Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Może lepiej pomyśleć na drużynami juniorskimi u nas albo rezerwami. W końcu kasiury ma jak siana a zostałby w Barcelonie. Od Man Utd niech się trzyma jak najdalej, bo wtedy jego pobyt i zgrzyty jakie były u nas to będzie pikuś do tego co doświadczy w "ścieku" jakim jest obecnie Utd
0
@Aragorn33 Myślę, że chcieli wyprowadzić Zełeskiego z równowagi bo jest im to bardzo na rękę. Chcą skończyć z pomocą dla Ukrainy jeśli nie będą mieć pewności, że kasa się im zwróci i zapewne to zrobią. A ten wykonał dla nich "robotę", potem pojechał na szczyt, zobaczył, że Europa mu gó**o proponuje i dzisiaj wraca do tematu minerałów. USA mają go teraz w szachu i odpowiednio wycisną z Ukrainy ile się da. Oni tak naprawdę mają w 4 literach co się stanie z Ukrainą, wszystko co robili do tej pory to dlatego aby osłabiać Rosję.
3
@prokofiew Z jednej strony człowiek, który próbuje jak może rządzić krajem napadniętym przez 5 razy większego sąsiada, gdzie codziennie giną jego rodacy zabijani przez rosjan a z drugiej strony pajac, który od małego opływa w luksusach i tak naprawdę nigdy w życiu nie widział nawet poważnej roboty nie mówiąc już o innych rzeczach. Chcieli pajace zrobić z siebie cyrk to zrobili, jak dla mnie brakiem szacunku do gabinetu owalnego wykazali się przede wszystkim amerykanie i zrobili sobie z prezydentury szopkę. Jedynym prawdziwym komikiem na sali był / jest Trump
0
@draxidox To jest nic...w Warszawie na wjeździe do stolicy od Piaseczna główną ul. Puławską samochody jadą 3-4 pasem z prawej strony. Są to tylko pasy do zjazdu w prawo ale de*ile regularnie jeden za drugim jedą tym pasem prosto !! Nie wierzyłem jak to zobaczyłem, skala głupoty tych ludzi poraża. Najlepsze, że to jest tam codziennie.
1
@Kondziubarca Szymon H. jak pisze komentarze w necie nt. Putina to zasłania kamerkę w laptopie, żeby nie widać było kto pisze :))
0
@UriBoyka Będzie musiał zaczekać bo akurat wczoraj zacząłem oglądać 5 sezon yellowstone:)
1
@Jakchcesz Dużo rzeczy można zrozumieć ale śmiecia się traktuje jak śmiecia a nie diament... a to właśnie robi Trump. Może i gra taktycznie ale jest słaby, bo tylko słabi zakładają maski
0
A co w tym dziwnego, że każdy kocha Messiego i ma jego zdjęcia ?:) tebas się publicznie onani**je jak mówi i realu i jest git!!
0
@Krzty przecież o to im od początku chodzi. Usunąć Zełenskiego i wstawić swoich na stołek. Trump to jest skończony i***a
1
@tbas Liga Andorska czeka !!
0
@NeroTFP1 Chwała mu za to. Dzięki temu od 3 lat jeździ sobie od konkursu do konkursu i się tym bawi za pieniądze podatników prezentując poziom bardzo przeciętnego a nawet słabego skoczka.
1
Ten pociąg dla niego i jego rodzinki odjechał dawno temu
0
@NeroTFP1 U nas trzeba się cieszyć jak w ogóle pociąg dojedzie... 2 razy jechałem na wczasy pociągiem i 2 razy kilka godzin czekałem na nowy bo się psuł ten co miał jechać:)
0
Atak stricte na zawodnika. Czerwona i min. 2-3 mecze zawieszenia powinno być
3
Przekaz propagandy jak u ruskich w tv
0
@norbi77 Uwielbiam "Władca Pierścieni" i Shore...
