Piotr777
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
małopolska
14 obserwujących
10 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Safrani Dlatego trzeba głosować na PO. Tam to wszyscy to jedna wielka rodzinka ;)
0
@tristan87 Wow, naprawdę ?!!... Od teraz każdy kto zachwycał się drogami w Niemczech powinien przeprosić bo jeździł po nich Hitler. Tak samo nie wolno się zachwycać Hiszpanią bo rządził tam Franco... a Włochami bo był tam Mussolini.
1
@bartas97 Zgadza się... Zabierają 100 % i potem wmawiają, że niby dają te pieniądze po to, żeby znowu zabrać 150 % i tak w kółko. W międzyczasie jakiś polityk dorobi się przy okazji wielomilionowego majątku... nic nie robiąc
5
@DaPidejpi Z bezmózgich wariatów za kółkiem robicie legendy ?!... To społeczeństwo jest coraz dziwniejsze lekko pisząc. Trzeba było świrować na torze a nie łamać wszystkie przepisy i do tego jeszcze się chwalić filmami. Jaki przekaz to dało młodzieży ?! Gratuluje Ci "wzorców"
0
@MysticCat Wszystkich komunistów to cechowało. To są Ci sami ludzie 2 pokolenia później, ich dzieci i wnuki
1
Komentarz usunięty
0
@tristan87 Gdzie tam taki Mentzen jak tu są mądrzejsi. Ciekawe czy tak samo mądrzy będą jak się im skończy kieszonkowe od rodziców i odejdą od komputera. Niektórzy siedzą tu chyba więcej niż poza komputerem
1
@Xpert77 Klatka Rack polecam, jest genialna. Kupiłem kilka lat temu i do dzisiaj rewelacja. Lubię się podciągać na drążku a to jest poezja do takich ćwiczeń.
0
Widzę tu tylu ekspertów i znafców piłki, że nie ogarniam jak zarząd Barcy mógł zatrudnić takiego Alemany"ego skoro ma tu znacznie lepszych ludzi na Rambli.
0
@Emhyr Przecież on ma wakacje praktycznie cały rok. Odpoczynek, 2 godziny grania w meczu czy na treningu + cały czas niebywały luksus i miliony płynące każdego miesiąca ;)
0
@marcin62 Spokojnie... w przyszłym roku będzie jeszcze drożej.
2
Niedziela... człowiek rozmyśla. Myślałem aby głosować na Konfę, bo Pis to szkoda nawet słów. Hołownia to farbowany lis lewackiej opozycji, 3/4 popisu się tam zleci jak wygrają i będzie... po staremu. Co prawda Hołownia ma gadane ale jest dziennikarzem, on tak zawsze pracował więc naiwny się tylko nabierze na jego szczere chęci "zmian". Ale jak słucham tych głupot jakie lewica próbuje zrobić to aż się scyzoryk w kieszeni otwiera. Sami ludzi pchają w stronę pisu. Wniosek jest taki, że kompletnie nie ma na kogo głosować. Nigdy nie oddam głosu na czystej postaci komunistów, więc Platforma czy KO odpada. Bolek i jego towarzysze już zacierają ręce jak widzą ich sondaże. W końcu będzie się im żyło jeszcze lepiej. Nie będzie Bolek musiał co 2 dni mówić, że w totka znowu trafił ;) Eh... lepiej wyjść na świeże powietrze.
11
Tak oglądam te śmiesznie głupie lewe hasła lewicy i się zastanawiam jak bezpieczne będą te babki jak najedzie się im imigrantów, bo zapewne same ich wpuszczą. Pewnie pierwsze będą nogi rozkładać i kasiurkę na ich utrzymanie płacić. Niby społeczeństwo powinno być mądrzejsze a jak to oglądam to mam wrażenie że jest coraz głupsze. Ot taka refleksja mi się nasunęła... Niedaleko mnie jest miejscowość Głogoczów, gdzie mieszka człowiek co stracił 2 córki w masakrze we Francji. Pojechały na wycieczkę do tego zepsutego kraju. Zabił je jakiś .... (każdy może sobie tutaj nazwać ich jak chce). Głośno wtedy było o tym. Co ten człowiek przeżył to nie chce nawet mówić. Nie wiem jak niskie trzeba mieć iq, żeby chcieć to samo dla swojego kraju. Zepsucie tych ludzi jest niesamowite. I do tego wydaje się im, że komuś pomogą. Niewiarygodne !!
8
@tomek8756 Tak... kłamstwa, kłamstwa i kłamstwa... mieszkam niedaleko Lanckorony. Ma tutaj 2 nieruchomości przepisane na swoją mamę. Inne nieruchomości też przepisał. Ot taki biedny
0
Zacząłem oglądać serial Peaky Blinders ... ale dzisiaj nie mają szans z akcją jaka jest u ruskich. Ruski wiedzą jak przyciągnąć uwagę.
