Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Catalonya1992 Islamiści i muzułmanie nadrobią ten przyrost. Tak się rozmnażają, że wszyscy we Francji i Niemczech się pewnie nie pomieszczą, przyjdą i pewnie tutaj.
1
@Comentateiro Lewy gra jak zawsze, świetny wykończeniowiec tyle że reszta drużyny weszła jakby na wyższy poziom. A Rafinha przechodzi samego siebie. Tu jest klucz do tego co jest teraz, bo Lewy dokładający głowę czy nogę do podań się nie zmienił. To jak grają w ostatnim czasie skrzydłowi i pomocnicy jest bez porównania do zeszłego sezonu. Bez tej reszty drużyny Lewy grałby to samo co w zeszłym sezonie, zobaczymy co będzie w meczach reprezentacji
5
@kamyk_23 Ja pie**** facet się piwa nie może napić. Ale jak biega w różowej sukience po ulicach i obściskuje się z innym gościem na oczach dzieciaków to jest normalne. Nie jestem w żadnym wypadku nietolerancyjny ale to jakie wartości dzisiaj ludzie mają i próbują wszystkim w około narzucić to dobrze zastanowiłbym się co nazwałbym dnem.
0
@Qlimax86 Nie pytałbym na takim forum, gdzie co drugi pewnie nawet prawka nie ma ale jechałbym do dobrego elektromechanika i z takim pogadał.
1
"Przedstawiciele Sebastiana Majtczaka wysyłają do mediów wezwania, w których domagają się usunięcia artykułów, w których podejrzany jest określany jako sprawca wypadku na autostradzie A1. Pozywane są także portale, za pomocą których internauci ustalali tożsamość sprawcy. Z ustaleń Onetu wynika, że rodzina Majtczaków ma duże środki pieniężne, które pozwalają im m.in. na walkę w sądach i pobyt podejrzanego w Dubaju." żródło onet.pl
Jak ktoś myślał, że żyje w normalnym, prawym kraju to chyba nie do końca zdaje sobie sprawę jak zakłamany jest nasz system. Ci ludzie zrobią wszystko aby nie pójść za kratki. Dno moralne na niesamowitym poziomie, auto SAMO na autopilocie wjechało w ludzi a kierujący akurat spał sobie wygodnie w fotelu. Że też nie ma czegoś takiego jak sędzia Dred, odnajduje i likwiduje takie jednostki bezpowrotnie bo tylko na takie coś zasługują ci gó*no warci ludzie.
1
Może sam nie chciał grać, aby znowu wymusić transfer w inne miejsce. Co jak co ale u niego to przecież norma
9
W środku to już rzeczywiście wygląda jak emeryt z torbą wylatujący na wczasy... Czekam z niecierpliwością. Kiedyś ciężko było pomarzyć o Polaku w Barcelonie a teraz może ich być dwóch!:)
3
@jacobFCB Nie mam nic przeciwko temu aby się sami zabijali, nawet lepiej dla ogółu bezpieczeństwa. Ale nich nie robią krzywdy innym, bo ostatnie wypadki pokazują, że zabijają niewinnych ludzi a takim dziadom - zwyrodnialcom nic się nie dzieje. A potem bogaci tatuśkowie im wizy za granicą wykupują aby synalkowie nie odpowiadali za swoją głupotę i mordowanie ludzi !! Zero jakiejkolwiek moralności i zasad, dno człowieczeństwa.
2
Takim składem to można wyjść u siebie na słabiutki Valladolid a nie mocną Osasunę. Flick wie, że zawalił ale chyba nie spodziewał się, że ma aż tak słabych piłkarzy w rezerwie.
0
@Azi Madryt wszędzie widzi spisek. Pewnie Negreira ich na te maski namówił
76
Dzisiaj rano urodził mi się synek... a teraz info o Wojtku. Niesamowity dzień !
1
@Danny Gaucho Synuś będzie nieźle oderwany od rzeczywistości jak dorośnie, ciekawe czy w ogóle będzie wiedział, że inni ludzie pracują całymi dniami do 67 roku życia a nie jak tatuś na emeryturze w wieku 34 lat
2
Nie miał długiej przerwy, więc nie powinien mieć problemu aby szybko dojść do formy. Jak dla mnie dużo lepszy wybór niż Navas czy Bravo, chociaż Keylor też świetny bramkarz, to nie wiem jak u niego po długiej kontuzji z formą. Długo nie grał przez poważną kontuzje. To może być jedyny ale jakże pozytywny skutek kontuzji Marca, że będziemy mieć 2 Polaka w Barcelonie !
