół takiej osoby gwarantowany. Jak widać to działa.
1
@Tasde Fajną ferajnę robi wokół siebie Trump.
1
Może lepiej pomyśleć na drużynami juniorskimi u nas albo rezerwami. W końcu kasiury ma jak siana a zostałby w Barcelonie. Od Man Utd niech się trzyma jak najdalej, bo wtedy jego pobyt i zgrzyty jakie były u nas to będzie pikuś do tego co doświadczy w "ścieku" jakim jest obecnie Utd