0
@Lucerfi Ale sp*****tralalala
2
Nie zdziwiłbym się jakby Kadyrow ściemniał. że pomoże a tak naprawdę stał z boku i patrzył z uśmiechem. Prigożyn nie jest głupi. Jakby nie miał potężnego wsparcia i bez przygotowania nie uderzyłby na ruskich.
0
@Emhyr niektórzy zrobią wszystko, żeby być na świeczniku... "podobno" ;)
11
Tak słuchałem trochę tej lewicy i zastanawiam się czy czasem im mózgi nie zanikły... bo ciężko inaczej to wytłumaczyć.
4
No nie mogłem się powstrzymać, żeby tego nie wrzucić:
''Polka zaginęła w poniedziałek w turystycznej miejscowości Marmari na wyspie Kos. 27-letnia Anastazja Rubińska wyszła na drinka, gdzie spotkała pięciu mężczyzn pochodzących z Pakistanu i Bangladeszu. Około godziny 22:30 zadzwoniła do swojego chłopaka z informacją, że jest pijana i ktoś odwiezie ją do pokoju hotelowego na motocyklu."[...]
Potem jeden z nich (32-latek z Bangladeszu) przyznał, że po dotarciu na miejsce uprawiał seks z zaginioną Polką, a po wszystkim zostawił ją w pobliżu domu." żródło onet.pl
Od takich to się sp****a gdzie pieprz rośnie a nie zabawia i upija przy okazji. Sami jej wódki do gardła nie wlali. Głupota niektórych ludzi czasem przeraża.
Przypomniało mi się przy tym jak na obozie młodzieżowym w liceum na wakacjach w Hiszpanii koleżanki a jedna w szczególności, taka Weronika "zakolegowała" się z jednym hiszpanem i co noc wychodziła do niego. Pruli się tak długo, że za dnia musiała odsypiać. Jej mąż do dzisiaj nie wie z jaką "artystką" się ochajtał ;) Jak widać dziewczyny lubią w takim celu wyjeżdżać na wczasy
1
@Mns21 Vini jest tak nieprzyjemny z zachowania, że sam bym mu kopa "przypadkiem "zasadził podczas gry w piłkę. Nie ma się co dziwić innym piłkarzom w la Liga, pewnie niechęć mają podobną
2
@RosjaninBut Dlatego reparacje, reparacje i jeszcze raz reparacje. Nie ma się co z nimi cackać. Niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie ma się co łudzić, nie będą się wiele różnić od swoich dziadków z wermachtu
1
@Luciano99 Współczuję... naprawdę trzeba mieć nudne życie, żeby to dla kogoś miało w ogóle sens
0
@tadzik447 od 2 tygodni zero deszczu, małopolska. i nie zanosi się na poprawę
1
@FCB_dimiC Wielki szacun dla Ciebie !!! Dziwna kobita. Jak się śruby poluzują i koło lata to szarpie kierownicą, nie da się tego nie czuć. No ale... pewnie nie chciała się w deszczu zatrzymywać i sprawdzać bo by się jej makijaż rozmył
0
@MESSIah16 Zrobienie z ligi francuskiej tego samego poziomu co Premiership to jakaś parodia... ale petrodollary robią swoje
1
@Mazi Jeszcze bardziej zabawni są wyborcy PO, którzy wiedzą, że te nieudaczniki chcą się dostać do koryta tylko po to, żeby robić to samo co pis. Przecież oni mają kraj w 4 literach. Tam lewacka, komunistyczna mentalność nie zna granic. Już wolę Konfe z jej odrealnionymi pomysłami ale przynajmniej chęcią ruszenia czegoś niż zepsuty i pozbawiony jakichkolwiek hamulców rząd pisu czy po.
0
@Ojciec5tkidzieci Nazwisko do czegoś zobowiązuje ;)
7
Telewizji nie da się oglądać bo dzisiaj wszędzie trąbią o tym Rafale. Jestem tolerancyjny ale to już gruba przesada, żeby wszędzie tego chorego człowieka na siłę wpychać. Jego piosenek nie da się słuchać, on sam zachowuje się jakby miał nierówno.
Byłem ostatnio na weselu, gdzie pełno małżeństw + jedna tęczowa parka. Wszyscy pełna kultura a tamci jakby wypuszczeni z zamknięcia, wszędzie za ręce, ciągłe lizanie się gdzie się tylko dało... miny ludzi mówiły same za siebie. Ale nic powiedzieć przecież nie można bo zaraz będzie, że nietolerancyjny, szkalujący etc.
Jeśli tęczowa europa chce z nas na siłę zrobić ultratolerancyjnych to działa to całkiem w drugą stronę... ech brak słów.
19
Barca grała najpiękniejszą piłkę za czasów Guardioli. Teraz gra ją City Pepa. Ten trener jest niesamowity, jego drużyny grają kosmos. Nie ma drugiego trenera, którego drużyny tak grają. Uważam, że przejdzie do historii jak najwybitniejszy trener, bo jego styl każdy zapamięta. Pamięta ktoś kopaninę Mourinho?!