1

Może lepiej pomyśleć na drużynami juniorskimi u nas albo rezerwami. W końcu kasiury ma jak siana a zostałby w Barcelonie. Od Man Utd niech się trzyma jak najdalej, bo wtedy jego pobyt i zgrzyty jakie były u nas to będzie pikuś do tego co doświadczy w "ścieku" jakim jest obecnie Utd

0

@Aragorn33 Myślę, że chcieli wyprowadzić Zełeskiego z równowagi bo jest im to bardzo na rękę. Chcą skończyć z pomocą dla Ukrainy jeśli nie będą mieć pewności, że kasa się im zwróci i zapewne to zrobią. A ten wykonał dla nich "robotę", potem pojechał na szczyt, zobaczył, że Europa mu gó**o proponuje i dzisiaj wraca do tematu minerałów. USA mają go teraz w szachu i odpowiednio wycisną z Ukrainy ile się da. Oni tak naprawdę mają w 4 literach co się stanie z Ukrainą, wszystko co robili do tej pory to dlatego aby osłabiać Rosję.

3

@prokofiew Z jednej strony człowiek, który próbuje jak może rządzić krajem napadniętym przez 5 razy większego sąsiada, gdzie codziennie giną jego rodacy zabijani przez rosjan a z drugiej strony pajac, który od małego opływa w luksusach i tak naprawdę nigdy w życiu nie widział nawet poważnej roboty nie mówiąc już o innych rzeczach. Chcieli pajace zrobić z siebie cyrk to zrobili, jak dla mnie brakiem szacunku do gabinetu owalnego wykazali się przede wszystkim amerykanie i zrobili sobie z prezydentury szopkę. Jedynym prawdziwym komikiem na sali był / jest Trump

0

@draxidox To jest nic...w Warszawie na wjeździe do stolicy od Piaseczna główną ul. Puławską samochody jadą 3-4 pasem z prawej strony. Są to tylko pasy do zjazdu w prawo ale de*ile regularnie jeden za drugim jedą tym pasem prosto !! Nie wierzyłem jak to zobaczyłem, skala głupoty tych ludzi poraża. Najlepsze, że to jest tam codziennie.

1

@Kondziubarca Szymon H. jak pisze komentarze w necie nt. Putina to zasłania kamerkę w laptopie, żeby nie widać było kto pisze :))

0

@UriBoyka Będzie musiał zaczekać bo akurat wczoraj zacząłem oglądać 5 sezon yellowstone:)

1

@Jakchcesz Dużo rzeczy można zrozumieć ale śmiecia się traktuje jak śmiecia a nie diament... a to właśnie robi Trump. Może i gra taktycznie ale jest słaby, bo tylko słabi zakładają maski

0

A co w tym dziwnego, że każdy kocha Messiego i ma jego zdjęcia ?:) tebas się publicznie onani**je jak mówi i realu i jest git!!

0

@Krzty przecież o to im od początku chodzi. Usunąć Zełenskiego i wstawić swoich na stołek. Trump to jest skończony i***a

1

@tbas Liga Andorska czeka !!

0

@NeroTFP1 Chwała mu za to. Dzięki temu od 3 lat jeździ sobie od konkursu do konkursu i się tym bawi za pieniądze podatników prezentując poziom bardzo przeciętnego a nawet słabego skoczka.

1

Ten pociąg dla niego i jego rodzinki odjechał dawno temu

0

@NeroTFP1 U nas trzeba się cieszyć jak w ogóle pociąg dojedzie... 2 razy jechałem na wczasy pociągiem i 2 razy kilka godzin czekałem na nowy bo się psuł ten co miał jechać:)

0

Atak stricte na zawodnika. Czerwona i min. 2-3 mecze zawieszenia powinno być

3

Przekaz propagandy jak u ruskich w tv

0

@norbi77 Uwielbiam "Władca Pierścieni" i Shore...

