Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Szmulek Ludzie którzy nigdy w życiu nic sensownego nie zrobili jak pan Zandberg i ekonomię znają tylko z tv nigdy nie powinni się na ten temat wypowiadać. Czekam aż wielkie korpo zaczną w końcu płacić należyte podatki... bo jak na razie to państwo tylko wielkim korporacjom na każdym kroku pomaga i dopłaca
0
@GeraltzKatalonii Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że jak Gronkiewicz-Waltz będąca przez kilka kadencji prezydentem W-wy wraz z mężem przejęli w lekko pisząc " wątpliwy" sposób kilka mieszkań to nikomu z PO to nie przeszkadzało... Baa, nawet byli dumni, że mają takiego prezydenta. A teraz chcą się zesr*ć jak jest temat mieszkania jaki przejął Nawrocki... Nawrocki choć postąpił paskudnie to jednak jest słabym graczem przy niektórych "biednych" posłach z platformy
2
Myślałem, że Eric jest starszy... Niesamowicie się rozwinął pod skrzydłami Flicka chociaż od najmłodszych lat był uważany za ogromny talent
2
Jak chce wrócić do la Liga to są kluby jak vallaldolid czy osasuna i tam tacy grajkowie mogą się jeszcze sprawdzić ;P
5
Pierwszy sezon miał piorunujący, wejście smoka prawie jak za czasów Pepa. W drugim sezonie będzie miał zdecydowanie trudniej, bo jednak każdy będzie go rozliczał przez pryzmat pierwszego sezonu
2
@GTBTP Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby głosować na PO i jednocześnie mieć nadzieję na zmiany... chyba na gorsze. Chociaż nie sądziłem, że może ktoś gorzej od pisu rządzić to jednak ci amatorzy są w stanie ich pobić !! Ich marionetka Trzaskowski nawet nie umywa się do Zandberga czy Biejat
0
Chyba się słabo znam na piłce, bo ja go za wybitnego piłkarza nie uważam. Nie przepadam za nim bo nic szczególnego nie gra w lfc. Jest waleczny to fakt ale jakoś mnie nigdy nie przekonywał
0
@Foton Oj tam... najważniejsza jest kawalerka Nawrockiego a reszta się nie liczy, przecież po to się tam idzie aby takie wałki robić. Małe kradzieże to zło a duże to tzw. inżynieria finansowa. Jak Gronkiewicz-Waltz z mężem przejmowała mieszkania po ponad stu kilku letnich ludziach to było OK.
0
@clyde Popijał sobie drinki na plaży i się bawił przez ostatnie miesiące, tatuś synkowi za sponsorował konkretne wczasy... zapewne "nieskazitelny i uczciwy" sąd też będzie działał na jego korzyść, bo tatuś ma znajomości wśród polityków
1
@lajcior nie wiem czy nie większy ściek propagandowy od tvp kurskiego i aktualnie tvp autobusiarza.
7
Nie znoszę popisu ale to jak ścieki medialne w necie i tym podobne manipulują to jest coś niesamowitego. Wszędzie piszą o tym jak Stanowski zarabiał w tvp ale nikt jakoś nie pisze o rodzinie schnepf a myślę, że to by ludzi bardziej zainteresowało kto aktualnie pracuje w tvp i jak ta rodzina "przysłużyła" się Polakom:) Tacy ludzie powinni już dawno być na marginesie społecznym i dożywotnio pracować społecznie aby choć częściowo odpokutować krzywdę jaką zrobili polskiemu społeczeństwu. Ale wiadomo... wybory, więc trzeba szukać sposobu na manipulację aby nie przyznać się jacy ludzie aktualnie są zatrudniani przez rządzących.
Tak naprawdę na debacie było dwóch agentów putina z krwi i kości.
2
@BORO_12 Gdyby sytuacja była odwrotna to była by taka burza w Hiszpanii, że sędzia już by nie dostał meczu w Primera... i to zasłużenie
3
Takie sędziowanie to kojarzę z A klasy jak się dało skrzynkę piwa sędziomu a nie na takim poziomie. Pierwsza bramka dla realu z ewidentnego spalonego. Nie było analizy Var a powinna być. Faul na Ferranie wychodzącym na czystą pozycję sam na sam - czerwona. Ewidentny karny za zagranie ręką, to już ciężko nazwać kabaretem bo zrobili wszystko aby go nie podyktować, nawet nagrania z kamer dali takie, żeby były wątpliwości... Takiego cyrku jak w tym meczu to chyba jeszcze nie było.
0
@clyde Nie łudźcie się, te debaty wiele nie zmienią bo i tak praktycznie każdy ma już swojego kandydata... a Ci co nie mają to nawet się na wybory nie wybierają. Zatwardziałe elektoraty po-pisu i tak zagłosują na swój beton.
1
Trzeba przyznać, że grają najlepszą i najbardziej widowiskową piłkę chyba od czasów Pepa. Szkoda LM, bo odpadła drużna grająca zdecydowanie efektowniej od Interu.