2
Chociaż średnio przepadam za Lewym bo uważam, że do Barcy tak pasuje jak felga VW do BMW to stonowałbym tym jaraniem się Ferranem bo strzelił 3 bramki słabiutkiej Valencii... co po niektórzy już nawet lepiej od Flicka wiedzą który napastnik lepszy,
0
@IronMan43 Wydaje mi się, że im łatwiej i wygodniej mają ludzie tym mniej dzieci. Mieszkam na wsi i tutaj ludzie mają 1-3 dzieci, wiadomo, że różnie ale żona pochodzi z Łodzi i całą rodzinę ma w dużych miastach. Wszystkich jakich u niej znam mają po 1 dziecko. Niektóre "ciotki" nie ukrywały, że jest im tak po prostu wygodniej bo dzięki temu mogą regularnie zwiedzać świat - wczasy 2-4 razy do roku ale też są różne schorzenia jak endometrioza, co też utrudnia posiadanie dzieci. Nie ma już wielodzietnych rodzin jak kiedyś gdzie ludzie mieli po 4-6 dzieci.
1
@Comentateiro Czytałem nie tak dawno, że liczba pracujących Polaków ma się zmniejszyć z 22 mln do niecałe 20 mln do 2035 roku i ma ciągle spadać, więc nasze pokolenie o emeryturach pewnie może zapomnieć
1
@SelloutCrowd Podobno ma być jeszcze drożej a już jest masakra... na mieszkanie czy dom nie stać nikogo, chyba że ma się rodziców milionerów
0
@Safrani Mam 3 pracowników aktualnie i koszt ich utrzymania jest taki - na utrzymanie 3 pracowników za pensję MINIMALNĄ musisz mieć 18 tys zł (1 pracownik to koszt prawie 6000 zł). Do tego musisz doliczyć podatek vat 23 % od tego, bo w tym kraju stworzono chory system płacenia vatu od pieniędzy jakich nie zarabiasz bo wydajesz na pracownika... A więc koszt utrzymania tylko 3 pracowników na miesiąc masz ok 22 tys zł a 2 pracowników to koszt ok 15 tys.
2
Tylko jeden klub daje się tak dy*ać na każdym kroku ;(
0
Laporta tam już pewnie szykuje jakiegoś średniaka noname'a za 30-40 baniek.
2
@RoberDzik Z nimi to tak jak z "panną za kasę"... co by nie zrobili i tak będą już na zawsze ku***mi.
0
@Bilon87 Ja tam nie do końca wierze w przejęzyczenie. Nie raz tego typu bezmózgi wypowiadały się, że Polacy dobrowolnie pomagali niemcom budować takie obozy... a że pani powiedziała co myśli i przy okazji zrobiła się afera to trzeba jakoś z tego wybrnąć
1
Komentarz usunięty
0
@clyde Tak jest np. w Irlandii. Płaciłem takie coś jak tam pracowałem kilka lat. Teraz prowadzę własną firmę produkcyjną i bykowe płacę co miesiąc - można tak powiedzieć. Ten system jest tak skonstruowany, że jak ktoś jest zaradniejszy to musi płacić podwójne daniny. Nie polecam nikomu pchać się w takie gó**o jak własna działalność teraz. Jeszcze rok i zamykam działalność, bo zwyczajnie nie opłaca się. Moi pracownicy zarabiają więcej ode mnie, ceny kuleją i nie widać poprawy, przegrywamy na każdym froncie z produktami z chin i wielkimi firmami - korpo. Do tego straszą, że będzie jeszcze gorzej
1
@Lionel_Messi10 Potraktowali go jak "śmiecia" patrząc jaki miał wkład w historię naszego klubu i teraz miałby wrócić jak Laporta jest prezydentem, szczerze wątpię...
0
Gościa nikt nie chce a Barcelona o nim marzy... to pokazuje jakim sportowym dnem jest Laporta i jego banda
1
@zytko3 Dla kontrastu można napisać o tym co wyprawiali z outsiderami ligowymi Las Palmas itd. Jak niesamowicie cieszy mnie każde skopanie tyłka madrytczykom tak póki co mamy niewiele znaczący superpuchar. Najważniejsza jest la Liga oraz CL.