21
Myślę że złotą piłkę dostanie Rodri a on czarną piłkę. Inaczej będzie znowu ostra jazda o rasizm itd
1
@Cygan BRC Powinien dostać dożywocie. On regularnie przez lata jeździł samochodem będąc pozbawionym prawka. Resocjalizacja takich ludzi nie powinna obejmować, co najwyżej łagry do końca życia jak u ruskich. Jedyna rzecz z jaką się u nich zgadzam ale postępowy zachód tego zabrania. Tam w więzieniach mają więcej wygody niż 90 % społeczeństwa
0
Masakra, nie da się czytać jak pseudo znawcy z gimbazy lub jeszcze niższego szczebla szkoły obwiniają o wszystko bramkarza jakby zapomnieli, że gra 11 a nie 1. Dla mnie z wyjątkiem Yamala cały zespół prezentował równy, gówniany poziom. Z totalnym średniakiem jakim jest Monaco przegraliśmy po beznadziejnej grze. Może i bramkarz zawalił mecz ale wybitni i genialni gracze z pola powinni strzelić takim "ogórkom" kilka bramek. "Stara Barcelona" rozjeżdżała takie zespoły w drobny pył, grając w 11 jak i w 10. To nie Monaco było tak dobre, tylko Barca była żenująco słaba.
0
Ciekawe co wyjdzie z procesem Man City. Jeśli to prawda a zapewne tak, tylko musi to potwierdzić sąd to powinni im zabrać wszystkie tytuły od 2009 roku. Szejkom się wydaje, że wszędzie są bezkarni i za kasę można zrobić wszystko... Ale by się zdziwili jakby tak się okazało, że jeszcze jest coś ważniejszego od kasy na tym świecie.
0
@clyde Nie bronię ale z tego co kojarzę to jest napisane, że cena jest jak masz apkę i przy odpowiedniej ilości punktów. Raz już miałem taką właśnie sytuację i Pani mi wytłumaczyła dlaczego ceny się różnią. Ale nie da się ukryć, że jest to zwykłe wprowadzanie klienta w błąd i sprawa może nadawać się do Uokik
1
Wielkie pieniądze niszczą ludzi, zabierają im motywację do zaczynania od podstaw. Jak Xavi chce być wielkim trenerem to niech idzie trenować Barcę B i tam działa a nie rzuca się na głęboką wodę nie umiejąc dostatecznie pływać. To, że coś tam trenował pseudo drużynki z Kataru nic nie znaczy, tam szejk machnie ręką i drużyna przeciwna przegrywa bo tak chciał "Abdul".
0
@norbi77 Nie wiem jak niskie trzeba mieć IQ, żeby powielać w sieci takie "info". Nie świadczy to za dobrze zarówno o autorze jak i rozpowszechniających takie posty. Po pisie można się spodziewać wszystkiego ale duda i jego sztab mają trochę wyczucia
6
Chyba nikogo to nie dziwi. Wszyscy wiedzieli, że to u niego norma. Szkoda, bo początek miał super.
0
@Roobo Politycy mają w 4 literach los powodzian, robią co robią tylko pod publiczkę.
1
Za chwilę może być takie powiedzenie jak z Niemcami, wszyscy grają ale to Real zawsze wygrywa.
0
@kamyk_23 Taaa... wykres. Pewnie na szybko robiony w sztabie Tuska. Nie zdziwiłbym się jakby było na odwrót. Nikt tego nie sprawdza, każdy sposób podsycania jadu wobec drugich wykorzystują w nawet najgorszym momencie. Nie zapraszam do dyskusji w tym temacie, bo nie ma o czym. Biedni ludzie.
0
@tristan87 Z tym akurat trafiłeś... Jest na opolszczyźnie a tam tablice miejscowości mają podwójne nazewnictwo, polskie oraz niemieckie. Uwielbienie do Niemców tam jest na niewiarygodnym poziomie
0
@Safrani Jak 7 mld zł to zapewne w całości im budowę opłacą, bo to kasa kosmos.
0
@grzekrk96 Byłem na - 10 stopniach i prał śnieg. Jak dla mnie rewelacja
0
@Tomason Nie mają już czasu, siedzą w firmach i spółkach skarbu Państwa
0
Błazenada hiszpańskiej piłki już jest w SUPERLIDZE absurdu.
0
@kamyk_23 Skoro wydano 2,7 mld zł to czekam na dane skąd się wzięła taka kwota.