2

Chociaż średnio przepadam za Lewym bo uważam, że do Barcy tak pasuje jak felga VW do BMW to stonowałbym tym jaraniem się Ferranem bo strzelił 3 bramki słabiutkiej Valencii... co po niektórzy już nawet lepiej od Flicka wiedzą który napastnik lepszy,

0

@IronMan43 Wydaje mi się, że im łatwiej i wygodniej mają ludzie tym mniej dzieci. Mieszkam na wsi i tutaj ludzie mają 1-3 dzieci, wiadomo, że różnie ale żona pochodzi z Łodzi i całą rodzinę ma w dużych miastach. Wszystkich jakich u niej znam mają po 1 dziecko. Niektóre "ciotki" nie ukrywały, że jest im tak po prostu wygodniej bo dzięki temu mogą regularnie zwiedzać świat - wczasy 2-4 razy do roku ale też są różne schorzenia jak endometrioza, co też utrudnia posiadanie dzieci. Nie ma już wielodzietnych rodzin jak kiedyś gdzie ludzie mieli po 4-6 dzieci.

1

@Comentateiro Czytałem nie tak dawno, że liczba pracujących Polaków ma się zmniejszyć z 22 mln do niecałe 20 mln do 2035 roku i ma ciągle spadać, więc nasze pokolenie o emeryturach pewnie może zapomnieć

1

@SelloutCrowd Podobno ma być jeszcze drożej a już jest masakra... na mieszkanie czy dom nie stać nikogo, chyba że ma się rodziców milionerów

0

@Safrani Mam 3 pracowników aktualnie i koszt ich utrzymania jest taki - na utrzymanie 3 pracowników za pensję MINIMALNĄ musisz mieć 18 tys zł (1 pracownik to koszt prawie 6000 zł). Do tego musisz doliczyć podatek vat 23 % od tego, bo w tym kraju stworzono chory system płacenia vatu od pieniędzy jakich nie zarabiasz bo wydajesz na pracownika... A więc koszt utrzymania tylko 3 pracowników na miesiąc masz ok 22 tys zł a 2 pracowników to koszt ok 15 tys.

2

Tylko jeden klub daje się tak dy*ać na każdym kroku ;(

0

Laporta tam już pewnie szykuje jakiegoś średniaka noname'a za 30-40 baniek.

2

@RoberDzik Z nimi to tak jak z "panną za kasę"... co by nie zrobili i tak będą już na zawsze ku***mi.

0

@Bilon87 Ja tam nie do końca wierze w przejęzyczenie. Nie raz tego typu bezmózgi wypowiadały się, że Polacy dobrowolnie pomagali niemcom budować takie obozy... a że pani powiedziała co myśli i przy okazji zrobiła się afera to trzeba jakoś z tego wybrnąć

1

Komentarz usunięty

0

@clyde Tak jest np. w Irlandii. Płaciłem takie coś jak tam pracowałem kilka lat. Teraz prowadzę własną firmę produkcyjną i bykowe płacę co miesiąc - można tak powiedzieć. Ten system jest tak skonstruowany, że jak ktoś jest zaradniejszy to musi płacić podwójne daniny. Nie polecam nikomu pchać się w takie gó**o jak własna działalność teraz. Jeszcze rok i zamykam działalność, bo zwyczajnie nie opłaca się. Moi pracownicy zarabiają więcej ode mnie, ceny kuleją i nie widać poprawy, przegrywamy na każdym froncie z produktami z chin i wielkimi firmami - korpo. Do tego straszą, że będzie jeszcze gorzej

1

@Lionel_Messi10 Potraktowali go jak "śmiecia" patrząc jaki miał wkład w historię naszego klubu i teraz miałby wrócić jak Laporta jest prezydentem, szczerze wątpię...

0

Gościa nikt nie chce a Barcelona o nim marzy... to pokazuje jakim sportowym dnem jest Laporta i jego banda

1

@zytko3 Dla kontrastu można napisać o tym co wyprawiali z outsiderami ligowymi Las Palmas itd. Jak niesamowicie cieszy mnie każde skopanie tyłka madrytczykom tak póki co mamy niewiele znaczący superpuchar. Najważniejsza jest la Liga oraz CL.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?