Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ach te genialne podania Leo, ileż on miał u nas goli i asyst. Jak sobie człowiek te czasy przypomni to aż się łezka w oku kręci. Leo to praktycznie mój rówieśnik. Pamiętam jak wchodził do pierwszej drużyny. Za młodu siedziałem i czytałem o wszystkim co się w Barcy B i młodzieżowych drużynach działo... i te opisy, że jest młody, bardzo ciekawy zawodnik Leo Messi...
A dzisiaj LEGENDA na miarę Pelego i Maradony. Pięknych czasów w Barcelonie byliśmy świadkami :)
3
Brawo Robercik. Jak już są wyeliminowani ze wszystkiego co się dało nagle nasz orzeł dostaje podmuch wiatru w żagle! Mln euro się sypią na konto za padakę, jaką grał cały sezon.
2
@marcin62 To nie wina portali tylko głupoty ludzkiej. Jak widać wystarczy niektórym ludziom dać narzędzia aby odkrywali pokłady swojej głupoty i prymitywności... i to zrobią.
6
@Arden A mnie się ona bardzo podoba. Przynajmniej jej usta i twarz nie wygląda jak napompowana pupa orangutana, bo zapewne w większości takie panny komentują wygląd tej pięknej dziewczyny.
0
Co to tu się stanęło ?!! o_0 ... A to chyba mi się śniło, że przerżnęliśmy frajersko wszystko w tym sezonie.
3
Gdyby Tebas był tak mądry jak mu się wydaje, że jest to nie byłby tak gł*pi jak rzeczywiście jest...
1
@Szmulek Co za bzdury. W każdym tym meczu przegraliśmy na własne życzenie. Ogólnie cały sezon nasi grają fatalnie. NIe ma co zamydlać ludziom oczu pomyłkami sędziów
0
@TR3YWAY Ale to przez sędziów przecież było... Chłopina jest niewinny.
0
@Bobo25 Jeśli bramkarz miał prawa nogę na linii a tak wygląda to wydaje się, że piłka była za linią. W każdym bądź razie jak zwykle wałek na korzyść Realu. Nie ma to jak liga angielska, takiego g**na jak w Hiszpanii nie ma nigdzie
0
@jacob345 Jakie DNA Barcy... od kilku lat nasz zespół tego już nie ma
1
@tomek8756 Zamiast patrzeć moralnie na to trzeba spojrzeć głębiej aby chronić ludzkość. Takie ście**a trzeba utylizować, co do jednego a nie bawić się w luksusowe więzienia jak np. z Breivikiem.
0
Piłka to piłka ale to w jakim stylu przechodzi Real dalej to jakaś parodia. Nic nie grali, w pierwszym meczu kupę szczęścia, wczoraj to samo... a City aż miło się ogląda.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Perez bardzo dobrze zarządza klubem, życzyłbym sobie kogoś takiego u nas. Na razie 2 ostatnich nieudaczników wykończyło klub ekonomicznie i wizerunkowo. Największym szkodnikiem dla piłki w Hiszpanii jest aktualnie Tebas
2
@tristan87 Jabłuszko to ta Pani ma zamiast mózgu ;)
1
@Rl9k1nG ach ta miłość do Barcy za 555 mln. Do końca życia on, jego dzieci, wnuki i prawnuki są ustawione, to się teraz liczy
1
Nikt nie będzie za niedługo o nim mówił, historia zapomni. Ot brazylijski dobry średniak jakich było pełno. A potencjał miał prze ogromny. Jak zwykle kasa i głupota zrobiły swoje.
1
@D10SLEO Akurat tutaj ma rację. Co jak co ale nepotyzm Pisu przebił nepotyzm z czasów wcześniejszych kadencji Po. U mnie w gminie jest wójt z pisu i to co ten facet wyprawiał to przechodzi ludzkie pojęcie, uważa, że jest całkowicie bezkarny. Zresztą jak cały pis.
0
@Kgorecki2500 Tusk wygrał i jego niemieccy koledzy, więc w sumie wszystko po staremu
1
@Lama20 Przecież to elita inteligencji na po głosowała. Niesamowite, że można skończyć studia i być głupszym od pantofla. Bo inaczej nie da się określić kogoś kto krytykuje pis a głosuje na to samo gó*no pod innym szyldem. Już lepiej nie iść na głosowanie lub oddać nieważny głos niż zagłosować na pis lub po. Dla samej zasady.
0
@draxidox Powinni go do łagru na przymusowe prace na min. 10 lat posłać. To by było najlepsze dla społeczeństwa i gospodarki. Samo zabranie auta kiedy taki pajac legalnie sobie dalej chodzi po ulicach to nic.
0
@Kratos1990 Ta wskazówka to "graj wszystkie piłki do napastnika czyt. Robert"
12
Pau Cubarsí - mam nadzieję, że jesteśmy świadkami narodzin osobowości i talentu pokroju Puyola. Brakuje nam takich zawodników-magików jak Puyol, Busi, Iniesta czy Xavi na boisku.
2
@Lukikiki Przecież to są tak proste rzeczy do zrobienia, że wstyd nawet takie pytania zadawać. Nie wiem na jakim świecie wasze pokolenie żyje ale albo Wy jesteście niedzisiejsi albo czasy się tak zmieniły, że my na to patrzymy jak na jakieś dziwactwo. Moje roczniki 86-87 praktycznie wszystko potrafi, kumple programiści sami domy wykańczają czy auta naprawiają mając kupę hajsu. Może to przyzwyczajenie a może wychowani jeszcze w innych czasach. Młodzi mają wszystko a i tak nic nie umieją. Jak to mówią, dobre czasy kształtują słabych ludzi i chyba w tym kierunku teraz zmierzamy.
0
@Kozinho. Tak to jest jak się do władzy dopuszcza po Pis kolejnych nieudaczników. Oni mają tylko tęcze w czubie i nic poza tym. Jak unia się im każe polizać po ja**ch to będą wokół sejmu na kolanach chodzić i to robić. Kolejny marionetkowy rząd.
0
@Klimach fan Ogólnie strajki rolników mnie denerwują bo siana mają jak lodu, strajkują głównie milionerzy ale nie porównujmy harówki ludzi na roli do ludzi z miasta, którzy jakby im przyszło tak zapierniczać jak rolnikowi to by zeszli z tego świata. Patrząc pod względem kto ile pracuje, to rolnik powinien zarabiać x 2 w porównaniu do panicza z miasta
0
@Arden A pod względem ruchania i sprzedaży gumek zapewne grudzień i cały zeszły rok był rekordowy ;)
0
@MESSIah16 Może wspólna francusko-niemiecka kampania. Mają tam tylu zdolnych "inżynierów" z południowego kontynentu, że zapewne chętnie by ich tam powysyłali.
0
@MESSIah16 Nie bądźmy naiwni. Rolnicy troszczą się tylko o swoje interesy... w 4 literach mają reszte ludzi. Ładnie się tylko hasełka w mediach sprzedają o tym jak to oni walczą o nas. Myślicie, że oni nas nie trują tak samo jak inni ?! Jedź sobie zobaczyć jak nasi sadownicy spod Grójca i całej reszty uprawiają jabłka, tam żaden robal się tego owocu nie tyka ani na drzewie ani jak jabłka spadną na ziemię.
Co do reszty to tyłki Ukraińcom na każdym kroku ratujemy. Szkoda słów na to wszystko.
0
@DonMatteo901 jak z 11-letnim Kevinem sobie nie dał rady to nie wiem czy dałby radę dorosłej kobiecie ;)