1
@Torto Oczywiście, że to był faul ale Martin też od razu się położył jak poczuł, że jest kontakt a trzeba było walczyć zamiast się kłaść. Każdy inny sędzia by to przeanalizował na varze. Dziwię się, że zawodnicy Barcy nie zmusili sędziego do przeanalizowania tego
0
Może oglądałem nie ten mecz co Gavi ale mi się wydaje, że u nas głównym sabotażystą była TRAGICZNA gra obronna.
5
Już w meczu z Celtą można było zobaczyć jakie babole robi nasza obrona... stracić 7 bramek w dwumeczu to jakiś żart zwłaszcza na takim poziomie. I nie ma tutaj żadnego usprawiedliwienia typu walczyli, zrobili co mogli itp. Sytuacji bramkowych przeciwnik w dwumeczu miał sporo. Nasi bili momentami głową w mur a mediolańczycy wydawałoby się "z niczego" mieli okazje. Przegraliśmy bo mieliśmy fatalną obronę, taka jest prawda.
Dziennikarze jarali się przez cały sezon jak to Kounde jest niezniszczalny i wypadł akurat w NAJWAŻNIEJSZYM momencie sezonu. Przeważnie tak to jest że wcześniej czy później ciągłe eksploatowanie jednego zawodnika tak się skończy. Można to było łatwo przewidzieć i dawać mu więcej odpocząć w niektórych meczach. Pierwszy mecz u nas już był absurdem, jak nasi łatwo dali sobie wbić 2 bramki. W drugim meczu to samo. Szkoda słów.
A Araujo nigdy nie lubiłem i nie polubię, bo dla mnie zawsze był średnim grajkiem z minimalnym zaangażowaniem. Nigdy nie rozumiałem, co ludzie w nim widzą i jak widać mentalnie jest na marnym poziomie.
5
Czyżby Araujo nam znowu załatwił LM ?!
5
Co za frajerstwo, nic Inter nie gra w 2 połowie i jeszcze bramkę na 3 minuty do końca z akcji z niczego strzela, brak słów.
2
Raphinia dzisiaj tragedia. Nawet z piłką nie ma siły się zabrać i popędzić na bramkę.
21
Nie zna się gościu. Przecież to wszystko wina sędziów, że real gra tak słabo w tym sezonie. A Jude i Vini to najlepsze piłkarki świata. Zapewne znowu trzeba będzie zbojkotować galę ZP itp bo nikt tak na złotą piłkę nie zasłużył jak ten wiecznie płaczący placek.
2
O proszę... wypowiedział się jeden z najsłabszych technicznie pomocników jakich mieliśmy w ostatnich latach. Zwłaszcza w tamtym okresie nie dało się patrzeć jak on grał
1
@Filipem Tak szczerze to złota piłka najbardziej należałaby się Flickowi za to co zrobił z drużyną. Absolutnie nie uważam aby Raphinia zasługiwał w pierwszej kolejności spośród wszystkich zawodników Barcy. Już prędzej Lewandowski. Zwłaszcza jak się ogląda ostatnie mecze Raphy, bo zjazd formy niestety go nie ominął
0
@Encore To pokazuje jak społeczeństwo jest ogłupiałe przez media i że nie potrafią samodzielnie myśleć. Wielu też głosuje na popis bo ich rodzice tak robią/robili i mają wpojone, że są to jedyne słuszne partie...
0
@Yoshi94 Rzeczywiście nie ma meczu jutro... a kilka dni temu był. Nawet bym nie przypuszczał, że takie klocki sranał plus zrobi. Nakupiłem na jutro piwa i co teraz?! Mam canal plus ale nie wykupywałem tych dodatkowych kanałów, może będą jakieś streamy w necie ;(
0
Co to się stanęło, że dzisiejszy mecz w tvp 1 i jutro też ?! W zeszłym tygodniu jak patrzyłem na ramówkę to miał być tylko mecz w środę a tu dzisiaj widzę, że psg-arsenal też jest dzisiaj w tvp
1
@tadzik447 Jak to nie jak przecież Szczęsny czyta komentarze na La Bambli i tłumaczy je od razu w szatni Barcy.
9
Dlatego zawsze byłem i będę przeciwny sprowadzaniu tej dziczy do europy. Teraz to już typowy niemiec... Tak jak powiedział Toni Kroos. W Niemczech jest taki syf, że on sam boi się o swoje dzieci dlatego zostaje w Hiszpanii.
Co do tego zoo z Madrytu, powinni ich pozawieszać aby chociaż do końca sezonu człowiek nie musiał się zastanawiać czy ogląda mecze czy filmy z serii planety małp
1
@Torto Oj różnie może być... Ronnie już nic nie musi, kwestia ambicji. Pytanie jak będzie mu ręka uderzać po tak dużej przerwie, teoretycznie wyczucie może szwankować, ale to czysto teoretycznie.